C4 feel edition 120 blueHDI EAT6

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Èestitke na kupnji, autić je prekrasan :wub:

O servisima ćemo rađe po potrebi, ako bude problema... al držim fige da neće bit potrebno. Do isteka garancije ćeš valjda preživit i s njima :D

Probaj locirat cvrčke ako možeš, pa ćemo se bacit na riješavanje ;)
 

Cutac

Prèkaroš
Budi spreman na iznenađenja i razne metode samouništenja + zamjene ispravnih dijelova ako ideš u CIB :D

A cvrčke se lako riješi. Imas vibriranje i pucketanje. Vibriranje zahtjeva odšarafljivanje i stavljanje loctitea, pucketanje zahtjeva kajle.

A gremlini, razna upozorenja, radije ne čitaj forum, nek te iznenadi :D

Uglavnom, možeš se dobro zabaviti sa c4 ako si hrabar, a bome ti može izvući živce pošteno. Auto sa karakterom :whistling:
 

Logitech

Active member
Èestitke na kupnji, autić je prekrasan

O servisima ćemo rađe po potrebi, ako bude problema... al držim fige da neće bit potrebno. Do isteka garancije ćeš valjda preživit i s njima

Probaj locirat cvrčke ako možeš, pa ćemo se bacit na riješavanje
Hvala, nadam se i ja da ce biti sve OK

Uglavnom, možeš se dobro zabaviti sa c4 ako si hrabar, a bome ti može izvući živce pošteno. Auto sa karakterom
Hahha , nisam hrabar, prestar sam - zato i je automatik - da bi imao šarafciger u ruci i nadam se da neću morati. Garancija je još skoro punih 4 godine, pa vidjeti ćemo.
 

ZlatkoC4

Well-known member
zamjene ispravnih dijelova ako ideš u CIB
čudno da tebi mjenjaju ispravne djelove ja s tim nemam problema u cibu. a niti su je imali neki i naši forumaši koji su godine proveli u cibu.
Ali ako ti i mjenjaju nešto ispravno pa to je dobar znak znači da se auto ne kvari :D
Odi ti u Rijeku pa češ se predomisliti u vezi ciba.:grin:
nadam se i ja da ce biti sve OK
nego što da će biti sve uredu
Garancija je još skoro punih 4 godine, pa vidjeti ćemo.
još 4god garancije ma što se brineš osim redovnih servisa i par cvrčaka nemaš se što brinuti. Pa nije to vw pa da vrisne motor :D
 

ZlatkoC4

Well-known member
A šta bi Bruno rekao na to?
znam što bih rekao. ali kao što rekoh u više navrata različita su iskustva sa serviserima.

gledano tako nema toga majstora i servisa za kojeg netko neće reći negativno mišljenje kao i pozitivno. pa ti budi pametan. :D

a sad ako se zareda negativno mišljenje prema nekom od servisa naravno da će ga to doći zatvaranja.
 

markan1000

Well-known member
tipa cijena...
cijenu nam još nisi otkrio :D

I još da dodam..... nikome ne preporučam naplatke 17". Osim lijepog izgleda donose visku cijenu guma i dosta buke po neravninama,
nije ni sa 16'' puno sretnija situacija po neravninama, to mu je mana. izolacija zvuka motora fantastična, kotača nikakva. Ali super je to autić, ako nisi baš na neki mućak naletio, bit ćeš jako zadovoljan i sretan s njim, i to na duže staze. puno je više pozitivnih iskustava tu, nego negativnih, bez brige.
 

hahehihoh

New member
Meni je taj auto fenomenalan. Ma da če slijedeči skoro sigurno biti C5. :p sad imam C4 samo prije FL.
Oprema i motor su ti super, jako ti zavidim panoramu. :)
 

Logitech

Active member
Lijep auto! Èestitam na odabiru..Puno ugodnih km želim.
Hvala na dobrim željama !

Vrijeme je da krenem kopati po svome, valjda su negdje stavili zlato kad košta kao i tvoj
Hahh pa zato sam ga i uzeo. Naime čini mi se da je slaba potražnja za automatskim mjenjačem, a sa druge strane meni je to bio uvjet te smo spojili interese i svi smo zadovoljni. Cijena novoga bi bila oko 170 i nešto tisuća i mislim da sam za godinu dana star i 12.000 km prošao jaaako dobro.

Gledam jučer konfigurator za novi golf. Sa istom opremom dođe oko 265.000 kn. Jest da on ima DSG što je nešto bolje, ali motor je 5 ks slabiji.
 

Cutac

Prèkaroš
Aha, mislio sam da je novi kupljen.
Ja sam gledao da mijenjam i jedino sto me privlaci su Mazda i Volvo. Drugo nists nema.
Oko 230000, mazda full oprema, 165 konja, Volvo skoro full, 190 konja.
Na zalost, c4 im se ne moze po nicemu ni pribliziti.
 

ZlatkoC4

Well-known member
Na zalost, c4 im se ne moze po nicemu ni pribliziti.
Ne mogu se oni približiti niti cijeni C4 :grin:
Hahh pa zato sam ga i uzeo. Naime čini mi se da je slaba potražnja za automatskim mjenjačem, a sa druge strane meni je to bio uvjet te smo spojili interese i svi smo zadovoljni. Cijena novoga bi bila oko 170 i nešto tisuća i mislim da sam za godinu dana star i 12.000 km prošao jaaako dobro.
Cijena je super. ja sam moj platio novi 124k kn a sad bi me izašao 140k kn

za to malo km i opremu je cjena za 5 :cool:
 

diegos

Well-known member
Ne mogu se oni približiti niti cijeni C4
Da dosta je to para ali ima sve i svašta, može se dobiti klasu veći auto... I moja je bila nova preko 230k, zato kupiš rabljeno :D

125k mislim da je sasvim ok cijena za Logitech-ov c4 :palac-gore:
 

Cutac

Prèkaroš
Ne mogu se oni približiti niti cijeni C4
Ima i za to razloga :whistling:
Također, treba ih rastaviti i vidjeti što se skriva. Sad kako sam kopao, zanima me jel imaju jednako lošu "izolaciju" vrata :D
Ali opet, zato mu ni po udobnosti ne mogu prismrditi. :grin:
 
Na vrh