C2 VTR Turbo

Marekk

Member
hahah
volim takav tip auta, konkretna stvar a ne neke kemije, jer nikad nisam zadovoljan, imal sam jedno vrijeme dizela složenog fino na preko 200hp ali nije to to

KAd smo kod rućih hečeva, s ovim 197rs je sve počelo, i onda krenulo tako da su sva 4 odjednom završila u istoj garaži haha

Iako skroz običan uz nek sitne modove tipa komplet ispuhs granama, felge, 340mm kočnice bla bla bla, bio je bombonček baš, taj "Mr. Nimbus", krivac za sve, no bijeli 200 Akrapovič je ipak priča za sebe, nekima isti auto, ali zapravo skroz drugi auto









 

Ruske

Active member
nesto kao brat i ja, samo heceve :D ajde bratu se jednom omaklo i imao kratko vrijeme 308SW, ali eto prosli kroz nase ruke megan 1,6 coupe slozen na 2,0 16v, clio 3 rs x2, c4 vts, 318is (nije heč, ali rwd :D), leon cupra, gledam uskoro neku 208icu nadrkanu uzet curi i tako to :)
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Može, ali onda raste verovatnost da ćeš potrgati kopče na 100% :D

Dovoljno ti je skinut onih par šarafa pod haubom, kod spoja sa blatobranom... tek toliko da možeš potegnut branik naprijed, pa oprezno počupati masku van.
 

Marekk

Member
Mijenjao za original svojeg, dobio ovog mrežastog i 200kn.
Meni je ovaj ljepsi a decko trebao obicni.
Al dosta su skupi inace. Gledam, po 150e
 

Marekk

Member
Cca prije 10ak dana se pričalo o Resolfen 17" i čepovima, e pa sad opet možemo pričati o takvim (al ne o istim) Resolfen 17" i o čepovima.

Kak sam odlučio na C2 preč za zismki s 16 na 17, onda sam uzeo ove prve, ali tolko su mi se dopale i neobične su da sam odlučio uzet još jedne :wub::wub:

Makar na BErlingu već jesu zanimljive felgice neke sportiva (206RC model ATlantis 7x17 et28 bez centralne rupe za balans), ove C4 budu baš citroen a ne pežo.

Onda kak ne volim da zimi izgleda ogavno na čeličanama, odlučio sam uzet 307 Challenger felge koje su prosječnom čoveku (ja sam wheel whore) iste, ali nisu, one su 6.5x17 Et31 i imaju centralnu rupu za balans. Al to je strugalo točno 1-2mm unutra u amortizer (prevelik ET za preusku felgu) pa sam bio u potrzi za nečim drugim za zimu. A zima još nije ni došla tad jer sam kupio auto 06/17. A da bude sve legal jer ipak je to daily makina, uzel 15ice AEZ icon5 6.5x15 et15, da bude sve legalis.

Ali opet nisam imal gume za te felge pa sam u potrazi za njima naletio na čeličane 16ice s gumama 205 55 15, ista šugava dimenzija koja baš neide na Berlingo bez distanci, 6.5x16 et31 (to ej ko 307 samo u 16“)
Onda sam popizdio i mislio kak će ljetni set RC postat zimski set, a za ljetni bi stavil brutala felge ATS DTC Motorsport Superlight 17“ ali i tu sam se shebao jer su felge bile 7,5 širine pa 205 je strečana gore a to je meni kaos vizualno. Tad još nisam imao c2 na kojeg taj ATS stoji predobro i lagana je, ali 205 40 još bolje koma izgleda strečana nego berlingo 205 50 balonka
Onda pospremio te ATSice u sobu, gdje drugdje bateisss, i nabavio OZ Superturismo onaj prvi model s dubokim srcem, 7x17 ET37, to je fordovski ET al mi na fordu nisu trebale jer sam već imao na njemu OZ crono EVO 17 bijele 7x17 ET42, to mi je jedna od naaaaaj felgi svih vremena.

Kako mi se Supertusimo nije legao nekako na Berlingo, ko kočija izgledalo i balonke ne pašu gore vizualno nikak, a fiesta je za zismki set imala oem 17“ ST felge, bacio se ja u još jednu kupnju, uzeo iste Crono, identične kakve imam bijele ali ove su tvornički sreberne. Stavio to gore na berlinga, još veći kaos, uzasno mu loše stoji felga s rubom, čak lošije od superturisma. Došao do zaključka da je RC felga najbolja kaj se tiče kompleta ono kak hoću, da to tak biva inače, napočetak opet, nahrani svinje i ne diraj ništa hahha. Imao doma i 16“ Crono Evo identične sreberne, ali et37, ostale mi od curinog 306 S16 (136GTi) da bi stavio na berlingo za zimu, ali opet me ebalo kaj su 7 a ne 6.5 širine i ružno izgleda na balonki.

Uglavnom da skratimo priču, nakon tolko setova felgi, nekih 7-8 u kratkih 6 mjeseci druženja i svega 10t km vožnje s ovom kramom, nevinost izgubila prije 415tkm, svaki mjesec je bilo u projeku više od 1 seta, došli smo do zaključka da Budu za ljeto Resolfen 17“ a zimske 15“ AEZ icon5, ali kad nađem gume i maknem ove šugave 16 čelične 205 55 16 set.

I dalje je to samo berlingo a.k.a Kramp moj, 2.0T iz 2006 koji željno očekuje pola milje km bez štucana, kojem ne pašu nijedne felge, ali veseli me, jer bez njega nebi nabasao na Resolfenice, drugi set, ovaj tjedan hahah

TO BE COUNTINUED :D:D:D:D

A za sad, do tad, samo da text popratimo malo s 1000 riječi :shock:































 

Cutac

Prèkaroš
Jedini auto koji ne izgleda super na superturismu je onaj kojemu se kotaci ne vide :D
Da imam love, otisao bih u Vulkal po superturismo za oba auta. :whistling: 17 svijetlosive za ljeto, 16 bijele za zimu.
 

Ruske

Active member
daj mi opisi kakve si nuspojave imao kad ti je felga lupala u amortizer...mislio sam da imam isti problem, ali se uspostavilo da je u flat spotu gume...ugl kad smo kod wheel whore...moze se rec da sam i ja to haha

 
Na vrh