C4 2.0 VTS by: Ruske

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Jel bi stao na onu lijevu plastiku pokraj radia? To mi se čini lako pristupačno za ugradnju. Investiraj u dremel i nikakva bušenja neće bit problem ;)
 

Ruske

Active member
nije stvar toliko u busenju, koliko u tome sta i kako taj puc radi, jer kako znam taj puc ima vise pozicija, tj nacina: ugaseno, kontakt 1. pritisak, paljenje 2. pritisak, pa gasenje 3. pritisak. to mi ne odgovara, jer necu zamjenjivati kljuc...uzet cu najobicniji crni sa krom rubom sa samo 1. pritiskom da pali i tocka...neda mi se previse kemijati, a poziciju cemo vidjeti kad dode...
 

vborovic

C5 modifikator
Mislim da nije baš tako, koliko se sjećam, DS5 pokrećeš samo sa jednim pritiskom na gumb (ne treba ni držati), samo moraš prije toga držati kočnicu ... inače je gumb ko gumb glup, a BSI elektronika razmišlja što treba napraviti ...
 

Ruske

Active member
e upravo meni BSI je otisao kod paljenja, zato i radim paljenje na gumb...nebih znao za DS5 i neda mi se kemijati, ocu sto prije to napraviti, narucio sam vec obican okrugli crni gumb sa krom rubom i cekam da dode, da to ukomponiram unutra negdje, sad mi obican plasticni gumb stoji pod haubom, vezan uz + kabel akumulatora
 

Ruske

Active member
za vikend bio sa frendom malo biciklirati, uspio ubaciti u bunker oba bajka (26" i 29"), pa sam ga nedjelju oprao malo nakon nekog vremena... :D



 

Ruske

Active member
od proslog javljanja sredeno je paljenje na gumb, gumb ubacen na mjesto upaljaca...ubacena veca distanca izmedu tijela anlasera i tijela automata (koji je btw novi), tako da sad izbacuje kako spada...
ubacen je i sub s pojacalom, umjesto serijskog JBL suba..stari pioneer 306C i jos stariji magnat classic 360 upotpunjuju zvucnu kulisu, koja proizlazi jos uvijek iz original RD4 radia i JBL zvucnika...i ne mislim ih mjenjati jer se cuje savrseno...cijeli spektar lijepo kako spada, sub ne lupa kao sta je prije u staroj kutiji i sa drugacijim podesenjem...moje pojacalo soundmagus 1502x ide na reparaciju, tako da ovaj magnat nece jos dugo bit tu...
i danas je frisko regan, bez ikakvog problema, eko test odlican...a cijena osiguranja ispod 1300kn, kad sam uzimao ovakav auto sam se bojao da ce mi otic po 4-5000kn sve skupa na regu, na kraju lijepo iznenaden sta se sve da sredit...na 58% bonusa sam trenutno i idemo dalje :)

slikice









 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Boli te briga :cool: nači sad pali bez beda?

Jedino ove kemije sa subovima ne razumijem, al svakom svoje veselje :D
 

Ruske

Active member
pali pali...

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=vVWEAp2W6l4[/ame]

kemije ili ne kemije, volim fin zvuk u autu a i doma :)
 

Ruske

Active member
okrenem kljuc za ugasit...gumb zamjenjuje samo 3. stupanj okreta kljuca, tj nakon kontakta kad ides verglat...otislo mi to na BSM-u, a ovo je privremeno rjesenje dok ne sredim BSM ili uzmem novi...a mozda i ostavim jer mi fora takvo paljenje, a i da idu ukrast auto, nece ga znat upalit :D

charlie, molim te na hrvatski, ne kuzim :D :p
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Baš mi je nekako žao da ide ća :D Šteta da ga nisi na ljeto prodavao, ostao bi na forumu :cool:

VIdim da po zahtijevima ne ostaješ na Citroenu :grin:
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
:palac-gore: cijenim te ideale, ja ih nažalost mogu ispoštovat, u zadnja tri mjeseca sam 10tkm natukao :D
 
Na vrh