DS - nabava i restauracija

fullcool

New member
Mijenjao si sam šasiju?:stovanje: Ja sam svog poklonio nakon što sam shvatio da je šasija spigana...eno ga sad u oglasniku za 1000 eura.
da, imao sam jednog sa njemačkim papirima, pa sam sa njega skinuo kabinu, motor, mjenjač komplet hidraulika ostali na šasiji, pa na tu šasiju stavio kabinu od ovog sa hr papirima. broj bude na karoseriji a ne na šasiji, tak da je sve štimalo u prometnoj. i to sve sam radio na ulici, ispred kuće gdje sam tad stanovao.
poslije dobijem kaznu jer je ispred kuće komunalni redarstvenik zatekao olupinu automobila bez kotača na zelenoj površini. odem ja na sud i kažem sutkinji: šta je ovo? kakva olupina? pa evo vam prometna, zar ne vidite da je auto registriran? naravno nisam platio kaznu, iako je stvarno bila karoserija pred kućom, ali sam je poslije odvezao na otpad.
 

Arsen

Member
Pa s CX-om ti nemre nikad biti dosadno.:D
Ja sam svog šarafio godinu dana u garaži i onda sam se jednog dana je sjetio pogledat kak stoji šasija u ravnini sa pragom i ispred zadnjih kotača je išla oko 6-7 prema dole jer je netko očigledno nalegao pri brzini sa sredinom auta na nešto i više ništa nije bilo ravno...skoro sam počeo vrištati od muke, za tri dana ga se rješio i zakleo se nikad više CX...al eto bolest je jača i sad opet kupujem.ROFL
 

fullcool

New member
ds isti kao na slici sa BiH tablama je u zadnje vrijeme viđen na prijelazu granice u sl.brodu. baš je pojva bio, motor se ne čuje da radi, a auto klizi po cesti kao da lebdi:stovanje:
 

sLi

Dr. Xsara
nije li se bata preselio u sloveniju? ili pogon u tuzli jos uvijek radi

btw. prodaje se bijela zaba u povilama kod novog vinodoslkog sta uvijek stoji uz magistralu...
 

XSARA VTS

Member
Dovukao je Gogy iz Citropolisa žabu iz FR. prije tjedan dana crna treba je urediti kaže da takve ovdje nema neki palass šta ja znam još je neke brojke spomenuo ali sam zaboravio neka oznaka nečega . A ima čovjek volju šta reć znam samo da će zaploviti Rijekom kad tad jer on je freak za te stvari
 

deda

New member
Bata Group je propala,a Bata je nestao,nema mu traga.Navodno još ima neka firma u Sloveniji u Brežicama,ali tamo se nitko ne javlja.
 

deda

New member
Ovaj plavi ako kupiš za bilo koje pare,odma si kupi i pištolj pa se ubi.Za onog bijelog znam odakle je,kakav je ne znam ,a o ostalom neću niš pričat.
 
Na vrh