VW Polo 1.4 TDI

2mario2

Well-known member
Alfa, Fiat su bili daleko ispred VW-a po opremi, po udobnosti, motorima itd itd. Sad je već kontra priča jer nemaju ništa što bi konkuriralo VW-u i ostalim markama
Pošto mi na zadnju šajbu nije bacalo tekučinu išao sam se malo igrati. Pola auta sam naprijed raskopao da bi na kraju našao cijev koja je bila otkopčana i to ispod filtera zraka. I još k tome sam skidao kotač i zaštitu jer sam mislio da je ispod skroz problem

Uglavnom otpojena je bila, spojio i sad napokon imam čistu zadnju šajbu

Ostalo mi je samo skužiti zašto opet rikverc svjetlo ne radi. Promijenio sam onaj prekidač na getribi i radilo je kratko vrijeme, a sad opet ne radi. Ne vjerujem da je do prekidača opet pošto je novi
 
Posljednje uređivanje:

2mario2

Well-known member
Stavio sam ledice koje sam našao, ali ću kupit nove i popikat unutra i bunker da se bolje vidi

A po ljeti budem dao kemijski očistit auto tako da bude iznutra top



 

2mario2

Well-known member
Ovo je došlo danas onako skroz slučajno. Moglo bi ovo biti podosta zanimljivo kad se upogoni 🔊

Moram jedino nabaviti odgovarajuću kutiju za to

 

2mario2

Well-known member
Našao sam dimenzije za kutiju i po tome ju upravo radim. Poslije ju pretapiciram i gotovo

Evo link, možda kome dobro dođe. Sve u mm imate i vrtite si sliku kutije da lijepo sve vidite

https://subbox.pro/en/b/lfUYHXbhm

Jesam ja nju složio sunce joj poljubim. Šrafcigerom si propičio palac malo, al imam još 9 prstiju tak da ajd nije strašno 😁

Dobio sam pohvale od nekoliko dečki koji se bave s tim ili su se bavili. Port i sama litraža kutije mi je rečeno da će biti više nego odlična


Bunker delete 😂

 
Posljednje uređivanje:

2mario2

Well-known member
Popodne idem po još ledica. Fale mi valjkaste. Jedna za središnji dio na stropu i dvije za osvjetljenje kod suncobrana. S tim budem izlediral sve komplet pošto km sat i gumbići zasad ostaju u originalu ako se ne predomislim jednog dana
Riješeno

 
Posljednje uređivanje:

2mario2

Well-known member
Došlo je vrijeme za predihtati kutiju. Uzeo sam brtvilo ljepilo od Wurtha i ak to ne dihtalo i zaljepilo komade onda neznam šta bude. Riješeno sa time pola posla. Druga polovica je tapiciranje koje bude s vremenom

Nije baš najljepše, ali bit je da služi svrsi i ne vidi se ionako unutra



 

2mario2

Well-known member
Riješio sve. Čuje se puno bolje sad. Uz to imao sam problem veliki. Od 5 šrafa meni su 4 odlučila otići. Dobro da se ništa nije desilo. Sad sam kupio nove i pošteno stegnuo, ali izgleda da je navoj otišao tak da ću kupit glavčine nove i umjesto šrafa sa 22mm navoja 27mm konusne, da još više ulovi i da nemam više problema takvih

A jučer smo bili šogor i ja malo na vožnji, pa stali kod dvorca Trakoščan

 

2mario2

Well-known member
Evo malo videa od muzike. Ovo je snimljeno prije predihtavanja kutije tak da je sad dosta bolje. Uživo je to milina, na videu ne ispadne kao što je stvarno



 
Na vrh