C2 VTR Turbo

Marekk

Member
ma nemože i nesmije on biti zaposstavljen, ak cijeli vozni park doma ima poštene ljetne felge, mora i mali šminker imat, tako da je dobio Crono Evo 17 koje su curi od ST150 ostale, i pašu mu savrpšeno. još se treba s distancama poigrat malo da bude skroz do ruba ali ni to nije problem, ostalo od Berlinga distanci nekoliko setova 12 14 15 16 20 21 pa se daju složit razne deblinje, a kupljeni su i brezoni 80mm, bila dobra ponuda pa sam uzeo 6 setova odma, hahhaha 120komada :surprised::surprised::D







 

Ruske

Active member
spricam

stari moj sad gledam oglas berlinga...415tkm! ja sam mislio da moj bivsi sluzbeni sa 325 je vec pun k...ali ovo sa 415 izgleda ko da ima 150...vrh!
 

Marekk

Member
Ma nije to puno za njega.
Ljudi u danasnje vrijeme previse brinu i strahuju kilometrima. Meni su iskreno auti do 100k kao da su iz salona (ako je vlasnik normalan bio) a 200 mi je skrozok da ima. Ne patim na brojke jer danas 95% njuskala posebice dizelaši imaju skidane km za 150soma.

A felgice pašu brutalno. I na berlinga od VTSa, al nema do Crono Evo, meni je to nenad:cenzura::cenzura::cenzura:ivi klasik.
 

Doomsday

U prolazu...
Meni su na Berlingu baš legli ti vulgaris Citroen čepovi, radije nego 'sportivo' Resolfen...

Ali to sam ja, a o ukusima se ne raspravlja...

Valjda...

:D
 

Marekk

Member
NApokon da i k nećemu zgleda taj ARL, a i prvi put opran ove godine, ozbiljno :dontno: :dontno: :bic: Ipak je to peri deri daily kramp, samo je pitanje kak dugo jer me već nagovaraju na 3.0tdi turbo :craz :craz

Dijelovi dolaze, nema se vremena za slagat, kao ni za R26, ali nadam se da budu do kraja sezone kak sam si zamislio.
Bome sam se začudio kak taj 150tdi ima ogroman intercooler, cijeli prednji kraj, vidi se fini, jedino nije na udaru hladnog zraka nego iza vodenog, malo bezveze ali neda mi se s time još kemijat











 

Marekk

Member
Prodan je i Berlingo, nadam se da će uskoro prinova pa su i nabavljene nove felge za C2, neka motorsport roba prava, ali izgleda da će 18 bit previše , pa čekaju ovu makinu da budu služle ko ljetni set, ili na prodaju ipak











 

2mario2

Well-known member
17 je po meni već na samom rubu zbog veličine, al 18 je zbilja too much za C2

Ja sam htel 17, al prevelike su i ostajem na 16. Samo treba skupiti polako lovu za JR11, lakiranje komplet auta i onda bude to kak treba biti da se mogu pokazati s njim svugdje
 

Marekk

Member
Ma previse je 18 svakako za c2. To je za Berlinga samo da ga kupim, ovaj ostaje na 17 i moram jos distance stavit da bude to to. I jos da su bar opruge nize za jos nekih 10mm
 

2mario2

Well-known member
Ja još razmišljam dal bi kupil -50mm opruge ili ne jer u tom slučaju bi možda bil prenizak ipak. Distance idu na zadnji kraj opet +20mm jer su mi sad opet previše uvučene felge
 

Marekk

Member
hvala.
a trudim se, nije neki model, ali da barem onda, pašu mu ove felge bome, ali nabavljena je i druga roba, Japan :D:D Nobe u kutijama, brutala su moram priznat, boja Emery je nenadhebiva




























 

Marekk

Member
sam perverzija i mora biti, ne priznam ispod niš, fetišana full na felge je kod mene, još nekaj je doma, otom potom :thinking::thinking:;)
 
Na vrh