C3 by Fran

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Æe ta plastifikacija izdržat sve utjecaje okoline tamo di je? Malo bi me bilo strah plastificirat išta oko auspuha :grin: Daj slike!
 

Franzg

New member
mislim da nece bit problema, kaže Lasta da bi vrućina mogla bit problem al to smo rješili tak da sam ostavio originalni nastavak pa se on zagrijava a ovaj plastificirani ne, a super mi izgleda jer se sjaji, i sve skupa me izaslo 250kn sa ugradnjom i plastificiranjem tak da je oke
evo slika, prvo kak izgleda originalni nastavak, meni je grozno to (na ovom sam imo onaj nastavak sa ebaya koji sam sad maknuo, al taj je bio mat crni i premali i dalje po meni i par puta sam ga moro učvrstit kad se olabavio)


evo slike u procesu ugradnje :D


evo kako to sad izgleda :grin::grin:




jedna kišna s benzinske danas :cool:


evo jedne slike sa photosessiona s frendovima od pred par dana
 
Posljednje uređivanje:

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Lijepo lijepo... moram si stavit ovu foliju na branik obavezno, i stvarno je bolje glossy nego matt.
 

Franzg

New member
pozdrav, evo nije me bilo neko vrijeme, mislim da je vrijeme da se javim sa par novosti. za početak, tehnički je sljedeci tjedan, crna folija sa maglenki maknuta (ionako je bila privremena i jeftina), auto ulickan iznutra i namirisan, gušt mi je ulazit unutra dok je ovako uređen:) inače pred 2 tjedna bio s curom u opatiji, i auto taman prešao 100 tisuca km :surprised::surprised::(
na povrqtku doma stao na grobniku, taman je bio grobnik track day, i uzasno sam se nabrijao da jednog dana odvozim sa svojim auticem par krugova...

i za kraj, na autu je jučer kupljena tj. naručena nova dorada, može li netko pogoditi o ćemu je riječ? @ivan222 ti si mi favorit za pogađanje :grin::grin:
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ja favorit? :D Neznam neznam...možda opruge nove stavljaš gore, kad se već Grobnik spominje :cool: Ili ćeš i ti počet kemijat s lampama ko ja
 

Krky

Lakerski profesionalac
Eee di si našel fedre, i za koliko?
Ja sam potencionalni kupac.. :D
Stavil bi ih u rano prolječe kad vračam ljetnu garnituru..
 

Franzg

New member
jučer malo snježnih radosti, sa prijateljima malo vožnje po gradu i klasični odlazak na jankomir na malo zabave (driftanja :D )

ovako je izgledo nakon vožnje :D


na putu prema jankomiru




e a danas idem točit gorivo pred pola sata i imam šta vidit, prazna straznja desna guma, neznam sto je moglo bit, na nikakav rubnik ili slično nisam naletio, a nije se ništa čulo tako da nije vjerovatno odjednom to bilo... nasprejo sam ju sa sprejem i napuho i ujutro idem u bat vidit, mozda je samo do ventila (a imam i teoriju da su mi u ulici di sam parkiro kod cure je***i susjedi ispustili), u svakom slučaju vidjet cemo
 

Franzg

New member
Lijepa pila stari

Šteta gume, a da nije to od zabave/drifta, da si ju nekako ipak zacvikao malo?
hvala hvala :)

ma mislim da nije jer stvarno nisam ništa dotaknuo, to smo driftali na ogromnoj površini di inace kamioni ostavljaju palete tu svi stizu navečer kad pada snijeg jer stvarno ima mjesta i fora je, a i felga je netaknuta da sam neki rinzol ili nešto osim sto bi čuo to bi i felga se vjerovatno ostetila... mislim da je do ventila ili je neko ispustio, evo danas dodem do auta drži normalno..jedino što sad kod vulakanizera danas nisu mogli provjerit dal pušta jer je sprej unutra tak da čak i da ima neku rupu on zadržava tj "krpa" tu rupu, tak da cu vidit kroz par dana kak ce to bit

Punac, možda?
hahhhahah nije bio tu, ali u dobrim smo odnosima mislim da bi on bio zadnji osumnjičeni, još i voli aute haha :grin:
ma ti susjedi uvijek prigovaraju ako se netko stane u ulicu ko nije inače "domaćin" tako da su mi sumnjivi haha
 

Franzg

New member
uf u ovoj svoj zbrci sa autom gumama i svim, skroz zaboravih na opruge...uskoro stavim sliku opruga samih...eibach mi stoji ispod kreveta, trenutno skupljam 4 glave za ugradit ih a ujedno cekam da se snijeg smiri haha:cool::cool: uglavnom jedva cekam da vidim auto spusten mislim da ce bit puno bolji :grin::grin::twisted:
 

Franzg

New member
Znaš da palete imaju hrpe eksera na sebi možda ti je u ledu bio kakav kao trn ?
nisam to znao, ali mislim da na tom dijelu di smo bili je bas ogromni parking a palete i ostali sadrzaj se istovaruje na dio koji je zatvoren...ali evo proslo je vise od tjedan dana a guma je i dalje u redu i ne pusta, vjerovatno je neko ispustio :whistling:
 

Franzg

New member
malo da se javim, što se tiče gume koja je puštala jedno vrijeme nakon spreja je bilo sve oke, da bi nakon par dana opet došao na benzinsku i vidio polupraznu gumu
napuhao ju i otišo do vulkala i imo šta za vidit, 1 čavao i jedno nekakvo željezo urezani u gumu :shock::wtf: uglavnom na akciji su imali moje gume zimske pa su uzete 2 nove kleberke po povoljnoj cijeni (prijašnje su ionako bile za još mozda sezonu i pol, a sljedecu zimu cu onda jos 2 nove zimske pa sam miran)
 
Na vrh