DS - nabava i restauracija

fantiniczaba

New member
Žaba iz Bala

Da to je ona iz oglasa . Ja sam je stavio ali nije na prodaju . Možda znaš nekog da ima žabu treba mi za pogledat kako dođe spojena sajla na svijetla za nagib jer mi fale neki djelovi.
 

Prilozi

sLi

Dr. Xsara
Žaba iz Bala

Da to je ona iz oglasa . Ja sam je stavio ali nije na prodaju . Možda znaš nekog da ima žabu treba mi za pogledat kako dođe spojena sajla na svijetla za nagib jer mi fale neki djelovi.
vjerovao ili ne, ali u tjedan dana je nestala od kad sam je ja snimio u balama i kad sam opet dosao pogledat...to se zove sreca :p
 

jurapz

New member
E mora se brzo reagirati kod takvih situacija nema se šta kalkulirati, meni nisu baš pobjegli, jel ta u Balama bila toliko loša da nije bilo ništa od nje?
 

fantiniczaba

New member
a mogla se sredit ali sve od nule koplet zadnja strana je bila trula , ali ima dosta dobrih dijelova tako da se isplatila dobio sam je za500 eura .

vjerovao ili ne, ali u tjedan dana je nestala od kad sam je ja snimio u balama i kad sam opet dosao pogledat...to se zove sreca :p
ja sam pregovarao godinu dana ,na početku nisam mogao do vlasnika jer ju je ostavio u balama a on je iz rovinja niko nije znao čija je. a onda su počeli pregovori o cjeni i na kraju naj teže ukrcaj jer nije palila ,8 sati smo izgubili dok smo je uspjeli izvuci iz grmlja i natovarit

Imam ja žabu, uslikaj točno šta te zanima
problem je u tome šta meni fali taj dio to ti dođe na strani di je poluga sa letve volana na sistem za zakretanje svijetla ispod te poluge mi dođu dvije žice ,Te žice bi morale doc spojene na polugu koja dođe spojena na svijetla i regulira nagib. po pričama moralo bi to izgledat kao trokut od šipke sa nekik kukicama
 

sLi

Dr. Xsara
da da, vidio sam da je bila obrasla

inace znam navratit u brgad kod buzeta, pa bi jednom prilikom mozda mogao i do tebe kad budem u prolazu, moguce da i poznas covjeka kod kojeg idem, zlatko blazevic
 

fantiniczaba

New member
da da, vidio sam da je bila obrasla

inace znam navratit u brgad kod buzeta, pa bi jednom prilikom mozda mogao i do tebe kad budem u prolazu, moguce da i poznas covjeka kod kojeg idem, zlatko blazevic
poznam kad dođeš javi se pa se možemo nac . trenuto nije u voznom stanju jr sam dao svijetla na popravak parabola ali za jedno mjesec dana bi moralo biti gotovo .ako te zanima sad je rastavljen prednji kraj pa možeš doc pogledat kako je složena mehanika . možda znaš ti čovjeka iz matulji koji ima žabu , volio bi pogledat par sitnica na nekoj koja je složena jer mi nedostaju neki dijelovi od nagiba svijetla.
 

sLi

Dr. Xsara
frend mi je jako dobar s njim, upoznao sam ga jednom prilikom, cuculic se preziva, medutim nisam bas ostao u kontaktu sa tim frendom

kad bude u planu istra se najavim ;)
 

jurapz

New member
Uslikam ti kad budem išao u pž idući tjedan, kod mene dobro zakreče svjetla, ali malo mi je nešto sumljivo složeno ono što diže i spušta svjetla, šta tebe zanima zakretanje ili dizanje i spuštanje?

Prije koliko si kupio ovu zelenu?
 

fantiniczaba

New member
Uslikam ti kad budem išao u pž idući tjedan, kod mene dobro zakreče svjetla, ali malo mi je nešto sumljivo složeno ono što diže i spušta svjetla, šta tebe zanima zakretanje ili dizanje i spuštanje?

Prije koliko si kupio ovu zelenu?
ovu u balama sad u dvanajstom mjesecu ce bit dvije godine a zelenu iman godinu i osam mjeseci vec godinu je registrirana napravio 5000km sa njom i za sad me dobro služi mehaniku sam svu sredio sad sređujem cilindre gumice i te stvari . mene zanima dizanje spustanje

frend mi je jako dobar s njim, upoznao sam ga jednom prilikom, cuculic se preziva, medutim nisam bas ostao u kontaktu sa tim frendom

kad bude u planu istra se najavim ;)
ok ako te bude šta zanimalo za dijelove da se dobit dosta tog orginal preko citroena za dobre novce manje nego šta prodaju po internetu za sad iman katalog sa šiframa od 1968do 1972godine
 

jurapz

New member
ovu u balama sad u dvanajstom mjesecu ce bit dvije godine a zelenu iman godinu i osam mjeseci vec godinu je registrirana napravio 5000km sa njom i za sad me dobro služi mehaniku sam svu sredio sad sređujem cilindre gumice i te stvari . mene zanima dizanje spustanje
Budem ti uslikao, ali mi se čini da kod mene baš nije previše u funkciji, vidim da kada ručno onu šipku povučem svjetla se miču gore-dolje, kada se digne onda se napne, ali treba vidjeti jel to sve ok, ali mi se čini kompletno
 
Posljednje uređivanje:

fantiniczaba

New member
Ako nije tajna koliko si dao za zelenog ds-a, jer u ovakvom stanju ako je kupljen onda dosta vrijedi
ok ti uslikaj pa cu pogledat ja san uspio nac sliku djelova za ta ali ne kopletnu.za zelenog sam dao 3000eura ove slike tapicerije su kad sam ga išo prvi put pogledat
 

jurapz

New member
Uslikati ću idući tjedan jer sam sada u zg-u, nisi puno dao za zabu u takvom stanju, još je pallas ili ima samo takve obloge, koji je motor?
 
Na vrh