DS - nabava i restauracija

1587 VTS

New member
Ljudi ima jedan bijeli "napusteni" BX ispred kuce mi od prijatelja. Ne izgleda lose, koliko sam izdaleka vidio. Ako koga zanima, uslikat cu ga pa cu stavit slike, a mogli bi i pokusat doc do broja vlasnika.
 

deda

New member
Kod mene je bio samo na korištenje,nije bio moj.Bio je dil za iznajmljivanje,a da ga ja vozim i koristim,ali bilo je zavidnih ****a,pa sam ga morao vratiti.Ustvari trebao sam ga otplatiti kroz to iznamljivanje,ma duga priča,kad se najdemo bumo pričali.
 

citroen xm break

New member
Evo,ja sam danas našao dvije žabe.. ostavio sam broj pa će mi se čovjek javiti! ne živi u hr! jedna je ona stara sa okruglim farovima,a druga je ds23!
 

citroen xm break

New member
Zaboravih napisati.. Ima dvije žabe u Varaždinu! Obje sređene do bola.. jedna zlatna pallas,druga bijela! Od gosp.Živka Skuhale.. možda ga od vas netko i poznaje! Bio prije neki dan na tv-u! :) kolega od mog starog i profesor na jednoj srednjoj školi!!

On ima bijelu!
 

deda

New member
Èek,ova zlatna je od gos.Komara Štefa,a ova bijela mislim da ju je kupil Kociper,citroenaš još od doba njegvog oca ,još za vrijeme stare kraljevine Juge,stari mu imao onda C 4.
 

citroen xm break

New member
Èek,ova zlatna je od gos.Komara Štefa,a ova bijela mislim da ju je kupil Kociper,citroenaš još od doba njegvog oca ,još za vrijeme stare kraljevine Juge,stari mu imao onda C 4.
Da,zlatna je od Komara! ;) ..a bijelu je imal Živko,moguće da ju je prodal! :hm: al ja nebi da ju imam! A imat ću ju.. HAHAHA LOL ..u snovima! ROFL
 
Na vrh