Dopis zbog lošeg goriva u VTi motorima

deda

New member
Kako god,ali da kupit novi auto u ova današnja vremena krvavo zarađen i odplaćen i da mi proizvođač,diler ili bilo koji kitu pošalje dopis da moram naljevati i plačati nekakve bezvezne bakrače,zabio bi mu taj auto u izlog salona pa nek si snjim voze svojeg EU Sarkozia i pritom pozvao novinare,murju,vatrogasce i hitnu,za svaki slućaj ak se porežem na staklo. Kakvi aditivi,jer je to bilo rečeno ili negdje napisano dok ga kupuješ,kak bi se svi redom smijali,pa tak treba i ove dopise dat u novine pa nek im se smije čitav svjet.
 

Damaj

Active member
Ovo za novine i nije ti loša ideja, možemo svi skenirati dopise, skuptit ih u jednu mapu i poslati nekim dnevnim novinama da oni to istraže. Tako ćemo dobiti prave informacije. Ako netko ima prijatelja u dnevnim novinama možemo mu poslati da to ispita i da se CH javno očituje o kvaliteti goriva u Hrvatskoj. Javite ako ste za!
 

deda

New member
Ja se nemam kaj žaliti,nit sam dobil dopise,niti me auti zajebavaju već 10 let,a točim gdje i kaj stignem, osim na no name benzinskim..
 

malaobitelj

New member
Ja sam svoj c3 vozio 60 tkm na 100 OMV-a, zadnjih 5 tkm na 95 sa Petrola, razlike u radu nisam primijetio niti u potrošnji ili čemu drugome.

Imam i clio III TCE, vozio 45 tkm na 100 OMV, a sada već 4 tkm na 95 Petrol, isto nema razlike u radu, potrošnji ili drugome...

Ne vjerujem da Petrol zaostaje u kvaliteti za OMV-om.
 

RI-C3

New member
Bilo bi zaista dobro da se složite vi koji ste dobili dopis i stavite to u novine.
A nebi bilo loše da to mailom pošaljete na Novu TV na onu emisiju "Provjereno",vjerujem da bi se možda odazvali i napravili istraživanje.

Sramota je da kupiš novi auto i da dobiješ taj dopis,zaista katastrofa.
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
nebi bilo loše da to mailom pošaljete na Novu TV na onu emisiju "Provjereno"
Ta emisija je hard-core trash. U tvrdoj konkurenciji s negdašnjom Istragom. :) Jeftina zabava, ali sadržajno krajnje irelevantna.
 

RI-C3

New member
Bjelivuk vjerojatno si u pravu ,ali eto mislio sam stavljaju svakakve gluposti u tu emisiju pa će možda i ovo :grin:
U svakom slučaju da ja imam taj VTI pa poslušao bi taj savjet i dodao taj famozni aditiv svakih 5 000 km.Nevjerujem da je pretjerano skup,neznam.
Stavite to pa ste na miru valjda.

Ali jadno je da čovijek kupi auto od 100 000 kn pa da mora razmišlajti na koju će pumpu ići puniti gorivo....
 

Dalibor

Dado Tornado
sjećam se kada je provjereno provjeravalo ležeće policajce i nakon što su ostanovili da ih je 90% :D neispravnih tj. izvan zakonskih normi, prijavili su nadležnim institucijama :D koje im nisu dopustili snimanje svojih ispitivanja :D, naravno ne treba ni napisati kako se ništa nije promjenilo :D :D

ali ovo sa dopisom dobra bi bila priča za novinare :palac-gore: :D
neka je emisija imala priču o tome kako za različite države dolaze "drugačije izvedbe" istih proizvoda :D možda upravo provjereno :D
 

Marko

Well-known member
Ta emisija je hard-core trash.
Susjedi slovenci imaju na kanalu Pop tv-u isto emisiju "Preverjeno" za koju je naša nova otkupila prava za "proizvodnju". Jedino što je izmaklo pri kopiranju recepta je da nisu zaposleni agresivni novirnari i da skoro nikakve dokaze svojih istraživanja ne pokazuju. A o terminu emitiranja redovito blizu 23:00 h suvišno je trošit riječi...
 

Konrad

New member
sjecam se vlasnika koji su rekli da to nece kupovat a aditivi se prodaju kao kokice u lunaparku...

sta cete postic i da to bude u Provjerenom, nekuzim? proizvodac savjetuje koristenje aditiva koji kosta 140 kuna svakih 5000 km...bas zato sto ste kupili novi auto bi trebali paziti na njega...

ja sam inace vec sebi osigurao 2 bocice
 

deda

New member
Da košta 5 lipa,nema veze s mozgom,a kakav je to auto i to još nov novcat da bi se ja zajebaval i vodil računa o naljevanju aditiva,uopće kaj je to aditiv ,zakaj bi ja uopće to morao znati,daj nemoj bit smješan,pa to graniči sa budalaštinama.
 

brezC4

New member
Postoji na HTVu emisija Potrošački kod. Prikladna za takve stvari. Uostalom, baš u toj emisiji je bilo nekoliko puta o autima i sl.
 

RI-C3

New member
Slažem se sa dedom da ovo sve nema veze sa mozgom prije svega što su u pitanju novi motori i smješno je da se u njih trpaju bilo kakve kemikalije.
Ali pošto je stigao taj dopis iz CH nema druge opcije nego poslušati savjet i dati 140 kuna svakih 5000 km.

140 kuna je tura pića i nije mnogo za pređenih 5000 km.Prema tome mislim da svatko tko ima novi c4 može izdvojiti i te novce svakih par mjeseci.

To je sve malo čudno ,ali bolje spriječiti nego lječiti.
 

Ciki vts

New member
sta cete postic i da to bude u Provjerenom, nekuzim?
Osigurati dobru reklamu za citrojen :D

proizvodac savjetuje koristenje aditiva koji kosta 140 kuna svakih 5000 km...bas zato sto ste kupili novi auto bi trebali paziti na njega...
Kupe novi auto onda nemaju za benzin/aditiv ROFL

ja sam inace vec sebi osigurao 2 bocice
De ne pisi to javno :D :D

Da košta 5 lipa,nema veze s mozgom,a kakav je to auto i to još nov novcat da bi se ja zajebaval i vodil računa o naljevanju aditiva,uopće kaj je to aditiv ,zakaj bi ja uopće to morao znati,daj nemoj bit smješan,pa to graniči sa budalaštinama.
Istina, prije 30 godina tih sranja nije bilo, ali deda, vise ne zivimo u 1980 god, mali smo dalje otisli.

Ako citroen kaze da sipas to, onda sipas to i ne pitas previse, ako te ne zanimaju euro 5 norme, ne kupuj dizela.
Ako se vlasnik nece brinuti oko svog auta, tko ce??
Cudi me deda da se vi sa takvim iskustvom tu iscudujete ko pura dreku. Pogledajte malo sto se vec ohoho godina vani sipa u svaki euro 5 kamion, bez aditiva u tanku imaju blokadu na 40km/h (ovisno o proizvodacu) i to tako godinama funkcionira.

O cemu tu pricamo? O balkancima, nicem drugom, kaj ce to meni koji ku*ac, to su budalastine, glupost, to nicem ne sluzi itd itd.... - zato i jesmo tu gdje jesmo, ponosni balkanci
 

deda

New member
O cemu tu pricamo? O balkancima, nicem drugom, kaj ce to meni koji ku*ac, to su budalastine, glupost, to nicem ne sluzi itd itd.... - zato i jesmo tu gdje jesmo, ponosni balkanci
Samo ti slušaj ove mandrile sa zapada ,jer oni su jako pametni,jesu ali da te naprave ovisnikom o potrošnji njihovih izmišljenih sranja na kojima oni debelo zarađuju.
Više nema vode,a da ne moraš filtrirat ili kupovat u dućanu,nema klope ako nije posebno tretirana,nema sadnje ničega jer ne uspjeva ako nije tvornički tretirano,nemreš ****vat ako ne popiješ skupu vijagru,ženska se nemre smočit ak si ne turne gel,nemreš pišat ako ne piješ kojekakve bakrače,a sve to još da ti srce može navodno zdržat moraš piti tablete do smrti,a sad još i da nljevam aditiv u benzin da mi se nebi začepio.Nije puno,pojedinaćno,ali samo se zamislite kolko takvih aditiva u svemu oko sebe trošite svaki dan u svemu,mislite da ih dobijete zabadav?
E pa ja ću rađe biti ponosni Balkanac i sve to izbjegavat i ****vat ,a tko hoće nek se ugleda na one sa druge strane Šengena i nek ****va preko monitora,može i od plazme ako ima love.
 
Na vrh