C4 feel edition 120 blueHDI EAT6

Totti

AS Roma fanatik
Samo za info svima, redovna cijena je 1000 eur
Ako ti je ovo šok, pazi sad ovo... Fabrička multimedija za Hyundai iX35 '11 godište je 690.000 dinara kod ovlašćenog, što dođe 5.900€ (i slovima pet hiljada devetsto evra) :grin:
 

Logitech

Active member
Evo da javim malo..... radio zamijenjen prije jedno mjesec dana, simptomi ostali isti, kažu da ne znaju oni kako to popraviti
 

Cutac

Prèkaroš
Zvučnici onda?
Imaš Denon?

Jel ima c4 neki tuner ili pojačivač signala između vrha antene na krovu i jacka u radiju?
 

Logitech

Active member
Cutac hvala, ali nisu zvucnici, napisao sam prije, na cd, usb, bluetooth itd radi ok, nije antena jer kada stojim na mjestu je ok, sa brzinom se mijenja ton zvuka, ne gubi se prijem nego padaju visoki I duboki, kao da se netko igra sa kontrolama tonova dok vozim...na semaforu se sve vrati u normalu I tako u krug.., svakih 2, 3 tjedna dogodi se da je radio skroz mrtav, palim, gasim, nista... tek kad auto ugasim I upalim nakon parkinga ( 15 min minimalno recimo) radi opet ok I to samo na radiu, priznajem zbilja glupi problem, dobio sam savjet da ima veze sa kompom kabine , ma sto to znacilo, ali apsurd je u tome sto je auto pod garancijom, znaci ne smijem nigdje osim u ovlasteni servis, hahahhaha
 

Logitech

Active member
Borim se sa vjetrenjacama..... neuspjesno za sada , javim sta su rijesili, ali najbolji mi je njihov odgovor...... mi to NE MOZEMO POPRAVITI.......strasno
 

Cutac

Prèkaroš
To kod Ivanovog omiljenog Ark Mihelića?
A da napraviš izlet do ZG ili Pule? :D

Onaj bog, kak se to zove, za automatsko namještanje glasnoće dok voziš, možda je u tome problem.
Odi u drugi ovlašteni, a pritom ih traži da naprave reprogramiranje BSI-a. I jel znaš jesi li zaista dobio novi radio? Jesi tražio da vidiš stari?
 

Logitech

Active member
Vidio sam stari, magnetti marelli, to se ugradjivalo u fice nekad, a vidim i da su mi karte za navigaciju obnovljene, to je izgleda jedan uredjaj za sve...automatsko namjestanje glasnoce sam probao iskljuciti, ista stvar...nije problem otici negdje ako se to rijesi u jedan dan, ali..... dok su mi mjenjali radio bio je 3 dana kod njih.......nisu ga mogli telekodirati, dali su mi na srecu zamjenski bez troska, tu ih pohvaljujem, bez troska , dobio sam glans novi ulyssee, fora auto, za te novce nema boljeg...
 

Cutac

Prèkaroš
nije problem otici negdje ako se to rijesi u jedan dan
Ha, jedan dan...
Teško, pogotovo ako je hardverski problem, nema šanse da imaju BSI-je na lageru.

Šta, zapičiš u Pulu, pitaš Bijelog Vuka u koji servis, oni vide, malo prošetaš Pulom... Ja bih svakako potegnuo do tamo recimo, da znam da je tamo dobar servis.

Ja bih prvo krenuo sa tvorničkim resetom - reprogramiranje BSI-ja. Ako ne upali, tražio bih da ga promijene, a ako ne bi htjeli, pišem Citroenu, mašem rukama... :D
 

Logitech

Active member
Pa nije problem do pule, ali kako natrag.... spavanje kosta, a auto je po jbn garancijom, istina nije to stvar da auto ne vozi pa da radim to, ali nervira jakooooo, pogotovo odgovor od ovlastenog dok garancija vrijedi, mi to neznamo....I gotovo
 

Cutac

Prèkaroš
Pa nije problem do pule, ali kako natrag
Reprogramiranje je pola sata-sat, ako je hardver, naruče, nazad autom, kad stigne dio, opet tamo, ugradnja 2 sata i opet nazad autom.

Mislim, to ja bubam za Pulu, nemam pojma di da odeš, samo znam da treba što dalje od servisa koji ne za popraviti kvar :whistling:
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Od do VAT servisa, ako je do struje, detektirati će problem. Ne vjerujem da možeš imati problema sa garancijom.
Sa Arkom se ništa ne nadaj, oni su sposobni popravljati jedino ispravne aute.
 

pokra89

Well-known member
Dođi u Hercegovinapromet Mostar, spavaj kod mene dok ti oni sreduju auto.

Popravit će ti ga tako da će s:cenzura::cenzura::cenzura:at nešto pa ces na radio zaboravit :D
 
Na vrh