C4 2.0 VTS by: Ruske

Ruske

Active member
cekat cemo da napadne opet snijeg, jer SVE je ocisceno :( ic cu do frenda da promjenimo gume napred, iza ce biti ljetne, imam jos 2 ali su skoro mrtve zimske (govorimo o 225 40 18), tako da bolje da samo napred stavim hehe...
 

ZlatkoC4

Well-known member
Stvarno vas je ljepo vidjeti ovako okupljene :cool:
Mogli ste i druge neke pokupiti iz Rijeke Ax-ja, i sl. a mogao vam se i Ivan pridružit :D
 

Ruske

Active member
nisu ni visak ni nisam ih izgubio, stoje u konobi i cekaju odluku novog vlasnika dal ce ih staviti ili ne, nego jednostavno meni je 90% felgi bez cepova ljepse nego sa...tako je bilo i na GT turbu, na cliu, evo jedino Krakatoe sa cepovima su mi bile ljepse nego bez...
 

tekken

Summum ius, summa iniuria
i onda kao nije brija :p

nisu ni visak ni nisam ih izgubio, stoje u konobi i cekaju odluku novog vlasnika dal ce ih staviti ili ne, nego jednostavno meni je 90% felgi bez cepova ljepse nego sa...tako je bilo i na GT turbu, na cliu, evo jedino Krakatoe sa cepovima su mi bile ljepse nego bez...
 

Cutac

Prèkaroš
Danas sam prošao kraj 318 GZ na nekom mostiću na rubu Karlovca :grin:
Odmah sam se sjetio te slike sa c4 kojem fali jedan ševron :D
 

NightSTALKER93

Active member
Donator foruma
E, jel ovaj KA 318 GZ na forumu?
Znao sam da mi je od nekud poznat kada sam ga vidio prije koji dan u "Camping Slapić" kako se brćka :D
Fora je, još ima i neke nalje na šajbi, miša mu što ga nisam uslikao...:thinking:
 

Ruske

Active member
naravno da sam prosao ivane, pa nije ovo krntija koja se raspada ili neznam...ekotest savrsen...napravio 2400km u protekloj godini, tek presao 138000, tj cura je presla, posto ga ona vozi svako toliko kad mora negdje dalje a mene nema :)

 
Posljednje uređivanje:

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Premjestio sam post u tvoju temu, nadam se da ti ne smeta...

Èestitke na prolazu :palac-gore: Tu sam se i ja jednom uspio provuć, Osječka jel? :D
 
Na vrh