VW Polo 1.4 TDI

2mario2

Well-known member
Evo mene opet malo. Jučer auto pali cijeli dan normalno, pa kod dolaska u trgovinu nije htio upaliti nego tek na guranje. Jednostavno nije imao snage ni probati zavrtjeti (nikakve lampice se nisu upalile). Taman smo šogora selili u Graz. Ajd upalimo mi i reko zaboli me i idemo do Graza kak god bude. Put odradili, parkiram (usput sjebem felgu na rubniku! Da, nije ju žena nego JA u pm) i ugasim auto. Probam palit, auto pali. Smjestimo šogora i šogoricu, popijemo kavu i idem doma. Auto pali normalno. Probat ću sa novim akumulatorom, ali nekako imam osječaj da nije do toga. Alternator je repariran, pa nije ni do njega. Neznam dal bi moglo biti do anlasera jer auto od prvog dana nekad teže zavrti (kao da uopće neće, pa zavrti i upali). Ujutro žena išla radit i auto je upalio normalno

Al ajd riješit će se ćim saznam što je. Usput sam stao negdje u Sloveniji i u 1h ujutro naslikavao ovih mojih pola auta



 

2mario2

Well-known member
Znam samo da sam od tamo do doma imao sat vremena vožnje. Nisam zapamtio mjesto kak se zove. To je negdje kad se ide starom cestom i to je prije one granice gdje ustvari nema granice. Nebi ja ni smio tud nego samo oni koji tamo žive jer imaju dozvole

Izašao sam kod Lepoglave van. Nemam pojma kud sam išao, samo da sam išao sve po normalnim cestama, ništa autoput
 

2mario2

Well-known member
Ovako. Nakon alternatora, repariran i anlaser samo što je problem bio i u akumulatoru. Danas otišao, platio 450kn novi Beren i auto pali. Vidjet ću još narednih dana odnosno odmah sutra jer meni auto nije htio upaliti već nakon kratke vožnje ponekad. Uz to komplet muzika sutra ide van osim radia i Ground zero zvučnika. Kupac već čeka da dođem i da skinemo sve van. Moguće da ću prodat i onaj 10 inča radio i kupiti običan 2din (ne android nego baš običan) samo da ima ulaz za usb i to je to. Radio, prednji zvučnici i zadnji na polici i dosta
 

2mario2

Well-known member
Misliš dosta do sledećeg upgrade-a? :D
Tako je. Ćim ulovim vremena pošto od ponedjeljka idem radit u Austriju, idu iza na policu Ground Zero ovalci i kad ću imat viška love drugi kvalitetni radio (ništa android nego običan da ima usb). Uzet ću vjerovatno Alpine i miran sam od muzike
 

2mario2

Well-known member
Ovako. Auto krepao opet (desilo se prošli tjedan i sada ponovo). Ne vergla, mrtav znači. Dva puta su mi se počele paliti lampice od raznoraznih sustava u autu i danas ujutro kad je posisao struju iz akumulatora je skroz krepao. 3 mehaničara su rekla da je alternator jer ne fila i otkazivali su zato sustavi. Najgore je to što sam u Austriji! Al naručen novi alternator i šogor će ga danas dofurati da ga zamijenimo. Kad dođe predvečer samo se nadam da je zbilja u njemu problem i da će od sutra paliti normalno i raditi kako treba sve
 

Ruske

Active member
ovakva sranja sa strujom bi ocekivao od citroena, a ne od vw...
kaze dobro zuluf, prodaj to i uzmi nes pametnije...ovo je ocito ukleto
 

2mario2

Well-known member
Krepao opet sa svim novim dijelovima. Nešto prilikom vožnje zastrugalo i auto je pocuknuo (kao da sam u zid pogodio). Poslije nešto šrotalo kod paljenja i to je to. Auto mrtav i stoji u Austriji dok ne odem po njega! Sve mi vuče na zupčasti da je preskočio, puknuo ili šta već. Nek ide sve u pm lagano. I posao i auto
 

szahtila

Well-known member
Krepao opet sa svim novim dijelovima. Nešto prilikom vožnje zastrugalo i auto je pocuknuo (kao da sam u zid pogodio). Poslije nešto šrotalo kod paljenja i to je to. Auto mrtav i stoji u Austriji dok ne odem po njega! Sve mi vuče na zupčasti da je preskočio, puknuo ili šta već. Nek ide sve u pm lagano. I posao i auto
Vrati se na HDI
 
Na vrh