Punto 1.9 JTDm HGT

2mario2

Well-known member
Bilo mi dosadno, pa sam si naručio još one jastuke za pojas Sparco plave, pa ručicu mjenjača neku žutu/zlatnu (trebao sam srebrnu uzet, malo sam se zaletio) divlju da izbacim ovu originalnu i onu gumicu na ključu jer se raspala stara i teško je stiskat za otklj/zaklj. auta. Bude još toga, al zasad imam posla dosta kad dođem doma

Predomislio sam se i naručio ipak srebrno od Sparca i mjenjač i pedale, pa plave jastuke za pojas od Sparca i tako



 

2mario2

Well-known member
Gewinde trebaju doći danas, a radio sam uzeo drugi. 200€ android, pa ću vidjet za vikend već jel valja te novce

 

2mario2

Well-known member
Vidjet ću ovaj kakav bude. Imao je frend Xomax sličan i radio je perfektno. S tim da je imao običan na izvlačenje. Ja sam ovaj put odlučio uzeti sa fiksnim ekranom. Lako kupim drugi ako ovaj nebude dobar
 

2mario2

Well-known member
Malo jesam, ali to je slabo. Ići će to više s vremenom. Za AX neznam. Vjerovatno stoji još kod mene. Ujutro ću vidjeti kad dođem iz Njemačke jel još na starom mjestu
 

2mario2

Well-known member
Dobro je. Sad samo da ne sisa struju ko onaj skroz jeftini kinez prije ovog i sve bu čist ok

Ax još stoji, a mislim da je za prodaju. Treba ga srediti, uvesti jer je janez i vozit se. Frend ga je uzeo jer je 4x4 da se igra po snijegu, al tog bijelog shit-a nema

Farovi ispolirani i zaštičeni. Prezadovoljan sam







 

2mario2

Well-known member
Osram night breaker laser







Zaboravio sam da sam našao turbinu i intercooler od Alfe 159 1.9 JTDm za 1200kn, pa ću vjerovatno to ubosti. Kupim od iste Alfe dizne, pa mapiranje i nadam se da budem došao na oko 200ks. Al moram s mehom vidjeti dal bude to pasalo ili se dalo pripasati prije kupnje. Idem sad samo jako dok ne dođem na željenih 200ks
 

2mario2

Well-known member
Ima promjena. Ipak se neće ići na 200 jer ako to postignem treba mijenjati sve živo. Ovjes, kočnice i da ne nabrajam dalje. Idem na sigurnih 150cca jer tu snagu original ovjes trpi. Jedino ću kočnice mijenjati. Staviti bolje ili malo većeg promjera i dovoljno bude
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Bravo, za +200 bi trebao naručivati i drugo kvačilo, a i turbo i injektori bi bili bolji sa jačeg modela. Ovo bi ti moglo biti sigurnije za svaki dan
 

2mario2

Well-known member

  • Postova: 1.702
  • Spol:
    Muški
    • Profil
    • Email
    • Privatna Poruka (Online)
  • Auto: Punto 1.9 JTDm HGT
  • Lokacija: Bedekovčina

Odg: Punto 1.9 JTDm HGT
« Reply #365 : Danas u 10:00:17 »

Eto i nas natrag malo. Pošto mi traje šugava samoizolacija uzeo sam si vremena kojeg imam na prodaju i malo iznutra čistio i motorni prostor malo čistio. Zadnju klupu sam napokon učvrstio tako da je sad kako treba biti. Gewinde još čekaju, al i to ću riješiti vjerovatno ovih dana






Opran i izvana. Neznam što sad dalje dok frend ne nazove da idemo gewinde montirat. Nešto ću naći za prčkanje valjda



 
Posljednje uređivanje:
Na vrh