Xantia by zoran37

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

fullcool

New member
Re: Xantia - zoran37

Nema nijedne plastike sa te strane ni u blatobranu ni zaštite od mikro remena. Imaš ti možda ako je preživila?
pogledat ću šta imam od plastika, xantia koju sam rastavio u dijelove je baš bila udarena prednji desni kraj, ali čini mi se da su plastike preživjele.
 

zoran37

New member
Re: Xantia - zoran37

pogledat ću šta imam od plastika, xantia koju sam rastavio u dijelove je baš bila udarena prednji desni kraj, ali čini mi se da su plastike preživjele.
Trebale bi preživit jer on nisu krute i ne pucaju sam tak. Vidi pa ćemo nešt smislit ako ih imaš.
 

zoran37

New member
Re: Xantia - zoran37

Evo danas sam malo gledao kako mi klima radi i čisto sam zadovoljan. Kupio sam dva mala pipca za mjerit temperaturu i pokazuju isto.
Kad zatvorim klapnu da vuče samo iz kabine temperatura je između 9 i 10 sa tim da auto stoji na suncu i da je vani temperatura 31.



By zoran38 at 2011-06-17


By zoran38 at 2011-06-17


By zoran38 at 2011-06-17
 

zoran37

New member
Re: Xantia - zoran37

Vidim na Njuškalu da je Xantia na prodaju.

Već si se zasitio ili :confused:
Ne prodajem ja no ako bi ko dao 4k eura prodao bi ju. To je vise iz zaj.bancije oglas da malo dignem cjenu citroenima.
 

xud

Member
Re: Xantia - zoran37

ROFL

Dobra fora, jbga za naš mentalitet kupaca stavi napred znak VW i prodaj spiku da je to limitirana serija passata pa ćeš dobit i 4500 eur:whistling:

Šalu na stranu, nažalost većina ljudi nasjeda na glupe priče o hidraulici kao svemirskoj tehnologiji i abnormalnom održavanju, tako da sam moju zadnju Xantiu 2.0 1995 g,. potpuno ispravnu prodao za cijelih 6.000 kn:cry:
 

zoran37

New member
Re: Xantia - zoran37

ROFL

Dobra fora, jbga za naš mentalitet kupaca stavi napred znak VW i prodaj spiku da je to limitirana serija passata pa ćeš dobit i 4500 eur:whistling:

Šalu na stranu, nažalost većina ljudi nasjeda na glupe priče o hidraulici kao svemirskoj tehnologiji i abnormalnom održavanju, tako da sam moju zadnju Xantiu 2.0 1995 g,. potpuno ispravnu prodao za cijelih 6.000 kn:cry:
Teško je auto za keš prodat posebno benzinca sa malo jačim motorom al jesi ti vidio cjene xantia, porasle bome, ja držim 4 k eura cjenu jer ne prodajem al vidim da su digli cjene xantiama.
Filtriraj samo xantie i benzin. Iznenadile me malo cjene. :)
 

xud

Member
Re: Xantia - zoran37

Porasle su, ali stari moj ništa se to ne prodaje.

Ja sam tipu prije cca mjesec dana dao 2350 eur za 98.god 1.9 td reg. godinu dana sa 4 nove gume ali je u biti imao ludu sreću što je naletio na mene jer mi je hitno trebao auto i uzeo sam prvo na što sam naletio. Bio sam lijen vozit se po HR i odabrat dobru Xantiu. Auto slabo održavan, stavljene pogrešne kugle tako da sam odmah puko dobru lovu da ju dovedem u red.:twisted:
 

zoran37

New member
Re: Xantia - zoran37

4k eura? Tolko, pa i manje idu C5 lol
A onda radim novi oglas, cjena 4.5 k € u zamjeni 5. Za par dana ju idem regat i novi oglas radim. Kupio sam i kupon preko "šalji dalje" za servis klime pa ću i nju sredit jer fali malo plina no radi prilično dobro ali može i bolje. To ću sad jedan dan u zg i klimu sriktat i regat auto.
 

zoran37

New member
Xantia registrirana, termin za klimu sam dogovorio za utorak da i nju serdim jer mišljenja sam da mora i može i bolje hladit nego sad. :)
 

zoran37

New member
E da , zaboravi se pohvalit, danas sam iservisirao klimu, falilo je skoro pola plina, sad hladi ko luda.
Kako se skida remenica klime, mislim da mi je prdnuo ležaj, remenica se klima a i struže po nečemu kad klima ne radi, kad radi sve super.
Znači postupak skidanja remenice i alat ali i koji ležaj točno ide jer ako raskopam to treba i složit odma.
 

Lakii

Well-known member
Taj mikroremen ti pokrece i klimu i pumpu hidrauilke.
Ako struze samo kad ukljucis klimu, onda ti je najvjerovatnije stvar u kompresoru, tj., spojki kompresora!

PS. Ti struze metalno ili skripi kao labavi remen?
 

zoran37

New member
Taj mikroremen ti pokrece i klimu i pumpu hidrauilke.
Ako struze samo kad ukljucis klimu, onda ti je najvjerovatnije stvar u kompresoru, tj., spojki kompresora!

PS. Ti struze metalno ili skripi kao labavi remen?
Ništa ne struže kad klima radi.
Kad klima NE RADI onda struže.
Evo ovaj filmić je otprilike najbliži samo kod mene to nije toliko jako kao na njemu ali čuje se i kad ju upalim ništa se više ne čuje.

 

zoran37

New member
Evo snimio sam kak to kod mene izgleda, ležaj remenice je prdno na rosu. Snimio sam kad auto ne radi i na drugom kad auto radi. Odvseti ću ga majstoru da mi to zamjeni.
Kod prvog videa treba malo pojačati, dosta je slab zvuk.






 
Posljednje uređivanje:

zoran37

New member
Kupio sam akumulator, star godinu dana, ima još dvije godine garanciju, malo je jači iz dizela je mislim da je 80, to sam kupio od kolege tako da znam kad je kupljen i na kakvom je autu bio. Razbio je auto pa mu danas kupac dolazi po auto pa mi je prodao akumulator za 300 kuna, mislim da to nije puno jer ipak je to FIAMM i k tome malo jači i još dvije godine garancija.



By zoran38 at 2011-08-23


By zoran38 at 2011-08-23
 

zoran37

New member
Natočio ja danas antifriz, napravio oko 4 km, došao doma a kad ono kapa antifriz ispod auta, propišala vodena pumpa, i sad sam si tak sretno sretan, raskopao auto, izvadio pumpu i idem u Sisak po drugu. Sreća šta nije rat i šta su nam pobrali oružje jer vjerovatno nikad više upalila nebi. Uh kak sam ljut, mame joj se naj.ebem. :mad: :mad:
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh