C2 VTR Turbo

Cutac

Prèkaroš
Naručio sam si dva crna :D pa ako je ručica napukla, onda moram smisliti što ću zalijepiti za što, a da se opet nekada da skinuti :thinking:
 

Ruske

Active member
ja sam svojedobro vozio C4 u rukavicama po zimi...nepodnosljivo je hladna kugla kad je vani ispod 10 stupnjeva i pogotovo kad je oblacno
 

Marekk

Member
Je kad vozite paklene visokoturažne atmosfere pa morate nonstop po menjalniku hebat.
Uzmes hdi i on vuče u bilokojoj haha
Pogotovo ovaj ljuti 1.4 8v hdi, beštija sam takva xdxd
 

Marekk

Member
E kad smo vec kod kože oko mjenjaca, gdje ima za C2 uzet, imam doma 2, jednu od fieste i jednu od Akrapa, ali neda mi ih se prerađivat jer je ujedno i malo s:cenzura::cenzura::cenzura:ano kad c2 ima ro totalno glupo napravljeno s one 3plastike koje se vežu na taj greben oko mjenjaca, ima rupice kroz koje prolaze kopče. A zamjenski za c2 nisam našao baš tipski, ili ako nije skupopa uzet u servisu, kolko je oem €€€ ta koža?
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
E kad smo vec kod kože oko mjenjaca, gdje ima za C2 uzet
Bilo koji tapetar će ti to srediti za stotinjak kn, biraš materijal.

Inače je full jednostavno za napraviti doma... uzmeš staru kožu, prerežeš po starom šavu i taj komad precrtaš na novi materijal sa kredom.
Odmah označiš i one zareze na dnu, njih sa skalpelom otvoriš... ostatak izrežeš.
Nakon toga ide šivanje... treba malo jača igla ako je prava koža. Kad šivaš treba biti izvrnuto i tako spojiti dva kraja. Dovoljan je samo jedan ravni šav koji se ni ne vidi kad se izvrne nazad koža (ako radi neko iskusan može i neki fensi šav).
 

Marekk

Member
Napokon se riješio onih ogavnih Dotz Zandvoort 16" i stavio Resolfen
Još jedna stvar koju nisam volio je to kaj su lakirane u pretamnu boju





čim me frajer nazvao da bude za vikend došao po 16ice, nabavio sam si nove zimulje 205/40-17 da mogu stavit na Resolfenice, pun pogodak, bolje od očekivanog, moram priznat, baš mu pašu, niti smrde nit mirišu ali imaju taj neki karakter u dizajnu









 

Doomsday

U prolazu...
Pa čuj, baš je u trendu... :D

Ako niste primjetili, svake godine nova vozila izlaze sa sve većim felgama, a sve niskoprofilnijim gumama...

Ne znam... Gotovo kao da nas pripremaju na look kakav će vjerojatno imat nove solid body gume...

:thinking:
 
Na vrh