Saxo VTS by platon

platon

manijak
Ali na donjoj strani rupa je začepljena slijepom maticom kaj ne ? inače nema svrhe, to je za dodatnu sondu?
Da, to je za onu drugu sondu koja neznam točno za što služi i što očitava. Temperaturu možda, neznam. Isprava sam mislio da kontrolira samo ispravnost katalizatora, ali izgleda da ima još nekih funkcija. Rupa na ovom dodatku nije začepljena samo je smanjen promjer rupe na cca 5mm.

Plato, kak si zadovoljan sa ovim Toyo r1?
u kojoj su ti dimenziji?
Jako zadovoljan! Po mokrom su ok, ali po suhom kada se zagriju...zavoji, start, kočenje.. super

195/40/16"
 

platon

manijak
Napravio sam jedan odličan update na saxu koji bi preporučio svima koji voze saxo/106..
Pošto saxo/106 ima dosta dugačak hod ručice mjenjača kod šaltanja brzina, ovo je savršeno rješenje. Neznam zašto to nisam prije napravio :)





evo i shema po kojoj mi je kum tokar to napravio, ako nekom treba. Svaki tokar to jednostavno napravi.

 

platon

manijak
Naručio sam 10kom pa evo ko želi nek mi posalje ime, prezime i adresu u inbox i pošaljem preporučeno. A platite kad preuzmete od poštara. Mislim da je to najjednostavnije. :)
 

2mario2

Well-known member
Krasno! Meni jedan ako nije problem sačuvaj do plače sljedeći mjesec jer sad sam se opet istrošio na auto, pa mi je knap malo
 
Na vrh