Metlice brisača

Zix

Active member
Zlajo,sada dovodimo u pitanje prvu ugradnju i original...ako je kupljeno u ovlascenom ne mora da znaci da je original...ali dobro razumes sta ti ja pisem...hahhah
 

ZlatkoC4

Well-known member
Zlajo,sada dovodimo u pitanje prvu ugradnju i original
znam što govoriš ali nemam pojma na mom autu su još orginal brisači još su dobri pa ih zato i ne mijenjam, auto ima 1god i 7mj. a u rezervi imam iste takve kupljene u citroenu i potpuno su isti kao i ovi na autu imaju i logo citroena na kutiji piše samo citroen i made in France. sad dali ih Valeo radi za citroen ili netko drugi nemam pojma. iako je vjerojatno da ih radi Valeo ipak su oni Francuzi:grin:
 

Zix

Active member
Upravo si postavio pravo pitanje? Nije isti Valeo koji se radi za Citroen i koji je na slobodnom trzistu,veleprodajama,maloprodajama,auto shopovima,pumpama odnosno ocigledna je razlika u kvalitetu i roku trajanja...
 

Cutac

Prèkaroš
na kutiji piše samo citroen i made in France
Meni je pisalo, znam da me iznenadilo :confused: No dobro :whistling:

Ali je, meni su tvornički bili dvije i pol godine, a ovo mi je drugi set Valea jer sam prvi uspio reklamirati.
Sad prije godišnjih uzimam Bosch, valjda će biti kvalitetniji.:rolleyes:
 

kika113

New member
nije ni bosh sto je nekad bio, meni otišle metlice za god dana,kupio Vornitzer na Brisači.hr
(cca 90kn/kom) i zadovoljan sam.
 

Charlie S

New member
Ja sam sebi za renault scenic uzeo metlice na Brisači.hr i prezadovoljan sam.

Sada i punac čeka pošiljku za opel merivu. Nadam se da će i njemu valjati jer sam ih preporučio.
 

saba

New member
i ja bi trebao sada u nove brisače uletiti, ali sad gledam valeo ili bosch.... možda bi bilo najbolje dodati anketicu na ovaj topic sa nekoliko brendova pa da vidimo što će pobjediti?
 

saba

New member
ne reklamiram nikoga ali čisto da pitam dali je ovo ok?
Kod:
http://md-auto.com/kategorija-proizvoda/metlice-brisaca/bosch-metlice-brisaca/aerotwin-bosch-metlice-brisaca/
 

Charlie S

New member
Ja sam odlično zadovoljan sa Vornitzer. Kupio online na www.brisaci.hr
Nadam se da admin neće ukloniti link. Neka ljudi znaju gdje uzeti dobar dio po povoljnoj cijeni.
Prije nego sam ove uzeo, u servisu su mi po akcijskoj cijeni utrpali neke italijanske koji nisu izdržali ni 3 mjeseca. Ovi sada rade odlično...
 

ZlatkoC4

Well-known member
Neka ljudi znaju gdje uzeti dobar dio po povoljnoj cijeni
evo sad sam gledao link za brisaće koje si stavio i ispadne mi desni 650mm 96,50kn+ljevi 750mm 98,80kn+ zadnji 290mm 37,60kn =232,90kn :confused:

ja sam u Citroenu sva tri brisača u setu platio 200kn na akciji rezervnih dijelova.
 

Charlie S

New member
evo sad sam gledao link za brisaće koje si stavio i ispadne mi desni 650mm 96,50kn+ljevi 750mm 98,80kn+ zadnji 290mm 37,60kn =232,90kn

ja sam u Citroenu sva tri brisača u setu platio 200kn na akciji rezervnih dijelova.
A slušaj, ako si sva tri brisača dobio po toj cijeni to je odlično. Nadam se da će te slušati barem godinu dana.

Ja sam po akcijskoj cijeni u Renault servisu dobio za prednju šajbu neke Italijanske i nisu mi se pokazali dobrima. Platio sam ih oko 200KN..
Ovi sada su mi ok. Vidjet ću hoće li raditi ovu zimu..
 
Na vrh