C4 feel edition 120 blueHDI EAT6

Logitech

Active member
Sicevi su električni ili mehanički?
Daj i koju slikicu
Mehanički, evo šaljem sliku idući tjedan, ali nema se što naročito vidjeti:grin:

Ja bih se igrao da je moje
Ma najviše me zanima isključivanje eco moda ( S&S ) koji mi ide na živce pa me malo strah upisivati te kodove da ne bude poslije ..... ajmo ark mihelic molim vas .... itd.

kao da nesmiju....
pa i nesmiju.....ekologija je u pitanju... ja sam uhvatio tipa kad je bio od volje, ali nemoj me odmah stavljat tamo kao primjer da me ne "obilježe"
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ma to se ja više iz šale ograđujem, dok usput ''pametujem'', pošto je bilo ekipe kojima bi to smetalo...
Osobno volim da me odmah slike dočekaju, bez puno klikanja :D

Makar se za ovakvog belog mačora isplati i malo klikat :grin:
 

Logitech

Active member
hahh nikako da savladam to postavljanje slika

belog mačora
e pa super naziv, zahvaljujem na ideji, pa nezahvalno je komentirati ali nisam još vidio isti takav do sada, i nikada nisam mislio da ću imati tako uređen serijski auto, dok nisam upoznao CITROEN:grin:
 

Cutac

Prèkaroš
Aparat je pola posla ;)
Dok nisam uzeo DSLR, i moje slike su bile obične.

A od "znanja", jedino se vodim time da auto ne zauzima više od pola kadra. Uglavnom je najbolje na pravilo trećine, pa slike imaju dubinu i izgledaju realnije.
Ali pola toga ja ne znam.

I post processing skoro pa potpuno promijeni sliku. Fotka u .RAW i onda s njom u Lightroom i dobiješ drugu sliku :)

Evo primjer, od običnog prljavog auta u šumi, dobiješ sjajnu limuzinu :D
Možeš i sa slikama sa mobitela puno napraviti u Lightroomu, da ne vjeruješ da je to ista slika.
 

Logitech

Active member
Evo da podijelim problem... radio je poceo zezat, povremeno krcati I to jako tako da se nije mogla ni muzika slusati, niti pricati preko bluetootha, pod garancijom su stavili novi software, nakon toga javlja se problem , koji se valjda samo meni moze dogoditi. Znaci, samo na radiu ( usb, bluetooth, cd , interna memorija rade ok) kada krenem voziti izgube se visoki tonovi ???? Dok slusam na mjestu sve je ok, cim predjem par sto metara kao da je netko stavio kontrolu visokih na minus beskonacno. Pokusali su popraviti ( ark mihelic) ali nista ....danas su narucili novi radio ( pod garancijom) pa da vidimo sto ce biti. Samo za info svima, redovna cijena je 1000 eur :shock:

Kada to rijese, moram prijaviti problem koji se vec javljao na forumu, curenje vode u prostor motora, ispod sajbe a kao rezultat imamo truljene filca...., bas me zanima ako to garancija rjesava
 

Cutac

Prèkaroš
Dok je garancije, niti jedan kvar nije prevelik :grin:
Malo iritantan, da, ali velik, ne :D

Držim fige da se riješi, struja je horor za rješavati :gaah:
Jedino ne kužim zašto bi kod kretanja nestali visoki tonovi.

bas me zanima ako to garancija rjesava
Rješava, meni su nudili da srede ali ne dolazi samo taj filc za zamjenu nego taj gore što stoji i iza motora na firewallu.
Gospodin koji tamo radi(za kojeg sumnjam da bi me zahebao jer ne čini se takav, uvijek realno govori) je rekao da motor ide dolje i da je način montaže filca na firewall takav da nije pametno išta dirati. Zato sam ja taj filc gore skinuo, rubove zašio na Singericu i vratio gore.
I zalijepio brtvu koja pušta vodu. Na c4 silikonom, ali nije baš dugotrajan, a na VTS-u ljepljivom trakom(nekom heavy duty) i drži od jeseni bez kapi vode(a u VTS-u je teklo kao iz kabla).
 

visaluteju

Well-known member
curenje vode u prostor motora
Kod mene izgleda gore neko ikad...lajsna gumena se na vrućini izvitoperi i na 2-3 mjesta izvrati prema gore da može upasti i trunje i štošta... katastrofa... ne da mi se živcirati oko toga do jeseni ...
 

markan1000

Well-known member
radio je poceo zezat, povremeno krcati
ako je ista situacija kao i meni, a mogla bi biti (iako meni nije tako drastično, ili imam viši prag tolerancije), rečeno mi je da softver ne pomaže, samo novi hardver ilitiga radio. Ja sam nažalost van garancije, ali s obzirom da se to javi jednom u 10 ili 15 vožnji, živim s tim.
samo mi nije jasno, s obzirom da su u servisu okrivili radio, kako mi je zamjena zvučnika pomogla. zapravo sad samo još onaj kojeg nisam zamijenio povremeno krči. Ali isto tako mi nije jasno da su mogli baš svi zvučnici riknuti, tako da pretpostavljam da je ipak do radija...
 
Na vrh