Saxo VTS by platon

platon

manijak
Pozdrav! Evo da i ja predstavim svojeg saxa da ne budem lik koji samo nešto komentira i pita! :) Da probam skratit... vozim ovog autića 5 godina i super zadovoljan jer je autić dobrih performansi, male potrošnje i nema ga baš svatko. Inače auto uvezen iz italije u serijskom stanju kojeg je prije mene vozila ženska osoba kako kaže uredna servisna knjižica. Nakon kupnje slijedio je prvi niz preinaka jer sam htio dobiti skockanu jurilicu koja će služiti za normalnu vožnju od točke A do točke B, ali i za davanje doze adrenalina kada je potrebno i da sve ostane u granici bezbrižnog prolaska na tehničkom!
Do sad učinjeno: K&N kit, Denso iridium svjećice, lagani remap, supersprint zadnji lonac, uklanjanje srednjeg lonca.....ponovno obojan, uklanjanje znakova, sparco kraće opruge, bočni spoileri, prednji lip + ubacivanje mrežice, izmjena krovnog spojlera, omp piercing na haubi, lexus lampe, angel eyes farovi....bla, bla, bla...
 

Prilozi

Posljednje uređivanje:

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: I moj vts

Jura,saxinjo ti je ko bombon :wub:

ps. neg reci ti meni,kak se penješ na rinzole :confused::D
 

platon

manijak
Re: I moj vts

a je, ...đavlić se fino uklopio uz sve ;)

rinzole = ivičnjak :D to je moj veliki neprijatelj zbog kojeg sam 2x krpo branik i jednom zbog nesretnog ćuke :eek: ...razmišljam parkirne senzore ugradit naprijed!
 

Salle

Sektaš
Re: I moj vts

inače ak nisi, skini katalizator jer budeš puno dobil s tim još... ugrubo ovak, super za ove preinake oko motora i to ali izgledom čisto selo... vrati crni oem far, zadnje lampe normalne i stavi normalne branike, ili samo prednji ak je o njemu riječ i onda bude predivan :D ovo na haubi nije ti piercing neg kopča :D
 

platon

manijak
Re: I moj vts

inače hvala na savjetima sale, ali bi ipak volio da mi savjete dijeli netko ko ima duže vozačku dozvolu nego ja ovaj auto! Dok ne dođe turbo kit na 0.5 bara, katalizator ću skinit svakako..zbog toga sam se i registrirao na forum i otvorio temu "Uklanjanje katalizatora 1.6 VTS, Euro3 s dvije lambde" da vidim iskustva i dali ima negativnih stvari kao što se zna desit kod nekih auta. vjerujem da si i ti skinuo na svome novome pežou katalizator pa sada meni isto to savjetuješ! Što se izgleda tiče vidim da si više tip serijskih auta i onih teorija "ne diraj ništa...uvijek je sve najbolje serijski". inače farovi su puno bolji od serijskih jer su odvojene h1 žarulje za razliku od serijskih h4 koje dosta slabije svijetle i često izgore, zadnje lampe mi nikako ne idu serijske jer bi samo one stršale u crvenoj boji...plastike ostaju i u planu je lijepljenje lajsni i spajanje da budu bez prijelaza... inače, jedino što u izgledu po meni fali su 16" felge! svako nešto voli, to su čari tuninga! :thinking: E da i cijelo vrijeme kontam šta mi je to na haubi a nije piercing, kad ono kopča! :palacgore: Hvala ti još jednom na prosvjetljenju prijatelju!! ;)
 
Posljednje uređivanje:

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Re: I moj vts

Evo da i ja predstavim svojeg saxa da ne budem lik koji samo nešto komentira i pita! :)
Da citiram meštra iz Karlovačkog: SVIÐA MI SE! :D

Šta se tiče uklanjanja katalizatora, šta ne bi radi toga moga imat problema na tehničkom?
 

jura

New member
Re: I moj vts

Ufff, čemu takav ton Platone? Zar si stvarno toliko iskompleksiran da na kritiku tvog auta skačeš kao pitbul na pudlicu? Ok, auto je tvoj i ti si ga složio po svom guštu ali si ga prezentirao na javnom forumu, ne možeš očekivati da će baš svi reći da je predivan? Salle je iznio svoje mišljenje, kao što je pravo svakog od nas da ga iznese, ja ću se suzdržat, ne treba mi više drvlja i kamenja. Btw, piercingi su super, koja im je ono funkcija?
 

Salle

Sektaš
Re: I moj vts

e da, i ovaj auto je rođen za slalome i brda a ne stritrejs :p

al ti si očito položio vozačku kad je bio in film brzi i žeestoki 1 pa si i ostao u tom filmu :)

mičem se iz ove teme, kad čovjek nezna primit kritiku...
 

XSARA VTS

Member
Re: I moj vts

Tako treba samo naprijed hebeš forum gdje nema iskre !

inače hvala na savjetima sale, ali bi ipak volio da mi savjete dijeli netko ko ima duže vozačku dozvolu nego ja ovaj auto!
I joj da nešto sam zaboravio hahhahhahahaha
 

Salle

Sektaš
Re: I moj vts

e i samo još nešto, kaj sam skroz zaboravio, ove najle po vratima sastrane, to su želje jelda pa kad nekaj od tog staviš skidaš dole ili LOL
 

Dalibor

Dado Tornado
Re: I moj vts

saxo vts je u dobroj mjeri razvio radnje preuređivanja automobila kod mlađih vozača.
u engleskoj postoji cijela subkultura koja se zove saxo vts.

navodno je i engleska kraljica dok je bila mlađa imala svoj preuređeni saxo vts. ali mislim kako to nije istina.
 

jura

New member
Re: I moj vts

saxo vts je u dobroj mjeri razvio radnje preuređivanja automobila kod mlađih vozača.
u engleskoj postoji cijela subkultura koja se zove saxo vts.

navodno je i engleska kraljica dok je bila mlađa imala svoj preuređeni saxo vts. ali mislim kako to nije istina.
Eto Dalibore, krivo si obaviješten, kraljica majka je vozila saxo maxi.
 

platon

manijak
Re: I moj vts

Stvarno je ovo jedan vrlo zanimljiv forum! :palac-gore: Nije uopće stvar u primanju kritika jer na kritike sam navikao i to je normalno jel ukusi su različiti. Stvar je u bahatom načinu davanju kritika nekoga ko uopće nije kompetentan za to. Neznam zašto se uopće trudim, al ajd! Pomislio sam da ću na ovom forumu moći razmjeniti iskustva ili možda pomoći nekome jer prije ovog vts-a, imao sam i saxo 1.1 kojeg sam vozio još duže. Znači iskustvo s tim autima imam kroz vožnju, a ne kroz čitanje po internetu i "čuo sam od frenda kojem je reko njegov frend". Dakle vozačku dozvolu imam dosta prije nego što je izašao film "brzi i žestoki", tj. dok su "neki" lijepili sličice po svome biciklu i sanjali kako se voze u RECARO sjedalici! Sale tuning masteru, jel nisi već lagano prerastao svoju recaro sjedalicu?! ;)
 

Ciki vts

New member
Re: I moj vts

Stvarno je ovo jedan vrlo zanimljiv forum! :palac-gore: Nije uopće stvar u primanju kritika jer na kritike sam navikao i to je normalno jel ukusi su različiti. Stvar je u bahatom načinu davanju kritika nekoga ko uopće nije kompetentan za to. Neznam zašto se uopće trudim, al ajd! Pomislio sam da ću na ovom forumu moći razmjeniti iskustva ili možda pomoći nekome jer prije ovog vts-a, imao sam i saxo 1.1 kojeg sam vozio još duže. Znači iskustvo s tim autima imam kroz vožnju, a ne kroz čitanje po internetu i "čuo sam od frenda kojem je reko njegov frend". Dakle vozačku dozvolu imam dosta prije nego što je izašao film "brzi i žestoki", tj. dok su "neki" lijepili sličice po svome biciklu i sanjali kako se voze u RECARO sjedalici! Sale tuning masteru, jel nisi već lagano prerastao svoju recaro sjedalicu?! ;)
sale je postao papucar pa mu naj zamjeriti ;)
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Re: I moj vts

Pomislio sam da ću na ovom forumu moći razmjeniti iskustva ili možda pomoći nekome jer prije ovog vts-a
Nemoj tako dramatično i generalno. ;) Jbg, i stvarnom životu te ponekad netko poklopi, pa zbog toga nećeš reći da su svi ljudi idioti i zatim se odreći komunikacije. ;)Istina, ovdje je zanimljivo dok netko nekome odbrusi, prva iduća je: buuu, forum je sranje. :) Što jednostanvo nije fer prema ostalima, jer većina, mislim 99 posto, je ovdje i više nego OK. :)
 

platon

manijak
Re: I moj vts

je, to stoji! U ostalom i registrirao sam se tu jer sam skužio da su ljudi ok i da znaju puno. Na pitanja sam dobio kvalitetne odgovore i dobar je osjećaj razgovarat s ljudima na istoj "valnoj duljini"! :cool:
 
Na vrh