C4 2.0 VTS by: Ruske

Ruske

Active member
Evo da predstavim ovdje raketu :whistling:

2005.g. 119tkm ima sad (provjerenih), ima greskicu na elektroventilu usisa, evo iduci tjedan dolazi novi i stavljam ga. Treba i malo urediti prednji branik i promjeniti xenone. Do sad napravio 500 km (kupljen 9.1. od drugog vlasnika). Od opreme ima sve osim panorame i navigacije. Odusevljen sam udobnoscu, motorom (iako nije na full snage radi gore spomenutog problema), kocnicama, mjenjacem...radio sa subom super se cuje, nabavit ce se usb box i to je sve sta mi treba. Eventualno neke distance i ostalo sve stock. VTS znacke u dolasku s ebaya, posto ovaj ima neke naljepnice na boku (neznam gdje su znacke nestale). Potrosnja za sad sa prebogatom smjesom je oko 11. Na slikicama nize vidite moju ergelu francuza (iako je GTT prodan i ceka slepanje, dok Megane 1.6e ce uskoro na prodaju mozda) i neki dan kad sam bio kod Gogija na pregledu, skupa sa Zabom, plus poziranje sa C2 HDi od stare kojeg sam vozio puno godina prije kupnje Renaultova.















 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Èestitke na kupovini :aplauz:..

C4 izgleda ovako na fotkama odlično...Nabaci još koju fotku žabe :wub:
 

Krky

Lakerski profesionalac
Prekrasan autek!:cool:
sad kak je plin pojeftinel isplati se plinaru u njega ugradit..
koliko si ga platio, ako se smije znati? :whistling:
 

Ruske

Active member
hvala svima na komentarima :)

stigle znacke :wub:
sutra idem do gogija srediti taj elektroventil na usisu, pa cemo vidjeti sta i kako dalje

 

Ruske

Active member
sumnjam da stigne se motati po forumu :D

negooo, jel tko stavljao usb box na C4-ke i koje marke ste stavljali? vidim originala ima na ebayu za 200 dolara, dok neke druge marke su oko 60-70 dolara...
 

Ruske

Active member
eto danas nam je prvi mjesec, odlucio ga malo ic detaljnije oprati s voskom na rucnoj praoni (inace sam ga izbjegavao, neznam zasto), usisao iznutra...jos uvijek ceka prvo pravo pranje u garazi, skupa sa C2jkom :D

i montirao sam VTS znacke napokon

u mj dana napravljeno 1350km, prosjecna potrosnja je 11,6 po BC

i da, jos uvijek se ceka registracija RI 177 V* (tesko cu dogurati do VT, posto smo tek na VI)





 

Ruske

Active member
danas sam LEDizirao vetesa, pozicije napred, iza tablicu, unutra sve komplet naprijed i iza i u vratima ona bocna svjetla na dnu kad se otvore

neke slikice



 
Na vrh