Xantia by zoran37

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

zoran37

New member
motorić ler gasa možeš provjeriti, koliko se sjećam znaš koristiti multimetar.
ako te interesira mogu ti napisati kako.
Nemoraš pisati, raskopao sam sve i vidim da je neko već kemijao po tome nešta. Postiji li kakva procedura kad se stavi novi? Ono skidanje kleme da se resetira ili tako nešta?
 

Lakii

Well-known member
Mislim da na S2 Xantiama ne pali ono sa skidanjem kleme za reset ECU-a!
Samo ti to spoji i vozi!

Zasto ljetni auto, samo ti stvari koje ne valjaju na autu dolaze do izrazaja na ovim niskim temperaturama!

Mozda su injektori malo prljavi?
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Zoki,ja vidim da otkad si na forumu tj od kad si kupil tu xantiu,da stalno nekaj šarafaš,mjenjaš,popravljaš i ispravljaš krive Drine od prijašnjeg/prijašnjih vlasnika :whistling:..

Kaj oćem reć ? očito da auto ni kriv..nego kak sam veliš kemijanje i neodržavanje prijašnjih vlasnika :hm:

Kaj još oćem reć ?? to, da na kraju buš sve izmenjal i popravil, i onda buš ga dal u ruke nekom drugom koji bu rekel kak je super prošel..jer kolko sam pročital,uspel si najti ono kaj ti srćeko hoće - Jeepa V8 ;)
 

zoran37

New member
Zoki,ja vidim da otkad si na forumu tj od kad si kupil tu xantiu,da stalno nekaj šarafaš,mjenjaš,popravljaš i ispravljaš krive Drine od prijašnjeg/prijašnjih vlasnika :whistling:..

Kaj oćem reć ? očito da auto ni kriv..nego kak sam veliš kemijanje i neodržavanje prijašnjih vlasnika :hm:

Kaj još oćem reć ?? to, da na kraju buš sve izmenjal i popravil, i onda buš ga dal u ruke nekom drugom koji bu rekel kak je super prošel..jer kolko sam pročital,uspel si najti ono kaj ti srćeko hoće - Jeepa V8 ;)
A odusto od V8, modificirana je linija 1996 godina regan ko i moj al neispravna je getriba a nemam sad novaca za popravak toga, drugu getribu a ko zna šta mu je još jer se nemre probat.
 

zoran37

New member
možda bi u xantiu stao neki V8 :D
A čuo si kako GT radi, čisti amer u citru, jebeno debilan zvuk V8 motorića od najmanje 5k ccm. Bilo bi ljepo da su tako nešta napravili, xantia 5.2 ili 5.9 V8 4x4. :surprised::surprised:


Evo govna od 350 kuna.



By zoran38 at 2012-02-10





Stavljen novi, promjene nema. :mad::mad::mad::mad::mad:
Bem ti is.sa, b.ga i sve svetce i autu i govnu i smeću i jebem da mu jebem.
Jebem ti govno nad govnima i dan kad sam uzeo to govno, jebem ti francusko smeće i onog ko izmisli to smeće.
Razočaran sam strašno, ovo je prvi i zadnji francuz kod mene, nadam se da nebude još dugo kod mene.
Govno.
Smeće.
 

Ciki vts

New member
To ja svima govorim, citrojen je najvece smece koje postoji. Lada niva se toliko ne kvari.. Citrojen se vise kvari od renolceka i pezoja. Krenuvsi od starijih auti, pa preko ovih novih C4 koji su abnormalna smeca. (ne svi)
 

zoran37

New member
Evo kako radi al sad je relativno topal, kad je skroz mrzal onda krepava.


[ame]http://www.youtube.com/watch?v=3tmsikMqtm8&list=UUYMAtpSWiMcH7W-vnc3uAbg&index=1&feature=plcp[/ame]
 

Dalibor

Dado Tornado
normalno da krepava kada ima rupu od 5cm tam di se turira.
kada sve pospajaš ako tako bude radilo provjeri sve spojeve crijeva da negdjr ne vuće falš zrak.
 

zoran37

New member
normalno da krepava kada ima rupu od 5cm tam di se turira.
kada sve pospajaš ako tako bude radilo provjeri sve spojeve crijeva da negdjr ne vuće falš zrak.
Ma spoio sam sve i isto, nema rupa veze nikakve jer rupa je tolika i kad je cjev na njoj. Nikakve promjene nema.
 

zoran37

New member
Dimenzija O-ringa za pumpu je 19*2,5 , a za one ispod čepova od pumpe je 15,5*2,25
He he, hvala na informaciji, nekom će sigurno koristiti, meni neće, odluka je pala pa makar i za gore mjenjao, jebem ti i hidrauliku i govno više i onog ko taj auto izmisli, što ja bolji prema smeću to ona gora, nek ide u materinu više jer dopizdila mi je. Ili će biti alfa ili astra, za nešta ću mjenjat, astra je sigurna a sa alfom sam još u pregovorima. Dizeli i jedan i drugi. Alfa je novija od astre tako da bi radije nju.
Bumo vidli.
Odluka je konačna, mora otić što prije od mene.
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh