DS - nabava i restauracija

jurapz

New member
Vidio sam obe, nije za usporediti, ova od 29 pali i vozi malo treba unutrašnost srediti, malo hidrauliku i limarija je odlična samo treba doljnji dio zaštiti i to je to, stvarno je bila super prilika.
 

Arsen

Member
Pa da, nađe se jednom ili dvaput godišnje neka i za normalne novce. Tako se onaj metalic plavo-bijeli Pallas prodavao prošle ili pretprošle godine za 4500 eura, a sad je 13500 činimise.:D
 

jurapz

New member
Pa da, nađe se jednom ili dvaput godišnje neka i za normalne novce. Tako se onaj metalic plavo-bijeli Pallas prodavao prošle ili pretprošle godine za 4500 eura, a sad je 13500 činimise.:D
Da sječam se njega mislim da je bio 40000kn prvo i onda ga je netko kupio i nije ništa uložio i htio prodati za 13500eura, pa je kasnije spustio na 9000eura
Evo primjera žabe koja se ne isplati ići pogledatihttp://www.auti.hr/oldtimeri/oglas-864609/
Išao sam je pogledati još prije 2 mj., žaba je jednostavno PROPALA toliko da je otpao zadnji desni točak :) koliko je zahrđala. Kasnije sam saznao da je taj što prodaje sada kupio oko 1mj. od ovoga iz vrapča, što sada prodaje onu žabu za 18000kn i dao kod njega 15000kn za žabu od koje nije moguće ništa napraviti nego jedino mehaniku prebaciti na neku drugu, ako sam taj tip iz vrapča kaže da nije vrijedila ni 200eura. Taj tip što sada prodaje priča iste priče kao taj iz vrapča, našla krpa zakrpu stvarno:D, stvarno je genijalac kada misli profitirati na kupnji na kojoj se očiti zeznio, neka ju proda za 1000e za dijelove i bude sretan.
 

jurapz

New member
Išao je brat još prošle godine, nije tako loša, limarija je super, hidrulika isto ok, malo motor nije radio na sve cilindre, mozda neka glupost možda nije, unutrašnost je loša trebalo bi komplet novo, to bi bila dobra baza, da je bliže možda bi i uzeo, htio je dati za 12000kn ali još prijevoz iz Splita, nije tako loša.
Evo par slika





 

Arsen

Member
Ma ovo špricneš u bijelo, pretapeciraš unutrašnjost i možeš voziti mladence vikendom.:D

Ovo je ok cijena samo što to što veliš za prijevoz...sa Raba me CX koštao 2500 kn, a kolika bi onda cifra bila iz Supetra.:eek:
 

jurapz

New member
Ma ovo špricneš u bijelo, pretapeciraš unutrašnjost i možeš voziti mladence vikendom.:D

Ovo je ok cijena samo što to što veliš za prijevoz...sa Raba me CX koštao 2500 kn, a kolika bi onda cifra bila iz Supetra.:eek:
Da, nije loša ima posla, malo sve to grbavo stoji na njoj, znam ja jednog lika koji ima vučnu i računa u oba smjera oko 5 kn, meni uzme od Zagreba do Požege 900kn sa njegovim autoputom i sve, mislim da je to ok cijena.
 

fullcool

New member
Da, nije loša ima posla, malo sve to grbavo stoji na njoj, znam ja jednog lika koji ima vučnu i računa u oba smjera oko 5 kn, meni uzme od Zagreba do Požege 900kn sa njegovim autoputom i sve, mislim da je to ok cijena.
jel ima uredne papire? dao bi xantiu za nju, ako bi čovjek htio, jel tražio isključivo keš ili bi se dalo razgovarati možda. a gdje se nalazi, u splitu ili na otoku?
 

jurapz

New member
jel ima uredne papire? dao bi xantiu za nju, ako bi čovjek htio, jel tražio isključivo keš ili bi se dalo razgovarati možda. a gdje se nalazi, u splitu ili na otoku?
Ima uredne papire, mislim da nema zamjene, jer već on prodaje par auta, nije na otoku, pokraj splita neko selo.
 

Arsen

Member
Da, nije loša ima posla, malo sve to grbavo stoji na njoj, znam ja jednog lika koji ima vučnu i računa u oba smjera oko 5 kn, meni uzme od Zagreba do Požege 900kn sa njegovim autoputom i sve, mislim da je to ok cijena.
Meni računa 10 kn/km otkad ukrca auto...dakle oko 4000 bi bilo Split - Zagreb.
Znači za cca 16.000 imaš Žabu. :)
 

fullcool

New member
Meni računa 10 kn/km otkad ukrca auto...dakle oko 4000 bi bilo Split - Zagreb.
Znači za cca 16.000 imaš Žabu. :)
ako budeš išao u kupnju onda traži nekoga ko vozi nešto tamo pa da u povratu poveze tvoj auto. ti ako kupiš taj auto nije ti bitno da ga isti dan dovezeš, nego čekaš dok se pojavi prijevoz nekog slupanog tamo, tako da tebi bude puno niža cijena jer tvoj auto onda pokupi u povratu.

fullcool evo ti prilike za si uništiš život i da te zamrzi familija.:D
već sam je htio otići pogledati dok mi je bila registrirana xantija, možda bi je i uzeo u zamjenu, ali sad ako je ja registriram onda mi se ne isplati dat je za auto koji neću vozit ko zna koliko dugo.
 

fullcool

New member
ja sam mijenjao karoseriju na cx, da karoseriju :grin:
karoseriju od cx palasa sam stavio na šasiju od cx reflexa, pokušaj to zamislit, i to sam radio na ulici, nažalost nisam slikao to. ali, hoću reći sad imam daleko više alata, svoju garažu i dvorište, tak da raspakirati i prepakirati auto za mene nije velik problem, samo je potrebno puno volje i vremena. a ovdje gdje ja živim je svima poznati bivši gigant Ðuro Ðaković, nije više što je nekad bio, ali ljudi su ostali koji znaju napraviti što god poželiš, ne biste vjerovali koji se postupci tu izvode, i naprave se dijelovi bolji od originala.
 

Arsen

Member
Mijenjao si sam šasiju?:stovanje: Ja sam svog poklonio nakon što sam shvatio da je šasija spigana...eno ga sad u oglasniku za 1000 eura.
 
Na vrh