C3 by Fran

Franzg

New member
Sretno s autom
hvala :)

Ako smijem, C3 mi se više sviđa
haha, a trenutno je vizaulno mozda i upečatljiviji jer ima sve dorade, ali ovo već u startu izgleda bombastično, a o unutrašnjosti i voznim karakteristikama da ne pričam - oduševljen sam! Uz sve to moguće je i da ću ga personalizirat za god dvije :)

inače što se vožnje tiče auto je perfektan - ovjes, volan, mjenjač ručni - sve točno onako kako treba bit na autu :cool:

Èestitam
Ostaje li i on u Martini timu?

Hvala :cool:
Za početak sam si reko da neću mijenjat ništa osim stražnjih stakla koja ću zatamnit, ali gledao sam Martini Coopere i cool su mi, za god dvije bi mogao :)

Jel ono zvučnik u naslonu za ruku?
Milsim da da, jer kad se otvori pretinac nema puno mjesta to je u principu bežični punjač za mobitel tamo ga se može stavit ali nije dubok nego samo za mob. Inače zvuk audio sustava je super (što je meni dosta bitno) :grin:
Iako mislim da ću nakon odrađivanja prvih 1000 km više slušat auspuh i motor u sport modeu
 

diegos

Well-known member
Opa fora autic, cestitke! Bit ce to super zamjena za c3, nek te dobro posluži :)
Ah da, šteta samo što ga nisu isporučili s kompletnim motorom :D
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Nemaš kaj ni birati u toj klasi od šminke. Il C3 ili Mini.

Mini je fora, ali je tak, nekak, kajjaznam, nije "originalan" kaj novi C3. Sad taj mekani servo kaj svi spominju me živo intrigira. :D
 

Milosh

Test
Nemaš kaj ni birati u toj klasi od šminke. Il C3 ili Mini.

Mini je fora, ali je tak, nekak, kajjaznam, nije "originalan" kaj novi C3. Sad taj mekani servo kaj svi spominju me živo intrigira. :D
Ja eto imam baš suprotno mišljenje. Lično nikako ne volim Minije, ali kad se radi o originalnosti, za to im skidam kapu. U moru današnjih pokušaja originalnosti, oni mi tu uvijek imaju prednost zahvaljujući tom njihovom dizajnu.
 

markan1000

Well-known member
prvi put sjedio u jednom Miniju (Countryman je bio) na zadnjem Auto showu u Zagrebu, i odonda sam zaljubljen u taj interijer... kad su u pitanju mali auti s troja vrata, vjerojatno najbolji izbor! šteta jedino što boja nije neka hmmm...življa..
 

Ax boy

Well-known member
Opaa čestitam fran,i ti prodao svog bivšeg sada citraća,jel presretan vlasnik sigurno:). Skinuo si sve naljepnice ili?
 

Franzg

New member
Pozdrav ekipa, evo da se javim, prvo malo dojmovi Minija - oduševljen sam. Pravi gušt ga je vozit i naravno kako to obično biva za vrijeme ove "roadtrip" sezone kilometri samo idu, već je na 4700 km auto u 7 tjedana :)
Bili smo do Monaka a Vlog možete pogledati na mom YouTubeu:
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=uOlzemrVcmc[/ame]

U videu možete primijetiti da su stakla stražnja zatamnjena, 10 posto propusnosti (90 posto zatamnjenje) tako da se ne vidi unutra (osim baš po suncu) što mi je bio cilj zbog prtljage na putovanjima :)
Auto se vozi perfektno, drži cestu savršeno i stvarno je samo takav gušt sjest i vozit se. Bili smo i do Makarske ovaj vikend, autocestom 130 kmh troši 5,8 litara, malo jača vožnja 160 kmh troši oko 7-7,3 tako da sam jako zadovoljan i s tim aspektom, jedino bi volio da je malo veći tank (ima oko 42 litre što je stvarno malo, ali s obzirom na nisku potrošnju moguće je bez problema proć i preko 600 km s jednim punjenjem.

A sad druga vijest, kao što je AX gore napisao, prodan je Citrač :grin: Prvo kada sam ga pred mjesec i nesto stavio na prodaju stvarno mi je bilo žao, ali onda kada sam ga 4 tjedna gledao kako stoji bilo mi je žao auta i nadao sam se da će ga uzet neko i vozit i pazit i to se i dogodilo - kupac prati YouTube i prati moju temu na forumu :) Auto će bit mažen i pažen tako da smo i ja i novi kupac (i žena mu koja će uglavnom voziti auto) sretni :cool::grin: Što se tiče naljepnica on je za to da ostanu ali žena bi ih micala tako da će ih vjerojatno micati :D

Evo jedne "optroštajne" fotke, novi i stari bok uz bok :)
 
Na vrh