Punto 1.9 JTDm HGT

2mario2

Well-known member
I tako čistim podrum. Da, dobro ste pročitali. Ja čistim 🤣 i nađem neki stari zvučnik, pa sam uzeo okvir sa mrežicom i stavio na woofer u auto. Ak niš drugo siguran je zvučnik od udaraca slučajnih


Pokazivač temperature ide ipak ispred mjenjača. Promijenio sam visokotonce u vratima, ali moram nabaviti ili originalne ili neke bolje. Iza na braniku mrežice kad budem limario auto zatvaram i razmišljam o duplim nastavcima odnosno duplom auspuhu





Moram i sprej kupiti da pošpricam kočione čeljusti u žutu boju (neznam kak mi je to promaklo do sad)
 
Posljednje uređivanje:

2mario2

Well-known member
Opet se nešto radilo na Puntu



Prvo sam promijenio srebrne kvake sa crnima





Usput sam našao Hertz skretnice ispod oplata



Onda sam zamijenio srebrnu plastiku gornju sa crnom





Slijedilo je i lakiranje donje plastike u mat crnu. Meni puno ljepše sad izgleda





I ostale su mi još sutra čeljusti bacit u žutu i gewinde nadam se brzo stavit, pa sam miran jedno vrijeme
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Nemam baš dobrih iskustva s tim namjenskim sprejevima za kočnice... al probaj, pa javi koliko će trajati :)
Za sada mi se najbolje pokazala kombinacija Hempelovog primera za metal i njihova boja... ne pokazuje nikakve znakove da bi pucalo od topline ili otpadalo.
 

2mario2

Well-known member
A kolko bude trajalo, bude. To mi je došlo bezveze na pamet dok sam pio kavu i gledao auto. Kad dođe vrijeme bude se to riješilo tak da bude trajnije. Na C2 je dosta dugo držalo, al neznam dal još uvijek pošto sam auto prodao
 

Ruske

Active member
disclaimer: ovo je MOJE misljenje na ovo farbanje

- smatram velikim downgradeom unutrasnjosti...bazni ima takve plastike, a ovo sta je tvoj imao posebno, ti si unazadio...MENI je 1000000000000x bolje i sportskije izgledalo dok je bilo srebrno, eventualno da si osvjezio, ako ti bilo negdje izguljeno ili matiralo...

naravno, svako radi auto kako njemu pase, ali evo iskreno nisam naisao jos na ovakav pothvat :)
 

2mario2

Well-known member
Bilo je takvih pothvata dosta i još ih ima. Meni je ružno izgledalo. Ne volim višebojne unutrašnjosti ni malo i zato sam i farbao u crno. Krovni tapecirung će isto biti crni kad dođe red na to. I u svakom autu ću nastojati imati jednobojnu unutrašnjost ili ga neću ni kupiti ako vidim da neću moći promijeniti naknadno

Danas sam skinuo zaštite sa vrata





I čeljusti su od danas žute. Vjerovatno ne dugo, al jedno vrijeme će lijepo izgledati





 

Ruske

Active member
toliko o jednobojnosti, pa ides farbati celjust u kricavo zutu :D neznam, kombinacija crno(tamnosivo)/alu look mi super izgleda na bilo kojem autu i daje sportski stih, a ovo je punto hgt, a ne 1.2 el, al ok, svako voli na svoj nacin :)
 

2mario2

Well-known member
Čeljusti sam i prije stavljao u žutu. Meni se unutrašnjost ne sviđa ako nije jednobojna. Shvaćam što govoriš, al eto meni se to ne sviđa nikako
 

2mario2

Well-known member
Još smo nepokretni dok se ne vratim iz Njemačke za 2 mjeseca i onda krećemo sa servisom, registracijom i slaganjem. Nisam se sjetio doma da stavim podizače haube naprijed, al to ću riješiti ćim se vratim. Do tad budem tražio neke felge zanimljive ako nađem tu, pa ih dofuram doma



 

2mario2

Well-known member
Našao sam si nešto lijepo. Borbet BS, 16 cola za ljeto. Čekam da mi čovjek provjeri dal su ravne i ako jesu idu odmah doma. Onda će na pjeskarenje i na lakiranje ići. Ako ih uzmem ostaje jedino pitanje dal će biti srebrne ili antracitne. Ako i nebi ove uzeo onda svakako idem naći druge takve


Nemogu ja jednostavno nešto riješiti bez nekih cukavica. Felga jedna napukla kod ruba, ostale su ok. Odustao sam jer ne želim variti felgu, pa se voziti premda se to može odraditi kao da ništa nije bilo. Našao sam iste takve isto za male novce, ali su sve 4 felge 9 jota i to mogu na Puntu sanjati tako da tražim dalje
 
Posljednje uređivanje:

2mario2

Well-known member
Sad ću vidjet za ove felge. Dogovoreno imam u 10h da ih pokupim. Našao sam ih tu u Hamburgu za 50€ jer lik treba maknuti sve iz prostora gdje stoje, pa sam ga nagovorio za ih za 50€ proda meni, hehe





Speedline, 16 cola, 6j, ET 45. Na njih će ići 195/45 gume i sasvim solidno bi to trebalo biti
Post je automatski spojen:

U bunkeru su, hehe

 
Posljednje uređivanje:
Na vrh