Punto 1.9 JTDm HGT

2mario2

Well-known member
Privremene tepihe sam kupio samo da maknem one gumenjake. Kad dođem do toga ću si dati napraviti tepihe sa ušivenim natpisom Punto

 

2mario2

Well-known member
Kazaljka za rashladnu pala u komu? :D
Ma hebe me već duže vrijeme. Zato sam i kupio onu aftermarket, al mi fali još adapter da ju mogu fino upogoniti

Usput kad već pišem imam još jednu brigu manje. Idem si danas po distance od 2cm i šrafiće pripadajuće i po ručicu za otvaranje haube pošto je pukla sajla i k tome sam i ručicu skršio. Nije mi do ručice nego jedva čekam nabaciti iza te distance da to izgleda malo bolje nego sad
Post je automatski spojen:

Novi aku stigao jer je stari nakon godinu dana otkazao poslušnost. Jučer ga je stavio na tester i danas ujutro aku je bio potpuno prazan. Dao mi je ovaj i fino opet imam 2g garancije


Post je automatski spojen:

Šta li je ovo okruglo sa nekakvim rupama? 🤪

 
Posljednje uređivanje:

2mario2

Well-known member
Riješena muzika. Opet frend prodao meni woofer. Super zadovoljan sam. A i distance sam napokon stavio



Prije



Poslije



E sad sam skužio da trebam roknuti i napred nekakve od 1cm. Nek se nađe, ne
 

2mario2

Well-known member
Ja ga viđam kod nas za cca 250 KM (oko 130 eura) u redovnoj prodaji.
Nije puno, a služi super. To ću si i ja kupiti da imam komplet set i miran sam. Za te sitnice što ja i mi svi prčkamo po svojim autima je odličan
 

Ruske

Active member
jadne elipse posto ovaj sub roka direkt u njih...trebao bi biti okrenut ili prema boku ili najbolje prema vratima bunkera...
 

Ruske

Active member
kakve veze ima luft? kad sub izbaci zrak pod tlakom, razjebe ih samo tako...makar bile metar iznad...ne treba doc do fizickog kontakta
vjeruj mi, bavio sam se time i isao na natjecanja i sam sam grijesio u pocetku...
 

2mario2

Well-known member
kakve veze ima luft? kad sub izbaci zrak pod tlakom, razjebe ih samo tako...makar bile metar iznad...ne treba doc do fizickog kontakta
vjeruj mi, bavio sam se time i isao na natjecanja i sam sam grijesio u pocetku...
Nisam znao to. Imam problem da mi kutija fizički drugačije neide unutra. Zasad bude tako ostalo. Sad mi je veći problem popeglati blatobrane da mi ne stružu gume po njima, a i to će čekati dok se vratim doma jer nije strašno. Samo se iza nesmije nitko voziti baš teži
 

Ruske

Active member
napravi novu kutiju sukladno dimenzijama prostora i pazi na akustiku, poziciju air porta i dobro zabrtvi silikonom stranice, oblozi filcom za nape ili tako nesto slicno...preporodit ces se
 

2mario2

Well-known member
napravi novu kutiju sukladno dimenzijama prostora i pazi na akustiku, poziciju air porta i dobro zabrtvi silikonom stranice, oblozi filcom za nape ili tako nesto slicno...preporodit ces se
Baš mi nekako vodi k tome da bi to najbolje ti odradio jer nit imam vremena nit previše spretnosti za takve egzibicije 🤣
 

Ruske

Active member
haha, ja ti se vec vise godina ne bavim muzikom, plus sta sad odustajem od autiju opcenito...uzimam noviji auto sa 100tinjak ks i potrosnjom 5 i ne jebem vise nista, prestar sam za ta sranja...
plus na sve to, nemam vremena nista (ajde sad proslih dana sam na bolovanju pa se bavim sobom, jer sam se zanemario, pa eto dese se sranja i trpe se posljedice, ali cim prode ta faza, vracam se svakodnevnom stresu i obavezama i sranjima)
 

2mario2

Well-known member
Puntać je kod mehe. Mijenja se ulje i filteri jer zadnji put nismo pošto nije bilo još vrijeme, vjerovatno trese zbog poluosovina ili unutarnjeg kinetičkog tako da će se i to novo staviti, svi nosači motora se mijenjaju i pregledati će komplet što još možda ima za zamjenu. Klimu ću isto napuniti ili sad odmah kod njega ili kad se vratim doma jer hladi, ali nije nekako jako kak bi trebalo biti. Ići će auto na zatamnjivanje na novo zadnjih šajbi jer je netko sfušao prvi put i krov ću dati u crni sjaj isfolirati da se ne vidi apšisala boja više. Zasad je to to, a kroz zimu ćim sjedne povrat poreza iz švabije ću vidjeti dal budem prvo dao limariti i lakirati ili komplet generalka motora i pošteno mapiranje. Plan je tu, al vidjet ćemo još točno kako i kad što bude
 

2mario2

Well-known member
Podigao sam danas auto za cca 1,5-2cm i skoro da ne trese više. Mrvicu se još pozna. Još ga budem valjda digao za pola cm i moralo bi prestati skroz, al onda i zadnji kraj budem mrvu podigao da je sve jednako fino. Servis je obavljen. Sve je novo tak da je i od toga mir. Malo sam ga i po kiši poslikao danas. Nemrem jedino naći neko lijepo mjesto za slikanje





 

Mirage

Well-known member
E moja je ostavila auto bez ručne i otkoturao se nizbrdo i ravno u drvo po pola haube (znam kako ti je). Dobro pa je auto star.
 
Na vrh