• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

Lageros Auto-Moto rezervni dijelovi

lageros-zg

New member
Mozes mi samo reci koja je razlika kod ovih proizvodaca? Sto preporucas?
Ma neke bitne razlike nema. Oboje su proizvođači prvih ugradnji i ulaze u ono sveto trojstvo: SACHS, LUK, VALEO , po pitanju kvačila za europska vozila.

U ovom slučaju preporučam LUK, jer je jeftiniji, a ništa lošiji.

I ako će doći do realizacije, ja sam ovdje u Zg, na poslu, još samo ovaj tjedan i odna sam 3 tjedna na godišnjem, bez interneta i svega.. totalni odmor :grin:
a neće me nitko mijenjati, jer ja sam radim ovaj posao, tako da sve što će biti vezano za posao, tek od 11.07. na dalje.

A moram se i ja ići odmoriti i obnoviti energiju za nove pothvate :D
 

lageros-zg

New member
Dragi prijatelji forumaši! Nema me od 18.06. - 11.07.2011.

Došlo je vrijeme za odmaranje i ja ga mislim iskoristiti na najbolji mogući način, odlaskom na more sa obitelji na 3 tjedna, bez interneta, bez ikakvih veza s poslom :D
Odlazim sada već ovaj vikend 18.06, vraćam se 11.07, odnosno tada počinjem već raditi.

U ova 3 tjedna neće biti nikoga tko će raditi umjesto mene ovaj posao, tako da neće biti odgovora na upite i slično.

U svakom slučaju, nadam se odmoriti (doslovce) i napuniti baterije za nove radne zadatke i vidimo se od 11.07. opet.

:hello:

P.S.
Hvala svima, ali ne morate odgovarati sad na ovaj post, tako da ostane ovo kao zadnja obavijest dok se ne vratim, da bilo tko može vidjeti informaciju odmah, tako da ne piše upite na koje nitko neće moći odgovoriti. Hvala!
 

lageros-zg

New member
Dobar dan zanima me cijena seta kvačila za citroen xsaru picasso 1.6 70kw 2001g. unaprijed hvala
Pozdrav!

Za ovaj model bi bilo dobro znati koji je točno mjesec proizvodnje, jer se nudi ovako:

- do 01/2001 godine:
VALEO = 932,00 Kn/set

- od 01/2001 godine:
VALEO = 975,00 Kn/set

Cijene su sa popustom, te isključivo za gotovinski način plaćanja.
Rok isporuke: tek iza 11.07. kad se vratim s godišnjeg, jer trenutno nemam niti jedan set na skladištu.

U slučaju dodatnih pitanja stojim na raspolaganju, ali molim nastavak preko privatne poruke, da sada ovo što će biti napisano ostane zadnja informacija svim članovima, da se ne radi zbrka dok sam odsutan, jer neću moći odgovarati na upite, a neće biti nikoga u zamjeni.

Dakle, svim ostalim forumašima, još ovaj tjedan, do 17.06. upite šaljite isključivo na privatnu poruku, jer krećem na godišnji odmor do 11.07. Pa kako neće biti nikoga da me mijenja po ovom pitanju posla, bitno mi je da ovo bude zadnja informacija na ovoj temi, da ljudi znaju o čemu se radi, jer ako tema ode dalje sa nekim drugim tekstom, onda se neće vidjeti da me nema i da sam odsutan.
A ukoliko netko i pošalje neki upit i postavi neko pitanje, molim Vas ostale koji pratite forum da kažete da me nema i da neće biti odgovora do iza 11.07.


Hvala lijepo i uživajte mi! :hello:
 

funjo10

New member
dobar dan zanima me dali bi ti mogo nabavit one plastične vjetrobrane za vozačevo i suvozačevo staklo za xsaru picasso 2001g jer ja ih nigdije nemogu nać. hvala unaprijed
 

lageros-zg

New member
dobar dan zanima me dali bi ti mogo nabavit one plastične vjetrobrane za vozačevo i suvozačevo staklo za xsaru picasso 2001g jer ja ih nigdije nemogu nać. hvala unaprijed

Pozdrav!

Na žalost nemam niti ja takve dijelove u prodajnom asortimanu, a bilo je nekih upita oko toga, ali nikada uspješno riješeno, niti su mi ljudi koji su to tražili rekli gdje su nabavili.
Jedino što mi pada na pamet je to da se pita dućane koji rade isključivo samo određene tipove vozila, pa iako toga možda i nemaju za odmah, vjerojatno se kod njih to da naručiti.

Žao mi je što ne mogu više pomoći.

Lijep pozdrav!
 

lageros-zg

New member
Moze cijena za MAP senzor za C2 1.6 16v, 2006 god. ?
Dakle, senzor vakuuma u usisu - pritisak usisne grane



Od BOSCHa za 270,00 Kn/1kom

Cijena je s popustom i za gotovinski način isključivo.
Rok isporuke: 1 dan od dana narudžbe.
Roba nije rezervirana i podložna je daljnjoj prodaji bez prethodne najave.

U slučaju dodatnih pitanja, stojim na raspolaganju.

Pozdrav!
 
Na vrh