Zašto vozite upravo Citroën?

ZlatkoC4

Well-known member
Re: Zašto vozite upravo Citroen?!

od zastave 101 na kojoj sam nučio voziti, zastave polo, wv caddy, peugeot 106, peugeot 206, Renault 21, Citroen AX 1,4 TRD auto mrak, C3 1,4hdi, te sad čekam C4 1,6 hdi. medo+.
Neki od tih auta su bili moji a neki od brače, posao itd.
to su svi auti koje sam izvozao, probao sam još razna vozila od mercedesa, mazde, toyote itd.
Ali od svih tih auta mi Citroen auto sa dušom, stilom.
:angel:
Citroen je auto a ostali su nešto drugo. :grin:
 

charllie

Active member
Re: Zašto vozite upravo Citroen?!

Prvi auto mi bil reno Fuego 1.6 90 konji nazalost sam do petka13 i to nakon 3 mesece kaj bus friski vozac,pa sam tiral ladu 3 leta(75 oookm)jedino menjal zupcasti i v.pumpu uz normalan servis i doleval deltu3 jer mi se ne menjal dihtung na bloku i jempot me peljal taxi vGrazu s BX-om dizel prek 300 000km na cangeru, pa posto me linija podsjecala na Fuego presel na citrac.Vozim ih vec prek 20 let (2bx,2xm i ve xantija)i to sam hidraulik uz njih na kratko imal tipo i vektru b 2.0i cdx karavan pa sedost nazivceral te vec ne sprobavam zdrugim markim.I ve samsiguren da mi se bo bar nekaj zdiguvalo.:angel:
Evo jos jempot za one kaj so ne pratili.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Re: Zašto vozite upravo Citroen?!



Za tablu (?) i



za pozicije. I Betlehem :grin: ebay <10 kn
 

deda

New member
Re: Zašto vozite upravo Citroen?!

ni A4,ni A6 ili bilo koji,ne da nebi vozio,nego mi se ne smije ni sparkirat u dvorište kada netko dođe tom kantusinom.
 

ZlatkoC4

Well-known member
Re: Zašto vozite upravo Citroen?!

svak' svojeg konja hvali :whistling:



probati ne znači imati (servisirati i družiti se na dugu km) ;)
da imaš love za npr. a4 vozio bi a4 a ne c4
E da si pročitao moje postove ondah bih vidio i da sam osim "probao" i posjedovao vozila koja nisu bila Citroen, te je ista ta vozila kao i dr. trebalo naravno i servisirati i registrirat.

A što se tiće tog nekakvog auta naziva (a4) nebih ga vozio ni da mi ga poklanjaš.
I što je to uopće ( a4 ) :confused:
Ali da se radi recimo o C5 tu bi se već dalo zdogovorit.
Citroen je Citroen. I ja guštam u njemu. :whistling:
 

charllie

Active member
Re: Zašto vozite upravo Citroen?!

Bravo majstore,bas mi je drago da ima jos nas vise citroenasa u dusi, svabe pustimo na miru s njihovim kompleksima da su premium klassa kolko sam oni spic.
aju na servis i njegu,jadni oni pola njih imaju komplekse pa se druze s psihoterapeutom no vidim da i med nami ima takvih kandidata,bas mi jih zao jadni oni.:angel:
 
Re: Zašto vozite upravo Citroen?!

:vidiga:LOL

ja da imam love sigurno bi vozio prije a4 nego c4 (ne pišem o a4 2000g i c4 2014, nego oba nova) al :cenzura::cenzura::cenzura:ga nema se i najvjerojatnije bu opet francuz (ali samo zbog financ.situacije, sigurno ne zbog kvalitete) :)
zato hvali svojeg kojeg voziš ;)
 

La Marche

Iskreni optimist
Re: Zašto vozite upravo Citroen?!

Nakon 9 različitih automobila od 9 različitih firmi koje sam imao u životu, prije dvije i pol godine prvo sam išao pogledati Renault Fluence. Nije mi se svidio ni taj auto izbliza, a pogotovo mi se nije svidjelo da me nitko u salonu nije ni udostojio pogleda.
Onda sam gledao KIA Rio 1,1 D, ni preko veze nisam uspio uopće niti predbilježiti se na taj auto, iako su ga imali u ponudi.
Onda sam ušao u Citroen i sve je štimalo. I štima i danas, dvije i pol godine kasnije.
I sve mi se čini da će i moj sljedeći auto biti Citroen, prvi put u životu da bih kupio auto od firme koju sam već imao.
Ha, prije dvadeset godina sam tako otkrio Honda motocikle i ne dam se više od njih, možda bude tako sa Citroen autima. (imao sam već Honda auto, da ne bi bilo zabune; dobri k'o i Citroen, ali puno skuplji)
 

ZlatkoC4

Well-known member
Re: Zašto vozite upravo Citroen?!

:vidiga:LOL

ja da imam love sigurno bi vozio prije a4 nego c4 (ne pišem o a4 2000g i c4 2014, nego oba nova) al :cenzura::cenzura::cenzura:ga nema se i najvjerojatnije bu opet francuz (ali samo zbog financ.situacije, sigurno ne zbog kvalitete) :)
zato hvali svojeg kojeg voziš ;)
Ne znam što je to posebno kvalitetnije kod tog tz a4. Imaju ga neki moji pa su isto redovni gosti servisa. Ja osobno sam več rekao da ga ne bih vozio niti da mi ga netko kupi novoga.
Ali da kad bih imao novaca baš na bacanje kupio bih si zasigurno C5. ili možda dva komada C4.
Švabo nicht...raus aus der garage
Citroen :palacgore:
 

Pepi

New member
Re: Zašto vozite upravo Citroen?!

Vožnja Citroena C5 je kao plovidba jahte morem. Uživaš do te mjere da te skoro uspava...:)
 

ante66

Active member
Re: Zašto vozite upravo Citroen?!

Zato sta ih je gust voziti :) . Prvi citrac na kojem sam ucio kao klinac voziti po dvoristu je bio Ami 8 .To je stara ljubav citraca i mene.Poslije sam vozio svasta ( kao bas iskljucivo moji auti) , BMW , Golf ,Kadet, Astru ,ali kad je izasao C3 , tad smo zena i ja planirali kako ga nabavit.I sad smo svakih 5 godina na novom citracu .Od cvih nabrojenih auta , jedino se BMW donekle moze usporedjivat sa uzitkom voznje i ugodom sjedenja u autu sa Citroenom.Sve ostalo daleko ispod .
 
Na vrh