Saxo VTS by platon

platon

manijak
I pošto ovaj godišnji na more putujem solo, odluka je pala da idem sa saxom. Guštanje i usput izbjegavanje gužve i čekanja na autoputu

Ruta: Osijek, Valpovo, Virovitica, Zagreb, Karlovac, Bjelolasica, Crikvenica*...Senj, Karlobag, Obrovac, Benkovac, Vodice.

Povratak: Benkovac, Gračac, Plitvice, Slunj, Glina, Sisak, Daruvar, Slatina, Našice, Osijek.

Doživljaj ne procjenjiv, lijeva poluosovina naručena i čeka se izmjena.. :p





 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
A ja mislio da si tamo ostao bez poluosovine :grin:

Nego ko da sam te čak i vidio, bar auto... sad mi je u glavi :D al nemrem se sjetit lokacije
 

platon

manijak
muvo sam se 7 dana po Crikvi i jedno popodne bili u Rijeci. A joj kak je tamo zahebano ako ne poznaš dobro grad.. :wtf:

Tamo je još bila dobra, na putu kući je kinetički počeo rondati. :p
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Istina... al kad poznaš je ok, pogotovo po ljeti pošto nema turista, promet jednak cijele godine.

Mada mi se čini da sam ''tako nešto'' vidio na kružnom iznad Opatije, znam da me draga pitala kakav je to čudan auto...Lexusi iza su je zbunili :D Tog detalja se sjećam. A ko zna...
 

platon

manijak
Istina... al kad poznaš je ok, pogotovo po ljeti pošto nema turista, promet jednak cijele godine.

Mada mi se čini da sam ''tako nešto'' vidio na kružnom iznad Opatije, znam da me draga pitala kakav je to čudan auto...Lexusi iza su je zbunili Tog detalja se sjećam. A ko zna...
Nisam tako daleko stigo :p bio jedno popodne do Rijeke i pokušo doći do Lidla, al uzaludno kruženje jednosmjernim uzbrdicama. Nakraju popizdio i ajd fino nazad za Crikvu :grin:

Sretno sa avanturom
Druže Zlatko, sve što je slatko kratko traje, tako i moja avantura. Gotov G.O, krećemo u nove radne pobjede ;)
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Lidl u Novom V. je bliža opcija, nemožeš promašit ;)
Draga je potvrdila da je bila Crikva, ne Op u pitanju :) Sviđa njoj se autić više od c3 hehehe
 

Lix

Active member
i radi svakim danom do ponoći (po sezoni) btw, mogao si i na kavu navrati do bribira, nije ti dugo bilo :p , za drugi put nemaš isprike, sada znaš di sam
 

platon

manijak
Lidl u Novom V. je bliža opcija, nemožeš promašit
Draga je potvrdila da je bila Crikva, ne Op u pitanju Sviđa njoj se autić više od c3 hehehe
He da, sutradan sam otišao u Novi u Lidl, ali reko kad smo već u Rijeci idemo i do lidla. Ali bio je to loš potez :shock:
Ugl 90% vremena bio u sportskom centru "Omorika"... Birtija, hladovina, pivo.. :cool: tamo smo se možda sreli

mogao si i na kavu navrati do bribira, nije ti dugo bilo , za drugi put nemaš isprike, sada znaš di sam
Pa Bribir odmah gore u brdu?! e da sam znao bi došo svakako, ali na pivo :grin:
 
Posljednje uređivanje:

platon

manijak
Ma muku mučim s tom lambda sondom od kad sam skinuo katalizator i stavio granu 4-2-1. Baca mi check engine grešku i nekako čudno radi. I konačo rješenje, glupost koju zašarafiš i u koju zašarafiš! :grin: :cool:
 
Na vrh