C3 by Fran

Franzg

New member
Evo da se malo javim, na auto stavljene pred 2 tjedna nove ljetne gume, michelin energy saver ali one sa indeksom brzine H (210kmh), prošle ljetne bile one do 180 ili 190 i ekspresno se istrošile (prednja nakon 19 tisuca ispod 1mm a stražnja na rubu legalnih 1,6, pretpostavljam da sam naletio na neku losu seriju, a i mozda puno autoputa 160-170kmh su ih isto istrosile ko ce znat :confused::confused:, jer neke ekstremne vožnje nije bilo, ove stražnje uopce nisu naprijed bile nijednom)
Ugl sa ovima sam sad zadovoljan nadam se da ce trajat duže :grin::grin:
Evo jedna slikica od prošlog vikenda na putu za Veneciju :)
 

diegos

Well-known member
Dobro ti to ganjaš, i ja sam cesto na autocesti ali nakon 150 bude mi žao i sebe i auta :D :D
Michelin Energy me bas nisu odusevile, vjerojatno su ove Saver bolje :)
 

Franzg

New member
Dobro ti to ganjaš, i ja sam cesto na autocesti ali nakon 150 bude mi žao i sebe i auta :D :D
Michelin Energy me bas nisu odusevile, vjerojatno su ove Saver bolje :)
I ja se nadam 😀 a to najcesce za ljeto kad idem uvijek vozim u terminima kad znam da nece bit puno auti pa ga malo propusem dok sam sam na cesti, nevolim kretat onak kak ljudi krecu u terminima najjacih guzvi, rade pricekam navecer pa krenem ili tak

Al zato po europi druga prica 130kmh tempomat i lagano 😎
 

Franzg

New member
mali update :) kupljena nova multimedija na njuskalu nasao za super cijenu i sad napokon imam ekran unutra, 6,5" taman stane i super izgleda sad unutrasnjost, uskoro slike
 

Franzg

New member
evo slike ekrana :cool::cool: prezadovoljan sam napokon mp3 čitač pa nemoram imat cd-ove od po 10 pjesama, i baš je dignulo unutrašnjost



jučer sam odlučio pofarbati bubnjeve jer su bili skroz zahrđali i užn je izgledalo, uzeo sam crni sprej za visoke temp koji sam imo kad sam natavak auspuha sprejao, i s njim prošao i fino sad izgleda :)



 

Franzg

New member
Volan je perverzija :wub: se smije znat koliko je koštao?
dada to mi je uz felge najdraža dorada na autu :) došao je 1200kn, dosta jer sam htio ova "ispupčenja" da bolje leži u ruci to je 200kn, i još 1000kn za alkantaru i kožu, a može se i jeftinije proc ako se radi npr u kožu samo dođe 700kn, al meni je bas fora dio u alkantari. Matus dizajn u sesvetama tamo sam to radio, vrhunski rade stvarno:cool::)
 

Franzg

New member
Bio danas u Car wash Jimmyu na poliranju farova i prezadovoljan sam budem uskoro slike stavio stvarno je far sad skoro ko nov nisam pojma imao da se može tolko popravit, stvar je što sam prije 2 godine išo kod nekog lika na poliranje al on mi uopce nije brusio nego je samo prošao sa nekom pastom, a ovo sad je baš pravo poliranje brušenje pa pasta i super je preporučam svakako, na akciji 100kn :) :)
 

markan1000

Well-known member
danas sam ti vidio mašinu u gundulićevoj? mislim da ih nema puno s crnim felgama i brojem 13... šta je zeznuto jer nema skrivanja :D
 

Franzg

New member
jeje to je moj :grin::grin: ima prednosti to šta je uočlljiv, ali isto to šta kažeš nema skrivanja, nemogu neprimjetno otic negdje haha :D:D

odlučio sam skinut tablice i tak se vozit par dana pogledajte kolko bolje izgleda auto (barem meni)




evo jedna slika iz opatije u 5 ujutro, pred 2 tjedna prijatelj i ja odlučili u 3 ujutro da bi mogli do opatije :rofl::rofl:



e sad evo slika farova prije/poslije poliranja, prvo prije:




i poslije :grin::grin:




iznenadio sam se kolko je bolje nego prije :cool::grin:
 

Franzg

New member
prošli tjedan kupljena mala antena u cib-u :):) fora izgleda i čak dobro hvata sve stanice, čak i enter koji često slušam pa mi je to bitno :cool: za vikend bio na moru, paevo par slika di se (ne)vidi antena :grin:
maloprije kupljene OSRAM COOL BLUE za ljeto, nadajmo se da će trajat duze od phillipsa (a uz to su i duplo jeftinije od phillips blue visiona koje sam imo)
Stavljene i na prvu nema neke veće razlike, čekam večer da vidim oće li je bit :p


evo slike antene :)


slika nakon dolaska na more sa puno mušica i ostalih kukaca po sebi :grin:


vožnja po dalmatinskoj zagori


OSRAM cool blue, navečer ćemo vidit koliko vrijede, pa ću onda nabacit sliku neku :grin::cool:
 

Franzg

New member
bogme nisam očekivao, ali ovaj OSRAM stvarno dobro svjetli po noći, uopće nema one žute boje svjetla su skroz bjela, puno sam zadovoljniji nego sam phillips blue visionom :cool::):) uskoro cu stavit slike :)

evo za početak jedna :cool:
 

ZlatkoC4

Well-known member
Ti si onaj koji me juće zasljepi na cesti, što ih digo do nebesa:D

Šala naravno dobro svjetle, važno da se dobro vidi i ne smeta vozaču u susret:cool:
 

Franzg

New member
hehe :))
baš sam išo pogledat na razinu iz koje me gleda drugi auto i stvarno ništa ne zasljepljuje a boja je baš lijepa, sad samo da potrajno nešto duže od phillipsa haha:whistling::grin:
 

ZlatkoC4

Well-known member
Sjećam se dok sam imao C3 jedino su me H7 žarulje izluđivale to im je valjda mana. Onda sam ih poćeo mjenjati u paru i onda bi mi izdurale po 4-6mj. ako ih pojedinačno mjenjam onda svaki mj.:mad:
I to sam kupovao one od 17kn u kauflandu uzmem odmah 10kom:D

probavo i sa skupima nisu se pokazale. :confused:
Ali sad na C4 za sada evo 19500km sve radi:rolleyes:
 
Na vrh