Doba korone

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

mali_BB

Active member


Predlažem ti da pogledaš pa možda i progledas. Ovo je naša dr kojoj je dijete ostalo bez kose i svih dlaka na licu poslije cjepiva koje nije ni smjelo biti na tržištu. A primila je di te per. Jer sigurno bi nekog zatražila difterijom da se nije cijepila. Argumenti su ti šuplji ko sir. I do dan danas joj kosa nije niti neće narasti. Evo u nenormalno lj njemačkoj je cjepivo pravo izbora. Naravno to sad lobisti žele rušiti. A cjepivo protiv korone je doslovno eksperiment na koji neki ljudi očigledno pristaju. I da, većina nije normalna. Da je većina normalna imali bi uređenu i lijepu zemlju u kojoj svi normalno i pristojno žive. Ljudi koji 30god biraju nesposobne, pokvarene, korumpirane ljude ne shvaćam normalnim. A tvoje prijetnje bolje usmjeri na ljutnju prema onima koji će ti zaista oštetiti dijete kroz ovo ludilo počevši od maske, maltretiranja u školi zbog iste, siromaštva koje će doći odnosno već i oblikovanjem prema novom normalnom. Jer to očito znači biti idiot i ne propitkivati (iako je to znak inteligencije = question everything). A s druge strane možda se upravo dopisujem s pripadnikom društva kojem je dobro i koji si je priskrbio kroz pokvareni sistem sve što mu treba pa se i ne žali. Nikad se ne zna tko je s druge strane žice. Da se razumijemo, meni ništa ne fali, otplatio sam stan, pristojno zarađujem, imam 2 auta. I svejedno se borim protiv nepravdi u društvu kojih je kod nas previše. Moga bi reci bmk. Ja shvaćam, za razliku od većine (normalnih), da sretno i zadovoljno društvo ne čini pojedinac. Niti pojedinac može biti sretan ako društvo propada jer kad tad društvo povuče sve za sobom.


Predlažem ti da pogledaš pa možda i progledas. Ovo je naša dr kojoj je dijete ostalo bez kose i svih dlaka na licu poslije cjepiva koje nije ni smjelo biti na tržištu. A primila je di te per. Jer sigurno bi nekog zatražila difterijom da se nije cijepila. Argumenti su ti šuplji ko sir. I do dan danas joj kosa nije niti neće narasti. Evo u nenormalno njemačkoj je cjepivo pravo izbora. Naravno to sad lobisti žele rušiti. A cjepivo protiv korone je doslovno eksperiment na koji neki ljudi očigledno pristaju. I da, većina nije normalna. Da je većina normalna imali bi uređenu i lijepu zemlju u kojoj svi normalno i pristojno žive. Ljudi koji 30god biraju nesposobne, pokvarene, korumpirane ljude ne shvaćam normalnim. A tvoje prijetnje bolje usmjeri na ljutnju prema onima koji će ti zaista oštetiti dijete kroz ovo ludilo počevši od maske, maltretiranja u školi zbog iste, siromaštva koje će doći odnosno već i je te oblikovanjem prema novom normalnom. Jer to očito znači biti idiot i ne propitkivati (iako je to znak inteligencije = question everything). A s druge strane možda se upravo dopisujem s pripadnikom društva kojem je dobro i koji si je priskrbio kroz pokvareni sistem sve što mu treba pa se i ne žali. Nikad se ne zna tko je s druge strane žice. Da se razumijemo, meni ništa ne fali, otplatio sam stan, pristojno zarađujem, imam 2 auta. I svejedno se borim protiv nepravdi u društvu kojih je kod nas previše. Moga bi reci bmk. Ja shvaćam, za razliku od većine (normalnih), da sretno i zadovoljno društvo ne čini pojedinac. Niti pojedinac može biti sretan ako društvo propada jer kad tad društvo povuče sve za sobom.
 

szahtila

Well-known member


Predlažem ti da pogledaš pa možda i progledas. Ovo je naša dr kojoj je dijete ostalo bez kose i svih dlaka na licu poslije cjepiva koje nije ni smjelo biti na tržištu. A primila je di te per. Jer sigurno bi nekog zatražila difterijom da se nije cijepila. Argumenti su ti šuplji ko sir. I do dan danas joj kosa nije niti neće narasti. Evo u nenormalno lj njemačkoj je cjepivo pravo izbora. Naravno to sad lobisti žele rušiti. A cjepivo protiv korone je doslovno eksperiment na koji neki ljudi očigledno pristaju. I da, većina nije normalna. Da je većina normalna imali bi uređenu i lijepu zemlju u kojoj svi normalno i pristojno žive. Ljudi koji 30god biraju nesposobne, pokvarene, korumpirane ljude ne shvaćam normalnim. A tvoje prijetnje bolje usmjeri na ljutnju prema onima koji će ti zaista oštetiti dijete kroz ovo ludilo počevši od maske, maltretiranja u školi zbog iste, siromaštva koje će doći odnosno već i oblikovanjem prema novom normalnom. Jer to očito znači biti idiot i ne propitkivati (iako je to znak inteligencije = question everything). A s druge strane možda se upravo dopisujem s pripadnikom društva kojem je dobro i koji si je priskrbio kroz pokvareni sistem sve što mu treba pa se i ne žali. Nikad se ne zna tko je s druge strane žice. Da se razumijemo, meni ništa ne fali, otplatio sam stan, pristojno zarađujem, imam 2 auta. I svejedno se borim protiv nepravdi u društvu kojih je kod nas previše. Moga bi reci bmk. Ja shvaćam, za razliku od većine (normalnih), da sretno i zadovoljno društvo ne čini pojedinac. Niti pojedinac može biti sretan ako društvo propada jer kad tad društvo povuče sve za sobom.
http://www.forum.hr/showthread.php?t=980427
 

szahtila

Well-known member
Šta bi to sad trebalo značiti? Da to što ova žena govori nije istina, ili? Jel bi vam bilo lakše da gostuje kod Stankovića? Jel onda istina ako tamo gostuje?
Nemam pojma da li govori istinu ili ne, nisam stručan na tom polju. Ovo više govori o onome tko prati takve medije, a znamo kakvi su svjetonazori u igri. Nakon desetak godina ponovo je na sceni i Igor Kostelac i ne mogu vjerovati koliko ljudi puši (ne mogu naći adekvatniju riječ) njegovu "znanost".
 

mali_BB

Active member
Nemam pojma da li govori istinu ili ne, nisam stručan na tom polju. Ovo više govori o onome tko prati takve medije, a znamo kakvi su svjetonazori u igri. Nakon desetak godina ponovo je na sceni i Igor Kostelac i ne mogu vjerovati koliko ljudi puši (ne mogu naći adekvatniju riječ) njegovu "znanost".
Pa čemu onda link ako nikakvu tvrdnju s njim ne potkrepljujes? Jesi pogledao podcast? Jesi čuo šta dotična doktorica govori i s čime se suočava? Ovo fakat nema smisla. I kad samo dno egzistencije dotaknemo kao društvo i država ekipa će tu i dalje braniti sustav. Baš je neki dan bio na TVu Matrix. I taj film docarava današnje društvo. Jedan od boljih dijelova je kad Morpheus kaže Neo kako većina nije spremna da se isključi iz matrice jer su potpuno ovisni o njoj do te mjere da će braniti sustav koji ih cijedi.
 

szahtila

Well-known member
I jedan primjer kako ljudi brinu o svom zdravlju. U Hr puši cca 30 posto stanovnika. Koliko njih ima pojma što zapravo stavlja u usta i udiše? Igrom slučaja specijalist sam za određeno područje elektrotehnike (Pex) i dva puta godišnje servisiram opremu u tkz. čajnoj kuhinji u jednoj tvornici duhana. To je zapravo mješaona aditiva koji se dodaju u duhan. Uglavnom, prostor se 24 sata prije ventilira, a zatim prazni od kontejnera s aditivima kako bi se uopće moglo pristupiti radu. Treba li još nešto dodati na ovo?
 

mali_BB

Active member
I jedan primjer kako ljudi brinu o svom zdravlju. U Hr puši cca 30 posto stanovnika. Koliko njih ima pojma što zapravo stavlja u usta i udiše? Igrom slučaja specijalist sam za određeno područje elektrotehnike (Pex) i dva puta godišnje servisiram opremu u tkz. čajnoj kuhinji u jednoj tvornici duhana. To je zapravo mješaona aditiva koji se dodaju u duhan. Uglavnom, prostor se 24 sata prije ventilira, a zatim prazni od kontejnera s aditivima kako bi se uopće moglo pristupiti radu. Treba li još nešto dodati na ovo?
I to je sve ok. Pušenje je stvar izbora. Medicinski zahvat u slučaju cjepiva nije. Ja nemam ništa protiv da se netko cijepi protiv korone. Samo dajte. Ne želim prisilu. A kamoli uvjetovanja da bi se stvari vratile u normalu. Iako je vjerojatnost da se to dogodi čak i da se svi cijepimo minimalna. To vam i stožer govori. Stalno neki novi uvjeti. A šta ćemo ako DZZS utvrdi prosječnu smrtnost u ovoj godini?
 

charllie

Active member
Pa naravno da je smrnost prosjecna,moze svak provjeriti:unsure:,naravno da budu mjere ostale i nakon cijepljenja,nebi se cudil ni covidu 21.Kurz u AT ljutit na opoziciju jer mu nije proslo u parlamentu obavezno testiranje te produzil zatvaranje tjedan dana do 26. mada se nadama da to nije krajni rok.Citam u Njemackoj zele uvesti ogranicenje kretanja 15km od mjesta stanovanja(djelimicno vec jeste)u nekim "opasnim podrucjima" te nekoji preporucuju jos stroze mjere.
No s druge strane vec ima lokala koji su izvjesili plakate,obavijesti, da oni otvaraju 11.1 unatoc zabranama,u Nizozemskoj neki najavljuju od 17.1,ljudima je dosta ove represije zar ne uvidjate da su ovo fasisticke metode a ko zna kaj jos drze u ladicama.:(

ps.i meni se cini da su neki s foruma u sistemu,da nas namjerno provociraju,ne shvacaju demokraciju ni slobodu misljenja,na zalost
 

szahtila

Well-known member
ps.i meni se cini da su neki s foruma u sistemu,da nas namjerno provociraju,ne shvacaju demokraciju ni slobodu misljenja,na zalost

Sto se mene tice,volio bi da me plaća osobno Bill Gates da provociram po raznim forumima.
ps.i meni se cini da su neki s foruma u sistemu,da nas namjerno provociraju,ne shvacaju demokraciju ni slobodu misljenja,na zalost

Sto se mene tice,volio bi da me plaća osobno Bill Gates da provociram po raznim forumima.
Zašto bi upravo tvoja istina bila prava?
 

charllie

Active member
Kolega szahtila,vec sam napomenul da sve ide u krivu smjeru,stvaraju se dvije struje ,ti imas svoje misljenje ok,neko ima drukcije ok;).Nismo djeca(valjda),ima na jutubu informacije koje bude sumnju,koje su suprotne zdravoj pameti koju ocekujemo od znanstvenika.
Te informacije objavljuju u mnogo videoobjavama svjetski priznati znanstvenici,kojima vise vjerujemo nego nasem stozeru a nasi Lauc i Djikic su na zasluzenu odmoru.
Ak nisi lijen vidi video (ili FB-uku Dr.Davora Pavune)Prof.dr.sc.Didier Raoult :pandemija ludila i straha,cjepivo je besmisleno,neefikasno i opasno.
Ne zelim nikome nametati misljenje,vec smanjiti nekojima nepotrebni strah i da sirimo spoznaje jer htjeli mi to ili ne, tice se sviju nas.:coffee:

ps.vec sam jednom napomenul da imam lovu Bila,vec bi vas pola istrijebil,nazalost toje ljudski
 

charllie

Active member
Nazalost mnogi jos ne vjeruju u specijalni rat koji se odvija,bolesni biopsiholoski,nazalost previseje ravnodusnih ljudi :( .Ovaj nesretni potres je na srecu dokazao ,da znamo jos uvijek iskazati ljudske vrijednosti.:)
 

charllie

Active member
Jeebala je corona,postoji al namjerno stvorena i nije tolko opasna,djabe se muciti njome.
Ajmo normalno zivjeti,imamo precih problema.A capak nek nekom uvali ta cjepiva i ona od svinjske gripe.
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh