C3 by Fran

Zix

Active member
Danas sam i ja kupio kleber krisalp 175/70 r14 za c3 za sledecu zimu.
Zadnje sava eskimo su na kraju krajeva Doduse kupio polovne od kolege koji je prodao auto pa mu ostale 2 zimske sa doista dobrom sarom a i dot je ok.
12,5e/kom=25e 2kom.
Mislim da je to ok cena.
J b g finansije!!!
 

Franzg

New member
spominjao sam ti palete i eksere svašta naprave gumama
jedna stvar je možda pokupljena tamo, ali drugi čavao se zabio nakon 7 dana negdje na cesti (mozda od nekog ležečeg ili slično) tako da dobro da nisam mjenjao gumu ranije :whistling::grin: (iako sam ja jedan od onih koji misle da kad bi promjenio bio gumu tad da bi sve bilo drugačije dalje, ona teorija da svaki dogaaj veže onaj drugi haha :p )

ove kleberke su u vulkalu meni bile 330kn/kom 185/60/15
 

Krky

Lakerski profesionalac
Zix, nebude strugalo, al nije obujam kotača isti.. to vuče mnogo toga za sobom.. vura km ti se bude poremetila, nebude točno pokazivala, autu bude teže ubrzati sa večim obujmom kotača.. raspon brzina u getribi bude drugačiji.. na još puno stvari to utječe da sad ne nabrajam..
Bolje ti je ić u minus sa obujmom nego u plus nikako..
 

Zix

Active member
Hvala Krky,gume su u dobrom stanju a i ponuda je bila dobra.
Kao sto sam napisao j b g finansije, ne znam kakav cu biti za sledecu zimu ako ekonomija bude stabilna kupi cu 175/65.Ali u svakom slucaju hvala na savetu poz:)
 

Franzg

New member
tuzan dan za moj c3, neka :cenzura::cenzura::cenzura::cenzura::cenzura:a na zelenom valu lupio auto očito kod uparkiravanja i to velikom silinom, dosta stvari uništeno :( pogotovo me brine što je felga isto oštećena ima jedno 6-7cm po rubu oštećenja...
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Cccc pa nije mu ništa :D Ja sam prvo mislio da pol auta fali. Pitanje dal bi ja na svome to primjetio hehehe dobro oprat sve, potucat branik iznutra i piči dalje :cool:

Ali pošto već imaš kasko i auto je održavan, sredi to čim prije.
 

Franzg

New member
@ivan baš nekidan vidio sliku "how car guys see the damage on their car" ak nadem cu stavit tu, tak sam ja hahaha meni je ovo za plakat, poludit cu
Felge su mi bolna točka to mi uvijek mora bit tip-top
sta se tiče branika ici ce lakiranje, ovo iza branika karoserija je malo oštećena po rubu to cu trazit da se samo kapne lak da se ne širi al nikakvo lakiranje, pa ću za te novce probat rješit drugu stranu koja je vec bila neko vrijeme u planu, pa kad vec rade smjesu boje ce ispast jeftinije...a za felgu moram vidit, sutra pravac ljubljana sa curom pa ne stignem nista raspitat se al sljedeci tjedan idem vidit sve opcije...inače o tome kolko su mi opsesija felge dovoljno govori činjenica da kad sam pročito od krky-a odgovor "ak osiguranje ne plati novu felgu" i stvarno došo na ideju uzet od novaca osiguranja novu felgu haha, kod nas u molydonu je ta 850 ali naso sam u ljubljani za 550 ima, a eto slučajnosti za valentiovo s curom sam bas u ljubljani haha, ali ipak nista od toga nisam baš tolki "lunatic" :D

a čak mi je i smoke dip sj**o na dnu svjela se saljuštio i morat cu izgleda opet špricat
i foliju na difuzor moram micat i opet stavljat isto kao i naziv auta
 

Franzg

New member
da :thinking: sva sreca sljedeci tjedan zavrsavaju ispiti pa krecem sa obilaskom lakirera, pa da odmah rješim i ovu drugu stranu koja je udubljena otkad sam kupio auto, pa da sve bude tip top
 

Franzg

New member
Svako zlo za neko dobro kaj ćeš
baš to...jučer sam baš bio sav deprimiran zbog tog ali ajde sve ce se to popravit i bit opet ko novo

ugrađivali su kamere po gradu, na zelenom valu bi trebalo biti kamera
dada znam, ali ja sam taman bio dio di nije kamera, tj kamera je na sljedecem semaforu (oko hnk) i jedna je na semaforu nize, mozda bi uhvatilo a mozda ne...ali dobro sad je svakako gotovo kad je stvar na kasku vec
Imaš lajk za ovo, nadam se uspješno završavaju
I meni je ostalo par komada pa ono...haha
hahaha dada tako i meni, nasreću ovaj semestar jos samo jedan, ali zato sam zadnjih 3 tjedna po 10 sati dnevno u knjiznici ali ajde ovo zasad se položilo :cool: tebi takoder sretno :)
 

Franzg

New member
Bubnjevi su mi opet u uzasnom stanju vizualno, onaj lak otiso i stvara se hrđa, otiso u neki ducan danas i covjek mi ovo preporucio zbog hrđe , nanosi se kistom sto mislite? Ima li ko iskustva s tak necim?


Razmisljam ipak uzet primer i crni sprej umjesto ovog , ovo mi se predebelo cini
 

ZlatkoC4

Well-known member
to je vrhunska boja može direktno na hrđu koriste je moji u kovanoj-bravariji i pokazala se odlično. dovoljno ti je dvaput namazati hamera:grin:
samo ga malo razrjedi jer zna biti jako gust. imaš orginal od iste firme i razrjeđivač
 
Na vrh