C4 2.0 VTS by: Ruske

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Nek onda odradi posao do kraja :D
Moram pohvalit i ovaj krom oko maglenki... na ovim slikama se vidi razlika, super su mu sjele.
 

Ruske

Active member
tako mali detalj, ali obavezno sam ga morao imati, da digne totalno prednji kraj...bez toga mi gol C4...premisljao sam se izmedu zute folije ili tih kroma, ali sam rekao ic cemo biti ozbiljni, crno krom kombinacija :)
 

Ruske

Active member
eto ga, isle 18ke dolje (trenutno rezervirane), montirane 17ke nokian wr a3 215 45 17 dot 2414, 3. zima i presle oko 7000km do sad...auto je lijepo cucnuo :) nadopumpao i provjerio gume i idemo dalje...

poceli su i popusti kod mene, eto tako auto ide za 4500€ (bez 18ki), pa eto koga zanima...





 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Baš sam te se sjetio danas, i hop evo posta. Al bolje da si šutio, sad me samo mučiš. Di si bio ovo ljeto sa tih 4500€.... dobio biš ih u sekundi.

Teško je za tu lovu ubost ovakvu pilu...jako teško.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Èestitam, vjerujem da je nešto vrhunski i nefrancusko : :D

Meni je kasno, već sam se usosil hehehe
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Spomenul si nekog leona... 290? :D Možeš ka i tu predstavit kad je Seatašima već propao forum heheh
 

ZlatkoC4

Well-known member
Ajde otvori ovdje si negdje temu i predstavi tog seata da se i mi divimo, slikice i tako iskustva. a možda se niti ne kvari kao ovi naše citroeni.:D
 

Ruske

Active member
cek, sta 290?
ma pomalo decki, budem ga predstavio...za sad se vozim u njemu i uzivam, a C4 upalim par puta na tjedan i provozam i placem kako mi je slab nakon leona :D btw jos uvijek na prodaju :)
 
Na vrh