Doba korone

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

mali_BB

Active member
Evo još jednog kraj zdravih očiju slijep. Dobro šta je tu čudno? Ti misliš da živiš u demokraciji ili šta? Pogledaj malo roditelje Plenkovića ili pogledaj Božinovića i njihovu povijest. I ti misliš da su oni tu slučajno? Očigledno imaš 20ak godina jer sam i ja tako razmišljao kad sam bio u tim godinama kad mi netko spomene komuniste. Sada imam 35. Onda sam počeo malo promatrati stvari, pogledao hrpu i hrpu dokumentaraca pa sam shvatio da nije uopće bitno kako se zovu (komunisti, masoni kako god) oni su vladajući a mi ostali smo pušing rođo. Činjenica je da se ti ljudi nisu promijenili i da su samo poslije 90ih promijenili partijske iskaznice u članske iskaznice i to većinom HDZa. Njihov mindset je isti. Razgovaraj malo s pravim braniteljima pa će ti reći šta se 90ih događalo i da su skužili za koga i za šta su ginuli. Ne moraš ti mene ozbiljno shvatiti. Shvatit ćeš ali će tada biti kasno ili ćeš i dalje u poricanju živjeti. Pogledaj malo metode UDBE i šta su radili. Čak je i na HRTu bio dokumentarac "jugoslavenske tajne službe". Strahote što su ti ljudi radili. I kad ja kažem da je vladajuća partija iz tog miljea ti se smiješ. Ali eto vrijeme će pokazati tko je u pravu. I svaki put kažem, radije bi da ja nisam.
I da, vi očito imaš problema sa čitanjem. Nisam rekao da su izmislili koronu nego da će ju iskoristiti da si ponovno pribave apsolutnu vlast što i vidimo da se događa. Idem sad tražiti propusnicu da mogu ići vidjeti babu.
Da se nadovežem:
https://www.vecernji.hr/vijesti/pogledajte-video-sprajc-plenkovica-usporedio-sa-sekretarom-a-hdz-s-komunistickom-partijom-1460571?utm_medium=Widget&utm_source=Njuskalo
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Da l vi mislite kad novinari otkriju neku "ekskluzivu" i korupciju da su nabasali na dokumente na smetlištu, pa spajali, istraživali ili im je netko "dojavio". Taj koji je dojavio je samo lik iz suprotnog tabora istih moralnih uzusa kao i onaj kojeg se "razotkriva". Svatko ima svojeg novinara.
Sjetimo se i tzv. "zviždača" u novijoj HR povijesti? Heroji za jedan dan koji su već sutra završili na kandidacijskoj listi neke od stranaka koja je, tobože, poštena. Upisali se na listu i čekaju svoj red u nadi kad stignu na poziciju da ih nitko neće prozviždati.

A, ovo da je korona izmišljena u laboratoriju mi je isto vrh. :) Već je objašnjeno. Postoji prikaz kako izgleda struktura laboratorijski modificiranog lanca DNA od DNA nastalog evolucijom. U protivnom GMO ne bi bio problem kada se ne bi mogao razlikovati. :) I da je stvarno umjetno napravljen virus, ja sam 5000% uvjeren da bi se neki američki sladoljev proslavio tim dokazom. :)
 
Posljednje uređivanje:

Cutac

Prèkaroš
Problem današnjeg društva je što svatko, ma koliko malo informacija i znanja imao, može komentirati nešto i biti čut(čujen, čut, čet, ops krivo..., ?). E i kad to zna prezentirati, eto ti novog pokreta.
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Problem današnjeg društva je što svatko, ma koliko malo informacija i znanja imao, može komentirati nešto i biti čut(čujen, čut, čet, ops krivo..., ?)
Pa, da. Da "ljudi gušteri" upravljaju Zapadnim svijetom, valjda bi prvo uglasili ili cenzurirali internet. Masa se najbolje kontrolira u mraku. Što najbolje znaju komunisti u Rusiji i Kini. :)
 

Pavel

Lepi™
Problem današnjeg društva je što svatko, ma koliko malo informacija i znanja imao, može komentirati nešto i biti čut(čujen, čut, čet, ops krivo..., ?). E i kad to zna prezentirati, eto ti novog pokreta.
Neograničen internet a ograničen intelekt su garancija dobre zabave..Sad kad dođe optika u veće gradove i 5G, idiotarije će se širiti brzinom munje..Jednom u 4 dana odem na FB i zapitam se zašto ga imam..
 

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
Neograničen internet a ograničen intelekt su garancija dobre zabave..Sad kad dođe optika u veće gradove i 5G, idiotarije će se širiti brzinom munje..Jednom u 4 dana odem na FB i zapitam se zašto ga imam..
Ona opcija remove from feed but stay friends je majka! :D

Mada, eternal september traje u vrlo jakom intezitetu nakon Sevkinog boat-banga, tad je skočila prodaja kompjutera valjda za 200 posto i popularizacije faceboooka. Ta dva događaja su u velikoj mjeri informatički opismenila Hrvate. Možda u krivom smjeru. :) I onda pojava smartphona i 4G.

Ali da je 5G "opasnost" jest. :) To kad dovede optičke brzine u svaku vukoje*inu, to će biti kaos.
 
Posljednje uređivanje:

mali_BB

Active member
jedan naš gastarbajter stavio isječak iz njemačkog parlamenta


upravo pogledao. Ma da, isto u svim zemljama. Kako oni uvode mjere tako i naše sluge. Njemačka najavljuje potpuni lockdown a situacija je vjerojatno kao i kod nas - poluprazne bolnice. Kao što sam i predvidio nama je dijagnostički dio opao za oko 30%. Evo Arena se zatvara jer nema smisla držat ju za 12 pacijenata. Jebeno je imati pandemiju a nemaš brojke da ju potkrijepe. Zato onda svakodnevno stvaraš paniku na mainstream medijima i lažnim snimkama plašiš - među kojima mi je najbolja ona kad su prikazivali "kaos" u HR bolnicama a znak na bolničkom hodniku na hebrejskom. Poslije je to faktograf išao braniti sa smiješnim argumentima....na ono bi dijete (djeca su inače iskrena i ne možeš im prodavati maglu) reklo - ajd ne seri. Ali zato su mediji dobro podmazani na početku ovog cirkusa. Samo guglajte sastanak medija sa Plenkovićem.
Top
138877661_10223556992463486_6087666998927930498_n.jpg
 
Posljednje uređivanje:

mali_BB

Active member
Ako još netko vjeruje da je ovo sve s ciljem nekakvog održanja zdravlja ili za "naše dobro" evo ja mu se divim. Kakav će nas shit storm zadesiti, mislim da toga nije nitko svjestan.
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh