Stari auti u svakodnevici

BoboActiva

New member
Nisi kompetentan ocjenjivati moju stručnost jer nemaš pojma čime se bavim niti koji su mi radovi, te smatram tvoju prvu rečenicu provokacijom i običnom uvredom na koju se neću dalje osvrtati.
Kog boli briga za tvoje radove.
popratio sam ford mondee v6 i 156 v6, nekih v6 u rh i nema za birati, a ove se može održavati i u startu nisu previše skupi, iako je i c5 imao v6, mondeo i 156 sigurno su vozačkiji auti, dok xantia activa ima puno premalo i sve koje su bile su u lošem stanju, iako su active išle i sa turbo 2,0
Xantia activa je teško govno od auta. imao sam je. Naravno kad je servisiraš kod lika koji je najobičniji prevarant a tu na forumu je predstavljen kao tatamata za hidrauliku stvari ispadnu još gore.
Naravno to vrijedi za rabljeni auto jer kao novi je sigurno bio dobar.
Neću sad detalje ali bjež od toga.

Vjerovatno znaš da uz v6 preko 2000 ccm ide i skuplja cestarina 400kn, preko 2500ccm još 400kn.
Mondeo je jako dobar auto ako misliš na st220 ali je preskup i prevelik za moje pojmove.
Dobra je 156 v6 ali će ti izvuć previše love a nećeš se navozat.
Ok je 406 redizajn kojeg isto imam doduše hdi ali je jako kvalitetan auto, takav v6 pa ga malo spusti riješi amortizere i to je jako jeftin a dobar auto ali isto gutač goriva.

Teško je danas naći sportske limuzine tipa što je bio 405 mi16 alfa 155 i sl.

Uvjek ti ostaje mogućnost ići na neki bmw e36 325,328 ili e46 amo ne znam kako je u e46 sa nikasil blokovima kod šestaka, navodno nisu trajni.
 

Dalibor

Dado Tornado
mondeo je mozda i najzahvalniji auto po pitanju v6,
bilo ih u oglasnicima i bili su naizgled manje "razvaljeni",
alfa koliko god bila prekrasna bojim se ide prema scenariju - kokošinjac iza kuće.

francuzi su mi vise best buy budget auti, a tu se v6 ne uklapa, znaci hdi ili benzini do 1,6.
prije je bio dobar izbor peugeot kupea koje se moze uzeti u obzir ali cijene im nisu bas pratile stanje, ne znam je li koji ostao sad s naplatom na njuski.

dobar e46 je vjerojatno tesko naci, bez obzira na br. cil.,
ti auti se uvoze a kada se nadju u nasim oglasnicim vec imaju nekoliko vlasnika, ali e46 karavan je zanimljiv, pa i compact,
 
Na vrh