Xantia by zoran37

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

1587 VTS

New member
Re: Slike moje Xantie

inače auto lijepo izgleda, susjed mi ima potpuno istog, vozi ga već par godina, kugle napunio još dok su bile tek malo popustile,
jednom je razradio malo zadnje kočione i to je sve, 13 godina auto kugle i sve ostalo original na njemu
Prije je citroen bio sinonim za kvalitetu. S tim ce se vjerojatno deda i svi koji su sa "starijim" citroenima imali iskustva slozit. Mislim da je xantia iz serije kvalitetnih citroena. Mislim da su se kvalitetom malo pogubili negdje 2002 - 2008, sad ovisi kako koji model upada u koju godinu. Posebno C2, C3, C4 i C5 prve linije, bilo je ljudi koji su se zalili. Iako mene npr. C2 nikad nije iznevjerio, evo pet godina radi ko sat. Samo da ga ne ureknem :D Al cuo sam prituzbe, ima ih i na ovom forumu. Mislim da se po pitanju kvalitete vracaju na stari put, promijenili su logo i filozofiju na neki nacin, naoko su kvalitetu digli neusporedivo (primjerice stari-novi C3, stari-novi C4, pa i C5). Mozda su s novim C4 izgubili dio originalnosti i posebnosti, al je auto neusporediv sa starim po pitanju kakvoce i ozbiljnosti. Podrzavam u potpunosti :cool:
 

zoran37

New member
Re: Slike moje Xantie

Dobila moja Xantia i središnji naslon za ruku, inače je naslon od DODGE-a ali uz malo zezancije, rezanja, pripasivanja, bušenja i posla od sat i pol uspio sam napravit.
Ja inače volim tu i tam skinut pokoju sitnicu iz drugih starih auta pa evo i ovaj naslon sam jer uvjek može poslužit za nešta. :):whistling:
 

Prilozi

deda

New member
Re: Slike moje Xantie

Ja te naslone ako i jesu skidam,tako da ruku mogu nasloniti na suvozačićino koljeno.
 

zoran37

New member
Re: Slike moje Xantie

Baš se dobro sad vozit, izvučem naslon za ruku na vratima i naslonim ruku, sa njom i vozim stalno a drugu ruku naslonim na središnji naslon i šaltam brzine. Više mi ne visi ruka bezveze, baš se ljepo vozit. Danas sam skužio i prednosti hidraulike na ležećim šintarima, ljudi koče a ja ih prestižem, posebno me se dojmio jedan jeb.no velik gdje niko nemože proć u drugoj jer auto poskoči pa mazne od njega sa podom, obavezno je bilo skoro stat i laganini u prvoj ga preći, ja sam ga prešao u drugoj bez problema, kak to ljepo odrađuje na autu. Sad mi točno žao šta sam se jeb.o sa ovim običnim smećima od auta, trebao sam i prije citrača kupit.

:wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub:
 

zoran37

New member
Re: Slike moje Xantie

Gušt vožnje u citroenu - neprocjenjivo !!!,a Zoki ? :D:D
Je bome da, sviđa mi se jer je velik auto, o udobnosti netreba ni pričat jedino bi volio da je dizel al dobro je i ovak, u petu i laganini 75-80 auto se ni nečuje i uživancija je tak laganini krstarit okolo sa njim. :wub::wub::wub::wub::wub:
Nije me se još nijedan auto dojmio kao ova xantia a imao sam ih ohoho.
Sutra moram oprat auto izvana i usisat unutra.
 

deda

New member
Re: Slike moje Xantie

Ja nemam ni jedne kartice,i od onda uvijek ima neka kinta u đepu,a dok su bile one nikad skoro ni za pljuge,manite se tog zla.
 

Matija

New member
Re: Slike moje Xantie

Baš fino izgleda. :) Koje su gume gore, djeluju mi malo jača dimenzija? :thinking: Ili je to samo optička varka...
 

Sale123

New member
Re: Slike moje Xantie

Zoki Xantia ti je super nadam se da će te dobro služiti.

Ja sam imao istu takvu, samo je moja bila 1.9 td sa exclusive opremom i sportskim ovjesom, išla je po zavojima kao po tračnicama.

Nažalost kupio sam je od vlasnika koji ju nije održavao i imao sam kvar za kvarom, na kraju sam popi... i riješio je.

imama i slike:
 

Prilozi

zoran37

New member
Re: Slike moje Xantie

jesi je sredio i iznutra? usisao i pobriso prašinu :D
Ma nisam, kad, nema se vremena :whistling::whistling:

Zoki Xantia ti je super nadam se da će te dobro služiti.

Ja sam imao istu takvu, samo je moja bila 1.9 td sa exclusive opremom i sportskim ovjesom, išla je po zavojima kao po tračnicama.

Nažalost kupio sam je od vlasnika koji ju nije održavao i imao sam kvar za kvarom, na kraju sam popi... i riješio je.

imama i slike:
Ma to je da veliko sranje kad uzmeš auto od konja koji ništa nije ulagao. Tak mi je bilo sa prošlim autom, užas, znao sam šta mu je al previše je trebalo uložit i nikako nije bilo isplativo no ja uvijek kažem da svaka roba ima svog kupca pa je tako i taj moj prošli otišao za ovu xantiu ključ za ključ. Fiat bravo 1997 1.9 td rasturen u cjelosti, trošio lagane vožnje više od 8 litara nafte a kad sam ga znao stisnut nemoram ni pričat koliko je gutao i mjenjao ga za ovu xantiu koja je godinu dana mlađa uredna i očuvana. Ima sitnica za napravit al ništa strašno.
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh