Doba korone

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

charllie

Active member
Svaka mu cast na istini u videu,onaj geble Cacic je medju najgorima,imam informaciju da u njegov hotelu u Trakoscanu mozete brez problema uzivat u jelu i pilu za njega su druga pravila.
Odavna tvrdim da je ovo specijalni rat,ljudi su preplaseni a hrabri napadati,cenzurirani,ismijavani,ko kolega mali BB cak i ja,no ja svima oprastam,iako je lako od njih stvoriti ovce cak i u ovo doba interneta.
Nadam se da mnogi polako shvataju na svoju sramotu ,da su im djabe skole kad pingvini od njih rade ovce.
Pa progledajte vec jednom ljudi moji,imamo vaznijih problema,ovaj potres nam je pokazao da jedino ljubav prema bliznjemu i slabijem opstaje,lova je velika laz tu nema dugorocnog zadovoljstva.
Nemam namjeru nikoga uvrijediti,POCNIMO PRESTATI MRZITI LJUDE. ✋
 

mali_BB

Active member
„Najefikasniji mеtod kontrole naroda i potpune dominacije nad njima је da im se uzima коmаdic pо коmadic njihove slobode , svaki put . . .
Na tај nacin ljudi nece primjetiti da su prava i slobode ukinuti sve dok se ne predje tacka posle које tа prava vise ne mogu biti vracena . . .“
Majn kampf - A . Hitler
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
„Najefikasniji mеtod kontrole naroda i potpune dominacije nad njima је da im se uzima коmаdic pо коmadic njihove slobode , svaki put . . .
Na tај nacin ljudi nece primjetiti da su prava i slobode ukinuti sve dok se ne predje tacka posle које tа prava vise ne mogu biti vracena . . .“
Tako županu Žiniću rade. Jadan ništa ne sluti. Kuću po kuću, stan po stan, vikendicu po vikendicu. Sve mu uzimaju. Na kraju će ga stjerati u ostavku, a vjerojatno i prislino cijepit i spojit na 5G mrežu. :)
 

Dalibor

Dado Tornado
izgleda kako tu e-uniju nitko ozbiljan ne shvaća ozbiljno...
profesionalni političari...
narod ima chemtrailse, ravnu zemlju, čipove u cjepivima, eu birokrati imaju putina, libiju, orbana...
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
izgleda kako tu e-uniju nitko ozbiljan ne shvaća ozbiljno...
Da, mi bi morali izaći iz EU i uć u savez sa Izraelom.
Jeftinij Barak F-16
Vojni rok za sve po pet godina.
A zajedno bi imali veće šanse i za pobjedu na Euroviziji.

 

mali_BB

Active member
Kolega maliBB,citam da je covjek u bolnici Dubrava dao otkaz,onaj kaj deset puta na dan gura :unsure: prazan mrtvacki sanduk,jel ga poznas.
Nisam niš vidio....mi od sljedećeg tjedna prestajemo raditi u timovima tako da pretpostavljam da smo pobijedili koronu.
 

mali_BB

Active member
To sam sarkastično napisao. Jer na mirko razini ovo sve ionako nema smisla pa su nas ponovno spojili. Mjere nikad nisu tu bile da bi se ocuvalo zdravlje jer za ovakve mjere nije nikad nikakvo istraživanje provedeno. S brojkama mogu raditi što hoće. Danas 100 "zaraženih", sutra 10000 i neće se ništa promijeniti.
 

Ax boy

Well-known member
Ako još netko vjeruje da je ovo sve s ciljem nekakvog održanja zdravlja ili za "naše dobro" evo ja mu se divim. Kakav će nas shit storm zadesiti, mislim da toga nije nitko svjestan.
Dragi kolega, bolest kao bolest nije izmišljena niti nekakva teorija zavjere kako tvrde neki mediji i pojedinci sa IQ, manjim od jutarnje temperature sada po zimi.
Takvima je očito najbolje u životu.
No brain no pain, ehhh...
Imao sam koronu sa blagim simptomima, hvala Bogu, 2 dana temperatura ali 8 dana bez mirisa, 0 bodova, niti ćevape niti luk nisam osjetio, eto koliko je ozbiljno bilo.
😮😫😫😫😀
Tata moj također prebolio ali teže simptome imao i još je preživio lakši moždani kao posljedica covid-a. Srećom nikakve oduzetosti nema ali eto nije za šalu. Što se više prezentiraju u javnosti notorne gluposti poput čipiranja i sl. to će ljudi prije povjerovati bedastoćama. Drugim riječima ljudi padaju na velike gluposti, od doba Cezara do danas. Marva je marva oduvijek. Narod, to je stoka sitnog zuba, od davnina do današnjih dana. U tu kategoriju, ubrajam i sebe, ponekad svakako...☹☹🥶🥶😀😫😫😫🤣🤣😎👍
 

mali_BB

Active member
Dragi kolega, bolest kao bolest nije izmišljena niti nekakva teorija zavjere kako tvrde neki mediji i pojedinci sa IQ, manjim od jutarnje temperature sada po zimi.
Takvima je očito najbolje u životu.
No brain no pain, ehhh...
Imao sam koronu sa blagim simptomima, hvala Bogu, 2 dana temperatura ali 8 dana bez mirisa, 0 bodova, niti ćevape niti luk nisam osjetio, eto koliko je ozbiljno bilo.😮😫😫😫😀Tata moj također prebolio ali teže simptome imao i još je preživio lakši moždani kao posljedica covid-a. Srećom nikakve oduzetosti nema ali eto nije za šalu. Što se više prezentiraju u javnosti notorne gluposti poput čipiranja i sl. to će ljudi prije povjerovati bedastoćama. Drugim riječima ljudi padaju na velike gluposti, od doba Cezara do danas. Marva je marva oduvijek. Narod, to je stoka sitnog zuba, od davnina do današnjih dana. U tu kategoriju, ubrajam i sebe, ponekad svakako...☹☹🥶🥶😀😫😫😫🤣🤣😎👍
Ja nisam ni rekao da bolest ne postoji. Klasično padaš pod tu propagandu čipiranja i takvih gluposti što plasiraju mediji da bi diskreditirali i etiketirali svakoga tko propitkuje i kritično razmišlja (na koncu tako je i nastao izraz teorije zavjere - CIA ga je smislia za ljude koji nisu vjerovali u službenu teoriju ubojstva JFK-a). Da si pratio sve što sam napisao prethodno vidio bi da mjere koje se donose i sve ovo oko tog cirkusa se radi na uništavanju ekonomije i prihoda ljudi. Bolest im je samo poslužila za taj cilj. Sad se već u medijima spominje (što je i Icke govorio da će se pojaviti) je zagarantirani dohodak. Drugim riječima ovisnost o državnom minimalcu za jedva preživjeti. Strah posiješ i radiš s ljudima što hoćeš. Radim u KBC i imam formalno medicinsko obrazovanje a u toku ovog cirkusa sam 'ladno mogao ponovno upisati fakultet jer dosadašnji mikrobiološki postulati su očito na klimavim nogama.

Ivan Lovrinović:
·
OVAKVA EKONOMIJA UBIJA VIŠE OD KORONE
Deset najbogatijih ljudi na svijetu trebalo je samo devet mjeseci u 2020.g. da svoje bogatstvo povećaju za 540 milijardi dolara (Izvor:oxfam.org)!!! Kada 10 ljudi ima toliko bogatstvo onda je teško izbjeći želju da vladaju svijetom. Primjer Jeffa Bezosa posebno je ilustrativan. Navedeni izvor kaže da je njegovo bogatstvo od ožujka do rujna 2020.g. poraslo toliko da je za svih 876 tisuća radnika Amazona mogao isplatiti bonus po 105 tisuća dolara i opet zadržati bogatstvo koje je imao prije korona krize.
Inače, na svijetu ima 2090 milijardera s ukupnim bogatstvom oko 12 tisuća milijardi dolara.
Širenje bogatstva postojećih milijardera bilo je brže od širenja virusa. Pokazalo se da mjere protiv Covid 19 virusa nisu pomogle ugroženima, radnicima, umirovljenicima, djeci i drugim ranjivim skupinama nego onima koji i ne znaju koliko već imaju.
Takav rapidni rast nejednakosti između maloga broja bogatih i ogromnog broja siromašnih temeljni je problem svijeta i uzrok destabilizacije društava, koja će biti još izraženija i agresivnija. Hrvatsko društvo se također sve više polarizira, sve su dublje razlike između siromašnih i bogatih a tenzije su sve izraženije.
Postojeći model kapitalizma uistinu ubija, neusporedivo više od korone. Nikakva epidemija ili pandemija ne može zatomiti epidemiju siromaštva koju proizvodi ovakav model kapitalizma.
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Ivan Lovrinović
Je li to onaj dr.sc. koji bi printao novce, pa da svak ima koliko mu treba?
Lik za kojeg vjeurjem da na tržištu nije zaradio niti kune i kojemu je plaća tek "uplata redovnog primanja" koje, valjda, na tekući sjeda po Duhu Svetom.;)

Takav rapidni rast nejednakosti između maloga broja bogatih i ogromnog broja siromašnih temeljni je problem svijeta i uzrok destabilizacije društava, koja će biti još izraženija i agresivnija. Hrvatsko društvo se također sve više polarizira, sve su dublje razlike između siromašnih i bogatih a tenzije su sve izraženije.
Postojeći model kapitalizma uistinu ubija, neusporedivo više od korone.
Koji rast nejednakosti? Da Bezos/Gates/Musk imaju milijarde, ali nemaju bitno bolji mobitel ili laptop od tebe. :) Ne piju čišću vodu i nemaju finiji guzni papir niti drastično bolju zdravstvenu zaštitu. A, mislim da im ni meso s rošitlja nije puno finije od onogo kojeg ti kupiš i ispečeš.
Grub primjer, ali valjda ti je jasna poanta.
Ajmo još grubih pirmjera. Moj je stari u jugi morao izdvojiti četiri plaće da kupi smeće od perilice rublja koja "traje vječno" iz EI Niš. Imao je garanciju na nju 6 mjeseci. Danas kupiš sto puta bolju perilicu za niti polovinu prosječne HR plaće i imaš pet godina garancije. Ajmo još protiv kapitalizma i nejednakosti. :) To što Bezos ima miljarde nije razlog zašto netko nema miljarde ili živi u potleušici bez struje i vode. I na kraju, tko će kupovati smeće s Amazona ako se, kako teoritičari urote sugeriraju, uništi srednji sloj i radništvo? :)
 

Pavel

Lepi™
Je li to onaj dr.sc. koji bi printao novce, pa da svak ima koliko mu treba?
Da, to je taj. On treba biti guverner HNB jer zna kako upravljati narodnom bankom. Vanjski dug se može eliminirati na način da ga jednostavno isprintamo i platimo. Inflaciju i pad vrijednosti nije spominjao, vjerujem da je imao urnebesnu ideju i za to..Ako je uopće svjestan da bi to bila posljedica njegove genijalne ideje.

Smatram ga ekonomskim stručnjakom u jednakoj mjeri ko i Stevu Culeja
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh