Ugradnja xenonskih svjetala

Krky

Lakerski profesionalac

brezC4

New member
5000K
Na kraju sam našao neke na njuškalo.hr (nije mi se dalo čekati da stignu iz Kine preko ebaya, a i nisam baš bio načisto sa carinom). I obvezno H7R žarulje, manje će blještati bezveze. I da...35W je sasvim dovoljno.
Malo je zeznuto sa ugradnjom na C4 jer je sve skučeno i nedostupno, ali se da srediti.

A cijena 400kn + dvije pljuge 2kn + 5kn pola litre kole (utrošeno prilikom ugradnje hehe)
 

Krky

Lakerski profesionalac
koliko vidim iz oglasa, nisu H7R žarulje. i preporučio bih ti, ako već nema 5000K, uzeti 4300K. ove 6000K su previše plave, za moj ukus barem.

e da...300kn su mu balasti bez canbus-a, 500kn sa istim. mislim da se može proći i jeftinije.

E to sam htel pitati, ti cenbusi, imam taj auto tek od travnja ove godine i nije mi do sad izgorela žarulja napred da vidim dali mi pokazuje grešku, dali tko od vas ima iskustva, C3 14hdi 2004g neznam kak se zove oprema, uglavnom ručna klima servo elektr, putni komp, limitator, el podizaći, centr daljinski, lampe špigli na štrom, jedino su mi zgorele otraga od pozicije obadvije, i nije mi pokazal nikakovu grešku..
 

brezC4

New member
E to sam htel pitati, ti cenbusi, imam taj auto tek od travnja ove godine i nije mi do sad izgorela žarulja napred da vidim dali mi pokazuje grešku, dali tko od vas ima iskustva, C3 14hdi 2004g neznam kak se zove oprema, uglavnom ručna klima servo elektr, putni komp, limitator, el podizaći, centr daljinski, lampe špigli na štrom, jedino su mi zgorele otraga od pozicije obadvije, i nije mi pokazal nikakovu grešku..
Obično su ovi balasti sa canbus-om kvalitetniji, uz to što ti neće bacati grešku da je pregorila žarulja.
A da li imaš signalizaciju o pregorenim žaruljama (i ostatak paketa opreme) provjeriš na service.citroen.com ali najvjerojatnije nemaš jer si sam napisao da ti nije bacio grešku kad su ti bile pregorile.
 

Krky

Lakerski profesionalac
Obično su ovi balasti sa canbus-om kvalitetniji, uz to što ti neće bacati grešku da je pregorila žarulja.
A da li imaš signalizaciju o pregorenim žaruljama (i ostatak paketa opreme) provjeriš na service.citroen.com ali najvjerojatnije nemaš jer si sam napisao da ti nije bacio grešku kad su ti bile pregorile.

Meni je tip rekel da su ti cenbusi nešto dodatno, i da se mogu posebno kupit, cirka70kn komad, a da su balasti isti:confused:
Dajte vi kaj vozite c3 ovih mojih dodatnih detaljćića, el ste mijenjali koji put žarulju kratkog svijetalca? dali vam pokazuje grešku, da ne vadim sad žarulju magla je, a i zebe me za prste:D:D
 

brezC4

New member
Meni je tip rekel da su ti cenbusi nešto dodatno, i da se mogu posebno kupit, cirka70kn komad, a da su balasti isti:confused:
Dajte vi kaj vozite c3 ovih mojih dodatnih detaljćića, el ste mijenjali koji put žarulju kratkog svijetalca? dali vam pokazuje grešku, da ne vadim sad žarulju magla je, a i zebe me za prste:D:D
CANBUS ti je samo komad elektronike koji "vara" boardcomputer, ništa drugo. I ugrađeni su unutar samog kućišta balasta.
Ako ti nije pokazivao grešku kad su ti riknule žarulje, onda nemaš.
 

Krky

Lakerski profesionalac
CANBUS ti je samo komad elektronike koji "vara" boardcomputer, ništa drugo. I ugrađeni su unutar samog kućišta balasta.
Ako ti nije pokazivao grešku kad su ti riknule žarulje, onda nemaš.
e super onda, znaći meni bi pasal ovaj jeftiniji KIT, samo moram inzistirat na H7R žaruljama, idem nazvat tipa da ga pitam ako ima sa H7R 5000k ako ne onda budem uzel 4300k
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Momcovi,nebi se štel mešat :whistling:,al jel znate da po novom s tim ****arijama nete mogli prejti na tehničkom :hmmm:
 

brezC4

New member
Sad ste me hitili v brigu:confused::confused:
brezC4 kaj buš ti ostavil tak il buš vadil natrak van?:D
Za tehnički stavljam halogenke. Evo, policija mi do sad nije radila probleme niti išta pitala (a imali su prilike). Doduše, meni je u planu bubnit i leće uskoro.
 
Na vrh