• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

Lageros Auto-Moto rezervni dijelovi

zoran37

New member
Hmmm... moram priznati da ja baš i nisam upoznat sa ovim oznakama koje govoriš, jer Iridium svjećica je samo jedna i to je IK16 i to je to, nema više varijacija na temu i u DENSO katalogu za Iridium Power svjećice je samo ta jedna, sve druge su obične u odnosu na Iridium Power izvedbu.

Evo izvadak iz kataloga DENSA:
http://www.globaldenso.com/cgi-bin/global/plug/euro/4w/4w-detail.cgi?filename=4w-19.txt&no=1230
Pa ajd kad ćeš imat vremena otvori eBay pa pogledaj, upiši samo denso iridium power IK16 i otvoriće ti sve pa ćeš vidjet i ove oznake iza.
Cjena im je oko 10$ po komadu.
 

lageros-zg

New member
Pa ajd kad ćeš imat vremena otvori eBay pa pogledaj, upiši samo denso iridium power IK16 i otvoriće ti sve pa ćeš vidjet i ove oznake iza.
Cjena im je oko 10$ po komadu.
Ebay nije mjerodavan po tim pitanjima, jer to mogu biti njihove oznake pod kojim ih prodaju, a IK16 je samo jedna i nema više drugih, osim oznaka pakiranja.
Jer npr, pod IK16, na jednom od Ebaya na slici su IK20, tako da Ebay nije mjesto gdje ćeš dobiti točne oznake, odnosno, da se bolje izrazim, nije mjesto gdje označavanje proizvoda se vodi identično kao kroz kataloge i kao kod nas specijaliziranih trgovina.
Tako da ono što sam poslao kao link od Denso online kataloga je točna informacija, direktna informacija i vidi se koje sve svjećice (od običnih do Power, kao i moguća pakiranja) idu na taj auto, tako da je IK16 oznaka pod kojom se vode i to je dovoljno znati.

Jedino cijena je ta koja je ovdje dosta niska, ali to je i normalno, jer nema u sebi porezne namete, troškove prijevoza i na kraju maržu.
Ovdje ta svjećica u maloprodaji košta 135,00 Kn/1kom, a forumašima je cijena 99,00 Kn/1komad za keš.
 

1587 VTS

New member
Lageros, evo i ja imam jednu zamolbu, znaci zanima me ista stvar, ali za drugi auto, Denso Iridium POWER svjecice, tocna oznaka i cijena. Model C2 1.6i 16v VTS (TU5JP4S masina). Zahvaljujem unaprijed :)
 

lageros-zg

New member
Lageros, evo i ja imam jednu zamolbu, znaci zanima me ista stvar, ali za drugi auto, Denso Iridium POWER svjecice, tocna oznaka i cijena. Model C2 1.6i 16v VTS (TU5JP4S masina). Zahvaljujem unaprijed :)
Evo izvadak iz Denso kataloga:
http://www.globaldenso.com/cgi-bin/global/plug/euro/4w/4w-detail.cgi?filename=4w-19.txt&no=1103

Dakle, to je sve što ide za taj model i to je IKH16 Denso Iridium Power svjećica.
98,00 Kn/1kom = 392,00 Kn/4komada

Isti uvijeti plaćanja i rok isporuke: gotovina / 1 dan rok
 

1587 VTS

New member
A jos bi me zanimalo, s obzirom da sam u ST, kako to inace ide? Jel bi morao nekog poslat osobno kod vas u ducan il saljete postom il neka treca varijanta..?
 

fullcool

New member
A jos bi me zanimalo, s obzirom da sam u ST, kako to inace ide? Jel bi morao nekog poslat osobno kod vas u ducan il saljete postom il neka treca varijanta..?
citiram iz prvog posta ove teme:

"Napomena: robu možemo i šaljemo poštom pouzećem (obična poštarina je 31,00 Kn, dok HPekspres ovisi od 50,00 Kn minimalno do čak 100,00 Kn ili preko)"
 

lageros-zg

New member
A jos bi me zanimalo, s obzirom da sam u ST, kako to inace ide? Jel bi morao nekog poslat osobno kod vas u ducan il saljete postom il neka treca varijanta..?
Šaljem poštom/pouzećem u sve krajeve RH i poštarina je 31,00 Kn (za neke normalne pakete (po veličini i težini mislim), dok teški i glomazni paketi su skuplji i uglavnom ih onda šaljem HPom.

Sve što mi treba su točna adresa, ime i prezime, te kontakt telefon jer ga upisujem na paket da se ne izgubi.
 

1587 VTS

New member
citiram iz prvog posta ove teme:

"Napomena: robu možemo i šaljemo poštom pouzećem (obična poštarina je 31,00 Kn, dok HPekspres ovisi od 50,00 Kn minimalno do čak 100,00 Kn ili preko)"
:oops: Nisam vidio..

Šaljem poštom/pouzećem u sve krajeve RH i poštarina je 31,00 Kn (za neke normalne pakete (po veličini i težini mislim), dok teški i glomazni paketi su skuplji i uglavnom ih onda šaljem HPom.

Sve što mi treba su točna adresa, ime i prezime, te kontakt telefon jer ga upisujem na paket da se ne izgubi.
Super onda, zahvaljujem, iz financijskih razloga ti se javim kroz 5. mjesec na p.p. s podacima pa se dogovorimo ;)
 

lageros-zg

New member
:oops: Nisam vidio..



Super onda, zahvaljujem, iz financijskih razloga ti se javim kroz 5. mjesec na p.p. s podacima pa se dogovorimo ;)
Nema problema, može.
Ili može direktno na email [email protected] jer mi se zna dogoditi da mi uopće p.p. ne izbaci na email, a u postavkama je sve posloženo, pa da mi direktno dođe. Samo napomeni da si sa Citroen foruma i tko si, tako da odmah znam što ide i kako. :)
 

zoran37

New member
Od TRW-a 109,00 Kn/1komad sa popustom na gotovinu

Bilo je nešto i jeftinijih, no trenutno ništa od njih ili se čeka oko 15ak dana iz uvoza.
To je dobra cijena, na eBay-u sam našao najjeftinije 46$. Dvije iliti par.
We deliver to worldwide. No matter where you are. Shipping fee is free.
 

jurapz

New member
To bi trebalo 8 komada tih selena (po 4 na svaku vilicu) i svi su isti.
Komad bi koštao 65,00 Kn Hutchinson (8kom = 520,00 Kn)
Rok isporuke: 15ak dana od narudžbe
Cijena je sa popustom za gotovinu

To je sve što mogu ponuditi, nemam nikakvu drugu alternativu.
Hvala na odgovoru, jel samo možete provjeriti jel ih ima 8 ili 4, meni se čini da ih ima 4, dva po vilici, cijena je ok.
 

lageros-zg

New member
Hvala na odgovoru, jel samo možete provjeriti jel ih ima 8 ili 4, meni se čini da ih ima 4, dva po vilici, cijena je ok.
Upravo provjerio i moja greška je, nema 8, već 6 komada (na obje vilice), po vilici 2 unutrašnja ista + 1 vanjski, a u nastavku slikovni prikaz kompletnog ovjesa (izvadak iz MOOG kataloga). Pogriješio sam jer sam se oslonio na Lemforderov katalog gdje kaže da idu 4 komada "for control arm", zato sam i rekao onda 8 komada, no u jednom drugom katalogu, gdje se isto nalazi Lemforder, pisalo je drugačije, zapravo, cijela zbrka je zbog krivo stavljenog zareza :hm:

Pa evo slika, a tamo gdje su zaokružena 2 komada selena, to su ta 2 po vilici, a onaj treći zaokruženi sa upitnikom iznad, njega Lemforder uopće ne nudi, a ja ga mogu ponuditi od SASICa po 48,00 Kn/1kom



Pa da rezimiram:

Seleni unutrašnji: Hutchinson = 65,00 Kn/1kom x4 = 260,00 Kn (obje vilice)
Selen vanjski: Sasic = 48,00 Kn/1kom x2 = 96,00 Kn (obje vilice)

Rokovi isporuke: Hutchinson 15ak dana od narudžbe, Sasic 1 dan od narudžbe.
 

jurapz

New member
Upravo provjerio i moja greška je, nema 8, već 6 komada (na obje vilice), po vilici 2 unutrašnja ista + 1 vanjski, a u nastavku slikovni prikaz kompletnog ovjesa (izvadak iz MOOG kataloga). Pogriješio sam jer sam se oslonio na Lemforderov katalog gdje kaže da idu 4 komada "for control arm", zato sam i rekao onda 8 komada, no u jednom drugom katalogu, gdje se isto nalazi Lemforder, pisalo je drugačije, zapravo, cijela zbrka je zbog krivo stavljenog zareza :hm:

Pa evo slika, a tamo gdje su zaokružena 2 komada selena, to su ta 2 po vilici, a onaj treći zaokruženi sa upitnikom iznad, njega Lemforder uopće ne nudi, a ja ga mogu ponuditi od SASICa po 48,00 Kn/1kom

http://img829.imageshack.us/img829/8448/citroenxmovjesseleni.jpg

Pa da rezimiram:

Seleni unutrašnji: Hutchinson = 65,00 Kn/1kom x4 = 260,00 Kn (obje vilice)
Selen vanjski: Sasic = 48,00 Kn/1kom x2 = 96,00 Kn (obje vilice)

Rokovi isporuke: Hutchinson 15ak dana od narudžbe, Sasic 1 dan od narudžbe.
Hvala na odgovoru, uzeti ću onda komplet za obje vilice, jel treba polog negdje ostaviti?
 

lageros-zg

New member
Hvala na odgovoru, uzeti ću onda komplet za obje vilice, jel treba polog negdje ostaviti?
Dakle, onda 6 komada kako sam naveo, a polog nije potreban, imam povjerenja, jedino kontakt telefon i ime (može na PM slobodno) i u ponedjeljak šaljem narudžbu i oko sredine 5og mjeseca bi sve trebalo biti kompletirano.

U svakom slučaju, u ponedjeljak onda još i nazovem da se sve dogovorimo.
 

Petey2501

Member
Pozdrav, koliko su prednji lageri za xm? Trebam jedan ali kao nisu preskupi da odmah uzmem 2, također me zanima cijena balans štangi.
 
Posljednje uređivanje:

lageros-zg

New member
Pozdrav, koliko su prednji lageri za xm? Trebam jedan ali kao nisu preskupi da odmah uzmem 2, također me zanima cijena balans štangi.
Sreća da u profilu piše koji je točno model XM-a ;)

Pa evo, za model 1991godište, 2.1 TD 80kW

Ležajevi prednjih kotača:
SKF = 183,00 Kn/1komad (solo ležaj, bez pribora i matice)

Balans štange (stabilizatori):
TRW = 229,00 Kn/1komad - nemam ništa jeftinije u ponudi

Cijene su sa popustom za gotovinu
Rok isporuke: odmah - 1 dan sa trenutnih stanja skladišta
Roba nije rezervirana i podložna je daljnjoj prodaji bez prethodne najave.

Za sve daljnje i detaljnije informacije stojim na raspolaganju na navedenim telefonima ili emailu.
 

Drazen

New member
Molim informaciju za cijenu seta kvačila i seta remena sa španerima (za alternator, kompresor klime i pumpu hidraulike)
 
Na vrh