Xantia by zoran37

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

zoran37

New member
Re: Slike moje Xantie

Evo napokon da i ja imam više od pola rezervara u autu, to nisam godinama vidio, Xantia ostaje kod mene idućih tri godine najmanje, danas sam digao kredit i nema više mjenjanja auta, nema se para za to više.:hm:
Kupio sam i novi filter kabine danas no nisam ga stavio, nisam stigao.


By zoran38 at 2011-04-13


By zoran38 at 2011-04-13
 

zoran37

New member
Re: Xantia - zoran37

Stavio sam jučer popodne novi filter kabine i sad imam oluju u autu kad mi je vent na najjačem i koliko vidim i klima radi čisto solidno iako fali malo plina.
 

Dalibor

Dado Tornado
Re: Xantia - zoran37

kak znaš da ti fali malo plina?
na kućnim klimama kada fali malo plina cijevi se znaju zaleđivati, pa će se možda i tebi to događati, ali ne mora puno lošije hladiti...

i super slike! :wub:
 

fullcool

New member
Re: Xantia - zoran37

na autu se neće zaleđivati cijevi kao kod kućne klime.
pjena na stakalcu je znak da fali plina, ali treba biti ventilator na maximumu i toplo vani, ako je hladno i vent u kabini lagano puše može se desit da se isključuje komp pa se prilikom uključivnja i isključivanja pojavi pjena. ako se pjeni konstantno onda fali plina, a to znači kad bude malo toplije klima neće hladiti zadovoljavajuće.

najvažnije u svemu je da cijev na kompresoru, ona deblja, bude hladna, ako je ona topla to znači da komp nema hlađenje, pa će ako dugo radi tako stradati.
 

deda

New member
Re: Xantia - zoran37

One felge bi mogao staviti,ali trebale bi distance od 25mmm,te felge su bile za Forda.
 

zoran37

New member
Re: Xantia - zoran37

Danas mi je stigao auto punjač za moj iPhon, ljepi, mali i crni, imam jedan ali mi ne stane u xantiu, morao sam pepeljaru vadit da bi ga uštekao no ovaj ide bez brige, stigao iz amerike, kupljen preko eBay-a i skoro upola jeftiniji nego da sam ga kod nas iz oglasa kupio.:grin:


By zoran38 at 2011-04-28


By zoran38 at 2011-04-28


By zoran38 at 2011-04-28


By zoran38 at 2011-04-28
 

zoran37

New member
Re: Xantia - zoran37

Još jedno pitanje. U prednjem desnom blatobranu ispod fara ima džek sa podosta žica, od čega te žice jesu?
 

fullcool

New member
Re: Xantia - zoran37

Još jedno pitanje. U prednjem desnom blatobranu ispod fara ima džek sa podosta žica, od čega te žice jesu?
imaš i u lijevom, žice su od svega, ima i jedan ispod šoferšajbe i motorića od brisača sa još više žica.
 

zoran37

New member
Re: Xantia - zoran37

imaš i u lijevom, žice su od svega, ima i jedan ispod šoferšajbe i motorića od brisača sa još više žica.
Ma nemam plastike u blatobranu pa mi sad guma baca sve po tom džeku.







Kupio sam si navigaciju za moj iPhon ali samo je za Hrvatsku no mogu se kupiti i ostale karte. Mireo DON'T PANIC i košta 10$ a radi savršeno, ima čak nekih stvari na karti koje ni garmini nemaju.:grin::grin:
Zaboravi reći da Pervan priča (u prevodu sere) kad treba nekam skrenut.


By zoran38 at 2011-04-30


http://www.durote.com/clanak.php?id=12041
 
Posljednje uređivanje:

fullcool

New member
Re: Xantia - zoran37

taj džek je dobro zapakiran sam od sebe, ali nešto ćeš ipak morati napravit da ga zaštitiš, nije da kotač samo vodu baca po njemu, znaš kako kamenčići lete kad ih guma uhvati u ripnu. mislim i da ti tuda ide crijevo od vode, a treba biti i plastika koja štiti španere i kompresor klime, dugoročno gledano može biti štete ako se to ne zaštit.
 

zoran37

New member
Re: Xantia - zoran37

taj džek je dobro zapakiran sam od sebe, ali nešto ćeš ipak morati napravit da ga zaštitiš, nije da kotač samo vodu baca po njemu, znaš kako kamenčići lete kad ih guma uhvati u ripnu. mislim i da ti tuda ide crijevo od vode, a treba biti i plastika koja štiti španere i kompresor klime, dugoročno gledano može biti štete ako se to ne zaštit.
Nema nijedne plastike sa te strane ni u blatobranu ni zaštite od mikro remena. Imaš ti možda ako je preživila?
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh