Iskustva i preporuke guma za Berlinga

Biliæ

vlaj
evo imam jos jednu zanimljivu ponudu.. the best look one ;)
molim savjet - u molydona 15''felge(alu)+hankook winter icept rs 5,250.00 kn. e sad - dvojba m.alpin4 sa čeličnim felgama ili alu +hankook..200ak kunića razlike. e sad alu 15''..čine mi se sitne za berlinga..
e baš sam seljak..padam na izgled - a kupio berlinga! ma zamisli.. ;)
 

Biliæ

vlaj
Na kojim si ti mukama :D
znaš kako kod nas kažu- nije baba imala đavla pa je kupila prase..

nego - mirda - kakav je taj hankook? nešto u rangu klebera ili? U molydona ga nahvalili..ali isto ga ne stavljaju u istu rečenicu sa alpinom4..
da se mene pita ja bi navalio čelične i m. alpin4, ali žena pala na felge:confused: ..a kako libro kaže - žene se sluša!!

ili je to možda deda izjavio???
 

Biliæ

vlaj
pa tribaju...bit će tu par puta zg, ako Bog da love i skijanje..a i u Sinju ponekad lipo napada, a do kuće zaj.ana uzbrdica..bez zimskih ostajem u garaži.. i tako.. nisam baš ko Slobodan..tj.liberty ;) ..ali bit će 30ak tkm godišnje..
da skratim - potriba za ''čizmama'' postoji, ali da ću sad u Alpe svaki dan - neću.. iskreno najviše zimskih kilometara napravim po kiši na temp oko 0.. tako da mi je važno da zimska dobro drži po mokrome..
ma sve bi bilo lakše da mogu nać koji test za hankook, ali nema! Ni adac,ni slične stranice..
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
ma zaboravio sam objavit - ratkapa 15'' - ni manje ni više nego 300 kn????
nevjerovatno!!
je,imaju popularne cijene :mad::whistling:..moj ti je savjet da nedaješ tu lovu,već da kupiš polovne ;).. ja sam stavio neke live iz trgovačkog centra za 100kn :whistling:..bar mi ih niko neće ukrast :p:D
 

Biliæ

vlaj
Imam ja neke Fiatove,pa jeftino dam samo da prodam.
deda-hvala na ponudi, ali evo jutros već potvrdio narudžbu...
u petak bi auto tribalo bit preuzeto sa michelin alpin4, čeličnim felgama, ratkapama i gumenim tapetima..(10%popusta na gume, 4ta felga i ratkapa gratis, tapeti 720kn!!!).a ja bi trebao bit lakši za 6500 laganih kunića..
inače samo da se zna - berlingo xtr, siva fer boja, paketi opreme: modularnost i aut. klima.. u konačnici uz sve popuste sa svim ovim dodatnim stvarima oko 130 tkn..:whistling:
 

Biliæ

vlaj
evo redom:
1. cijena - popust oko 15tkn, u odnosu na njegovu normalnu cijenu
2.oprema:često idem u prirodu sa autom, a ima povišen ovjes, u stand opremi ima i krovne nosače, kožni volan..baš taj auto imao je i opremu koju bih i sam birao..aut.klima paket + paket modularnost: zbog bebe su mi zanimljivi i bočni zračni jastuci i zatamnjena stakla i puno toga u odnosu na multispace varijantu.. ima toga još... ...
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma

Biliæ

vlaj
uzeo sam gumene..najbolji su..ove ostale varijante izgledaju nekako..hm..ranjivo..
opeklo me iskustvo sa prethodnim autima..jedino su me zadovoljili originali..ali da nisu skupi-jesu.. i teški.. i debeli .. i kvalitetni... i već naručeni..jebi ga.. ne bacaj sol na ranu;)
 
Na vrh