Saxo VTS by platon

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ajde neka, bar je škola... glavno da nije škodilo autu. Drugi put za tu lovu kakav flush, ulje, filtere :grin:
 

platon

manijak
E to je već posao Ove valeo pločice si već koristio? Jesi zadovoljan?
Nisam ih koristio, a i nisam ih ni sad stavio jer su još ove što imam dobre.
Evo, opran motor sa flush-om, zamjenio ulje i ubacio keramiku od Liquid Moly-a, zamjenjen nosač motora, 2 selen bloka i filter goriva. Spreman! ;-)

 

platon

manijak
Polako momci, u red s pitanjima.. :)

Gdje si kupio farove, kolko koštaju i kako na tehničkom prolaziš?
Farovi kao i zadnje lampe i žmigavci su kupljeni davno još preko ebay-a. Angel eyes farovi su bili oko 1200kn, lexus lampe oko 300tinjak kn i srebrni žmigavci oko 80kn. Auto u stanju kakav je sad ne može proći tehnički, ali prođe. ;-)

Gdje nabavio reduktore?
Dogovorio preko njuškala s nekim čovjekom što tokari distance, 300kn par. Nisu adapteri jer ne mijenjaju raspon rupa, samo su distance. Ali pošto su 25mm, moraju se posebno šarafit na glavčinu. Taman toliko treba da bi zadnji kotači bili točno s rubom blatobrana. ;)
 

Doomsday

U prolazu...
Super...

Ali, brate mili, daj makar neke, bilo kakve ratkape stavi, ne moraju bit skupe ili original, samo da nije ovako... Gol...

:D
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ma kakve ratkape... meni je to živa sramota na auto stavit. Bolje i gola čelična nego to.

Jedino šta je je... mogao biš ih prefarbat. Pogledaj kako to Krky riješava.
 

platon

manijak
nisam baš ljubitelj ratkapa, rađe bi ofarbo felge...nisam imao vremena zezat se s tim, a da bi to napravio kako spada moram gume skidat. Ono što ja želim je, ofarbat ih crno i samo rub oblijepit sticker bomb naljepnicama u kawasaki zelenom tonu ;)
 

Lix

Active member
autić izgleda i dalje top, iako su čeličane, ali brate mili, dva crna mat spreja i izgledao bi još 20 puta bolje, da si mi bliže ja bi ti ih na parkingu pošpricao da ni neznaš, grijehota ih vidit ovako ruzinave :whistling: :D
 

Doomsday

U prolazu...
Ma daaaj...

OK, oriđiđi ratkape su preskup sport, ali recimo Tokić ima dobar izbor zamjenskih koje otprilike mogu odgovarat dizajnu originala, a može se dodat i logo... Dođu cca. 240 kn sve 4 skupa sa logom i nisu totalni šit od krte plastike ka ove po centrima... Pristojne su, samo treba pripazit na onaj metalni obruč, i po potrebi mu malo proširit radius, da ne spadnu s felge...

Ali OK, razumin i ekipu koja radije voli vidit uredno obojanu čeličnu felgu... Samo, onda makar nabavite ukrasne čepove za centar felge, ne moraju niti bit sa logom, mogu se obojat skupa sa felgom, samo da ne bude ona ružna rupa u sredini...

:D
 
Na vrh