C2 VTR Turbo

Marekk

Member
Ma nema frke, svako ima svoje misljenje.
Meni je ovako daleko ljepsi jer oem je 16 pa lijepo vidjet col veci i jos upatosiran umjereno na oprugama.

Naviknut sam na 18 i 19 kotace tako da mi na berlingu i na c2 sasvim ok 17.

Dizajnom se uklapaju i bas su karakteristicne pa su mi fora, a za ljeto ipak ide nesto zanimljivije, isto u 17
 

Marekk

Member
C2 s 5vr, fuuuuuuj, nikako.
Meni iskreno i hot hečevi gube smisao s ovim kaj nema u ponudi vise 3vr a nekad su svi imali, pa daj barem imaj opciju
 

Marekk

Member
Uz C2 nabavljen još jedan daily da nemoram RSove patit svaki dan, ovog puta napokon nakon 5 francuza u garaži je nešto drugo
2004 Seat Leon 1.9 ARL 150 Top Sport, kasnije nazvan FR, a čak se spominje i kao "Cupra Diesel" na nekim tržištima.













 

tomica0308

Well-known member
Jel kupljen u okolici Vž? Frend kupio takvog leona prije koji mjs. Al nevjerujem da bi ga prodao jer je trazio jedno vrijeme tog od 150ks.
 

Marekk

Member
napokon ljepše vrijeme da se R2 grill namontira, al sam se nazezao s tim, nisam ni mislio d aima tolko za:cenzura::cenzura::cenzura:ancije, ali ajde, neka mu je, šminker mali

puno je ljepši taj grill od onog običnog, sreća pa je frajer trebao serijski pa smo samo zamijenili :D





 

Marekk

Member
cekaj cekaj, pomalem samo, stihoga
MA dobre su i resolfen, ružne do bola ali tak nekak su specifične isamim time meni privlačne da sam drugi set stavio na Berlingo i 205/50 Conti.

A gle, 2 seta Resolfenica su jeftinije nego samo 2 Crono :whistling:
 
Na vrh