C2 VTR Turbo

2mario2

Well-known member
Super izgleda sad. Moram ja pod hitno na svojem to riješiti isto. Trebali smo ih poslikati jučer friško oprane i sesi
 

Marekk

Member
Al neide nikud taj 1.4hdi bas.
1.5dci onaj slabiji 45kw ga pojede za dorucak a skroz serijala. Ili 1.9sdi kak tek ide i kolko momenta. Steta kaj neide nikud al bas niku ispod 2k rpm, to jwdina zamjerka kaj neide s lera odma.
 

Marekk

Member
Ne ne, htel sma prvo VTS i onda sam na vrijeme odustal hvala bogu, tak da nis s toga.

sve bolji i bolji, hvala, mora bit, nemam sad vremena da si posložim auteke kak treba, čekam proljeće/ljeto

Naletio neki dan u ZG usput na pedale, frajer prodao limuna pa mu nije trebalo više, a meni koma oem gumene pedale, to je to, baš su se savršeno uklopile

 

Marekk

Member
pedale su super, ne kližu, imaju pinove, a zaboravio sam reći kaj mi ostalo doma još od davnih dana, od 206 S16 kugla mjenjaća (i vts ima takvu), pa sam i to stavio, baš lijepo paše i još ljepše se šalta, ne onaj ogromnbi dildo kaj je u serijali, plavi

 

2mario2

Well-known member
Bude ti možda žao za kuglu. Zimi ti se prsti ljepe jer je ko led, a ljeti jer se zgrije nenormalno. Ja budem vjerovatno svoju zamijenio za neku kožnu aftermarket ili plastičnu iz nekog francuza koja bude pasala. Lijepo ju je vidjeti, al nije im to najbolje rješenje bilo po meni

Kakva je ta plava tvoja ručica? Ak je plastična mogel bi ju "pokloniti" meni :D
 

Marekk

Member
kugla je unutra plastika, onaj dio koji nalegne na šipku, ali ovako je dosta teška.

Marač, znam kak to j, imal sam i u ST i na S16, a i sad RS imal Akrapović metalnu kuglu, istina da je katastrofa kak ledi ili kak zapeće, ali jaće je to od mene,

Ma znaš one standard kak imaju u boji, mislim da zelena plava ili narančasta, tipa one ručke na vraimu unutra, to je sve komplet.
https://www.amazon.co.uk/Citroen-2403CX-Translucent-Manual-Gear/dp/B0060LL4FS
 

2mario2

Well-known member
Ajd ti meni javi kolko ti za to hoćeš love (čitaj daj for free da ti ne stoji u ladici, hehehe) i da si ju montiram. Meni moja ide na jetra aluminijska
 

Marekk

Member
Imas kondom na sipci.
Ma nerviraju me ti sistemi francuski
Bolje mi kad ima normalno navoj pa stavis kakvu zelis al kaj sad, dobro je.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Pa meni je i ovo super. Iz PSA game praktički svi mjenjači si pašu međusobno.

A ne recimo kao talijani, jedan sistem za dizele jedan za benzince... a isti model auta.
 

Cutac

Prèkaroš
E našao sam na ebayu, ali piše april :D

Što ide sa čega kada se čupa? Ručica sa kondoma ili kondom zajedno sa ručicom sa šipke?
 
Na vrh