C4 2.0 VTS by: Ruske

Ruske

Active member
pih, ova 290 je sporija :)
bit ce tema, dajte mi vremena da okupim slike i okacim neki textic...iducih dana

samo sneak peak:



nisam izdrzao da ostanem na stock snazi, 2 tjedna mi bilo premalo 240ks :)
 

Ruske

Active member
nema nis novo na autu, jos se prodaje, presao 137tkm...bio sad proslih dana po istri na g.o., natrpan auto (+sub i pojacalo), niske temperature, zimske gume, potrosnja ravno 8...jako jako fino...

e da, ipak ima novoga...prije puta isao malo provjeriti gume tekucine itd, i pumpam ja PD gumu koja je zadnje vrijeme kako se auto manje vozi, pustala malo, i izvadim pipac za zrak i pukne rub ventila -.- pocne duvati lijepo do kraja se prazni...nis, vulkanizer, promjena ventila i balansiranje i tak...cisto da ne bude dosadno haha
 

Ruske

Active member
nego, dan prije puta u istru isao do platka malo po snijegu isprobat gume nakon stajanja u konobi :)



a ko kaze da nije pala nijedna :p vidio ispred hotela VTS-a pa stao pored njega :)

 

Ruske

Active member
nemam poklopca jer mi se ne opcenito 90% felgi ne svida sa poklopcima (izuzetak su krakatoe)
ovaj crveni nije 180ks sigurno, cak mislim da je dizel

ajmo 4000€ i ide :) (bez 18ki)
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Šoping godine al ti je tajming kriv... trebao si ga stavit odmah nakon ljeta. Sad je većina u besparici, neznam nikog da traži trenutno auto.
 

Ruske

Active member
neka on samo meni bude do proljeca, radi zimskih guma...pa poslije ide...

jbg dajem ga za koliko sam ga kupio, sa kvarom na motoru, sa oljustenim branicima, sa zeljeznom haubom koja je klepetala, mrtvim gumama, itd...ne sjecam se vise sta nije valjalo kad sam ga kupio...

btw. stvarno nije smetalo stajanje u konobi, mozda imaju 9000km max, dot 14, gume su vrh, evo sutra idem na platak opet s njim, ali ovaj put na cijeli dan, mozda i dalje po g.k. malo traziti neki parking pun snijega, pa ce biti slikica, upogonit cu dragu da me snimi u boku xD
 

Ruske

Active member
Platak.rar, nigdje mjesta za driftat :( al dobro nasao sam cesticu malo nize, preuska, ali barem za malo uzivancije na zimskim gumama :)





 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
prekrasno je gore, al vikendom definitivno bude prevelika guzva. Nego, neces ti dat c4 kad kupac dojde heheh
 

Ruske

Active member
mislim da cu staviti 2 zimske na cupru ovih dana, ocu vidjeti kako se on ponasa na snijegu, pa cekati da opet napada, tako da kad bude friski da odem gore negdje, pa nekoga vani staviti da snima bocenje i fijukanje turbine + blow off :D (napalio sam se na yarisa wrc, gledam vec 2 dana monte i kako to cudo zvuci, ko vjeverica <3)
 
Na vrh