• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

Lageros Auto-Moto rezervni dijelovi

lageros-zg

New member
Molim informaciju za cijenu seta kvačila i seta remena sa španerima (za alternator, kompresor klime i pumpu hidraulike)
Što se tiče seta kvačila, stvari stoje ovako:
VALEO set = 775,00 Kn/set (lamela, košara, potisni)
LUK set = 660,00 Kn/set (lamela, košara, potisni)

A za distribuciju remenja ja bih molio još broj šasije (inaće sam u profilu pronašao o kojem vozilu se radi ;) ) i ako se zna jačina alternatora (90A, 120A ili 150A).

No svakako br. šasije bi puno pomogao, jer bih onda mogao provjeriti točnu "krvnu sliku" svih dijelova bez previše dodatnih pitanja.
I koliko sam iz upita pročitao, ne treba ništa vezano za distribuciju zupčastog remena ili je to samo dodatak da i na to obratim pozornost?

Hvala!
 

lageros-zg

New member
Bok Lageros,

jel mi možeš provijeriti cijenu za ležaj kotača (prednji), za Peugeot 407 2.0 hdi 100kw 2004 god.
Bok!

Cijena prednjeg ležaja (s popustom na gotovinu za članove foruma) kotača za navedeni auto bi bila 453,00 Kn/garnitura SKF (1 ležaj, 1 matica, 1 seger osigurač) za jednu stranu.
Imam još 2 garniture na skladištu u Gorici, pa ako bude trebalo, samo javi da ih prebacim do sebe.
 

lageros-zg

New member
Naravno da može više informacija
br. šasije:VF7LC9HXC74238054
Motor: 1.6 HDi , 90 KS
Hvala lijepo!

Pa to onda izgleda ovako:

Set kvačila LUK = 1.100,00 Kn/set (lamela, košara, potisni ležaj)
Simering radilice, izlaz kod kvačila CORTECO = 127,00 Kn/1kom
Simering spojničke CORTECO = 72,00 Kn/1kom
Vilica OE Peugeot = 400,00 Kn/1kom

Cijene su sa popustom i isključivo za gotovinski način plaćanja.
Rokovi isporuke: set kvačila 15ak dana od dana narudžbe, simerinzi 1 dan, vilica 2-3 dana.
Roba nije rezervirana i podložna je daljnjoj prodaji bez prethodne najave.
Ukoliko treba račun R-1, molim naglasiti prilikom narudžbe.

U slučaju dodatnih pitanja, stojim na raspolaganju.

Pozdrav!

P.S. naveo sam i dodatne stvari koje bi bilo dobro promijeniti kada se već kvačilo skida dolje, pa neka bude sve novo, no nije nužno da se to sve mora kupit, ali je tu za svaki slučaj i da se zna troškovnik. A setovi kvačila od SACHSA ili VALEA nisu u ponudi jer su mi skuplji skoro 1.000,00 Kn od LUK-a
 

lageros-zg

New member
pa luk ima dobre kuplung setove ;)
Ma ima, da, čak mislim da je u ovom slučaju i prva ugradnja LUK, no kako obično ponudim sveto trojstvo LUK,SACHS i VALEO, ovdje to nisam nudio zbog prevelike razlike u cijeni, a ja opet kao trgovac to moram reći, jer onda se postavljaju pitanja naknadna iliti "A koliko bi koštalo još ovo ili ono!" ;)
Pa da onda kupac ima informaciju o svemu :)
 

Sale123

New member
Bok!

Cijena prednjeg ležaja (s popustom na gotovinu za članove foruma) kotača za navedeni auto bi bila 453,00 Kn/garnitura SKF (1 ležaj, 1 matica, 1 seger osigurač) za jednu stranu.
Imam još 2 garniture na skladištu u Gorici, pa ako bude trebalo, samo javi da ih prebacim do sebe.
Cijena je ok. reci mi kad bi mogao doći po njega? vidim da imate poslovnicu u Ivana Broza 12.
 

Ciki vts

New member
Moze cijena za :

-kuplung set
-senzor pritiska tlaka na usisnoj grani (map)
-prednje diskove i plocice
-kugle

br sasije poslan na PM, auto je C2.

Hvala.
 

1587 VTS

New member
Moze cijena za :

-kuplung set
-senzor pritiska tlaka na usisnoj grani (map)
-prednje diskove i plocice
-kugle

br sasije poslan na PM, auto je C2.

Hvala.
Nesto od ovoga i mene zanima u blizoj ili daljoj buducnosti, cekamo cijene :whistling:
 

lageros-zg

New member
Evo mene napokon ovdje! Bijah malo odsutan ovaj vikend, pa tek sada odgovaram, ali valjda ćete mi oprostiti, ipak mi bilo 5 godina mraka, pa smo malo otputovali van svega :D

Uglavnom, da počnem sa odgovorima:

@ zdeslav1967 - na prvoj stranici teme piše sve http://www.citroenforum.hr/kupoprodaja-rezervnih-dijelova-59/lageros-auto-moto-rezervni-dijelovi-110/ , a ovdje ću samo ukratko odgovoriti da je popust od 5-30%, a nejednak je zbog različitih cjenovnih rangova, a uglavnom se sve svodi na netto cijenu, jer popust je manje bitan, jer svi traže krajnju cijenu koliko će što platiti, tako da ja kažem cijenu koliko košta i to je to, a sad, popust može biti i 5% i 25%, jer mene stranke traže konačan iznos i tako sam se i ja postavio, da svima bude lakše i brže. I to sve govorim za gotovinski način plaćanja. Kartice su još uvijek bez ikakvih bonusa kod kupovine.

@ Sale123 - već sutra (utorak, 24.05.) se može doći po to i da, u poslovnici u Brozovoj inače i radim auto-moto program, tako da se uglavnom to sve svodi na mene :) Sad jedino točno vrijeme, mislim da ću se dogovoriti sa kolegom da mi kad krene doma to ponese, pa ćemo se negdje naći na pola puta, tako da već od ranog jutra to bude sve spremno kod mene za isporuku.

@ Ciki vts i 1587 VTS - evo cijena, s time da napominjem da su kugle za Heavy duty suspension iliti sportski ovjes, s obzirom da se radi o C2 VTS sa 125KS

Set kvačila:
LUK = 1.065,00 Kn/set
VALEO = 1.290,00 Kn/set
- dodatak ovome - simering radilice kod kvačila
Corteco = 127,00 Kn/1kom

Senzor pritiska tlaka usisne grane:
BOSCH = 265,00 Kn/1kom


Kočioni sistem, prednji, BOSCH kočioni sistem:
Prednji diskovi, ventilirajući, 266mmx22mm, 4x108
ATE = 744,00 Kn/2komada
TRW = 616,00 Kn/2komada
PAGID = 484,00 Kn/2komada

Disk pločice, prednje
ATE = 333,00 Kn/set
TRW = 276,00 Kn/set
PAGID = 269,00 Kn/set

Kugle (za heavy duty suspension, sportski ovjes)
TRW = 254,00 Kn/2komada

Sve cijene su sa popustom, te isključivo za gotovinski način plaćanja i uglavnom se odnose na lijevu i desnu stranu vozila, odnosno sve u paru, odnosno setu.
Rokovi isporuke: 1-2 dana od dana narudžbe, sa trenutnih stanja skladišta.
Roba nije rezervirana i podložna je daljnjoj prodaji bez prethodne najave.
Ukoliko treba račun R-1, molim naglasiti prilikom narudžbe.
Poštarina se naplaćuje i ovisi o težini paketa i kojom distribucijom se šalje.

U slučaju dodatnih pitanja, stojim na raspolaganju.
 

lageros-zg

New member
Da da, naravno ;)

Ajde jos i provjeri za lezaj amortizera kak se krece cijena? Gore na vrhu se nalazi ;)
Solo ležaj = 62,00 Kn/1kom


Garnitura za kapom, ležajem i priborom = 207,00 Kn/1kom


Rok: 1 dan od dana narudžbe
Cijene su sa popustom na gotovinu.
 
Na vrh