VW Polo 1.4 TDI

2mario2

Well-known member
Ima i novosti nešto. Krov ide na lakiranje jer mi neki nadrogirani debil skočio na njega i udubio. Popravak je platio naravno odmah drugi dan. Odlučio sam da će biti crni krov sad. Malo sam gledao slike i sviđa mi se izgled
 

2mario2

Well-known member
Gde nađe krov ? 😁
Ma debil našmrkani. Nek slobodno slavi rođendan taj dan jer da me nisu uhvatili, polomio bi mu sve živo. Al ajd riješeno je i idemo na ljepše teme

Uzeo nove zvučnike po preporuci čovjeka koji se bavi sa db natjecanjima tako da sam siguran da će to igrati odlično. Moram još visokotonce naprijed kupiti i neki radio koji će mi dati ono što treba da sve to skupa igra vrhunski. Nije to sad za natjecanja il tak nešt, al meni za uho da bude ugodno

Prednji

https://www.caraudioempire.hr/autozvucnici/ground-zero-autozvucnici/autozvucnici-ground-zero-gztf-6-5x
Zadnji

https://www.caraudioempire.hr/autozvucnici/autozvucnici-ground-zero-gztf-69x
 

2mario2

Well-known member
Ajmo nešto novo malo. Ne prekriva ventilaciju, a ćak se može i do šaltera za sva 4 žmigavca i za grijanje sjedala

 

Ruske

Active member
nije tesla wannabe jer nije okomit, nego klasican vodoravni
imao sam svojedobno ovaj launcher na androidu u cupri pred 6 godina i predobar mi bio...
 

2mario2

Well-known member
Opet bilo malo dosadno, pa sam odlučio krenuti sa ugranjom svjetla u pretinac kod suvozača. Zasad sam samo stavio ugrubo jer mi se nije dalo raskapat i tražit gdje ću spojit žice, a i fali mi neki mali prekidač koji bi se fino uklopio preko kojeg će se palit svjetlo



 

2mario2

Well-known member
Evo nešto ozbiljnije jučer. Nakon 32000km kod mene moj limeni ljubimac je rekao da mu je dosta vožnje. Krepao alternator, pa sam morao zvati vučnu jer naravno da nakon rikavanja nisam imao dovoljno struje da stignem kući, al ajde. Danas ću zvat mehaničara neka naruči novi i nadam se da ću kroz dan dva ga uspjet upogonit. Uzet ću vjerovatno i od frenda 74ah akumulator ako će nekako pasati unutra i ići ćemo veselo dalje skupljat kilometre
 

2mario2

Well-known member
Skinuo sam danas sam alternator i odveo ga kod električara na reparaturu. Sutra bude vjerovatno gotov. A akumulator ću uzet ipak uskoro skroz novi

Usput ide zamjena španera il kak se to zove (ona plastična rolica) i stavit će novi remen kvalitetan. Na mojem još piše VW AG i ne vjerujem da je mijenjan premda piše na kartici da je na 151tkm mijenjan, a i slova su dosta izlizana (ispucan il nešto nije nigdje)
 
Na vrh