Doba korone

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

Franz

Well-known member
Ajde, sad kad je tema bez zavjera, vraćam se. :) Jedno ozbiljno pitanje, nakon preboljenja i serološkog testiranja, koji vam je bio titar protutijela na Covid? Ili još bolje, recimo vama i ukućanima? Moj kolega s posla ima 11.000, žena mu 9.000
Ja 1.600, a žena 6.500. Malo sam "razočaran" rezultatom.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
To vas je doktor poslao testirati antitijela ili ste sami?
Ja nisam, a vjerovatno ni neću dok se situacija ne smiri... Niži rezultat bi trebao značiti i da infekcija nije bila jača ako se ne varam, u tom smislu i bolje da su niski :)
 

Franz

Well-known member
To vas je doktor poslao testirati antitijela ili ste sami?
Svi sami, privatno. Između dva i tri tjedna po isteku izolacije. 200 kuna.

Niži rezultat bi trebao značiti i da infekcija nije bila jača ako se ne varam, u tom smislu i bolje da su niski
Navodno je dugoročno bolje imati veći broj. ;) Ali ovo nije i jedini pokazatelj imunološkog odgovora na covid, tako da... :)
Koje su to vrijednosti u hiljadama?
AU/mL

Kod nas je pozitivno ako je vrijednost veća od 1.1.
To je kvalitativni nalaz - imaš/nemaš protutijela, ovo je kvantitativni na prisutnost IgG antitijela.

Meni deset dana nakon prve doze Pfizera 11500
Samo cjepivo, bez preboljenja?
 
Posljednje uređivanje:

Milosh

Test
To je kvalitativni nalaz - imaš/nemaš protutijela, ovo je kvantitativni na prisutnost IgG antitijela
Nije samo kvalitativni, jer dobiješ vrijednost. Npr. jedan kolega koji je imao k. u decembru (blaži simptomi) trenutno ima 20. Ja sam napisao 1.1 jer je to granica na nalazu, tj. referentna vrijednost za pozitivno/negativno. Mislim da se radi o drugačijoj metodi ili samo o drugim vrijednostima.
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Baš me zanima koliko ovdje prisutnih stožeraša misli da će im se vratiti životi na staro?
Šmkrnem se na taj Stožer. Barabe obične. Ali meni se kaj šoferu život vratil na staro. :) Tak da eto... I nakon dve doze ja i dalje imam sumnje u cjepivo i na te sumnje nemrem dobiti raiconalne odgovore. Al sam se cjepil zbog posla. Nit imam liksuz da svako malo idem u samoizolaciju nit imam love da svaka dva dana idem na bris nosa.
 

mali_BB

Active member
Šmkrnem se na taj Stožer. Barabe obične. Ali meni se kaj šoferu život vratil na staro. :) Tak da eto... I nakon dve doze ja i dalje imam sumnje u cjepivo i na te sumnje nemrem dobiti raiconalne odgovore. Al sam se cjepil zbog posla. Nit imam liksuz da svako malo idem u samoizolaciju nit imam love da svaka dva dana idem na bris nosa.
Doći ćeš i do 10te doze, bez brige. Baš ti se vratio, pristao si unijeti eksperimentalni lijek u sebe da bi smio raditi. Odlično te opisuje meme gore. Najjača mi je ekipa koja misli da čak i da se svi cijepe da će ovo stati. Gledao sam na FOX newsu neki dan. Preko polovine umrlih od tzv "delta" soja je cijepljeno. Čekamo jesen. Što je najbolje, ljudi će umirati (što cijepljeni što oni kojima je pridodana korona kao uzrok smrti i da se razumijemo opet neće biti brojke da bi bila epidemija kao što nije ni do sad bila) I ako budu cijepljeni umirali bit će još veći pritisak da se ljudi cijepe i okrivit će zdrave ljude da su krivi jer se ne žele cijepiti. Znači ludilo potpuno. Ono malo znanstvenika sa integritetom se razapinje i ismijava a sluša se dr. Sriću i takve pijandure. I da....kao što sam ovdje pisao prije dosta vremena....djeca su sljedeća. Doslovno se sve ostvaruje što sam pisao. Sad brzo premjestite post u teorije zavjere i alternativne poglede ;)
 

mali_BB

Active member
Dal si pročital kaj sam napisal? I drugo, budeš mi ti financiral i školoval troje dece? :) Nisam najsretniji s tom odlukom, al nemam "luksuz" biti samoživ.
Kolektivno ste pristali na ovo...mene ste ovdje (i puna nas drugih) ismijavali a doslovno se sve ostvaruje. I misliš zaista da će stati na tome?! Ko će ih školovati ako dobiješ karcinom ili evo odnese te "delta" soj?! Kao i u svakoj talačkoj krizi, bolesnoj vezi .... što jedna strana više uzmiče, druga više uzima. Sve čekam npr obavezna eksplantacija organa. Npr. Imaš dva bubrega, Plenxu treba jedan...podudarajući si donor....moraš mislit na druge....daj svoj organ.
 

Cutac

Prèkaroš
Mene samo jebe što ja sa antitijelima mogu alemki pušit ****c, umjesto dobit papir da mogu preko granice i u birtiju, jer se nisam cijepio.
A cijepio se nisam jer je red kilometar u sred boga podneva, a sunčanca mi se ne dobiva.

A živo mi se jebe sta bi stavili u mene, štrik i grana su uvijek tu, ako zagusti.

A da me čipiraju, još bolje, neću se morat ****t sa doktorima i pretragama, nego spojim sebe na Diagbox i riješeno. Plus što onda ne bi morao imat novčanik za plaćanje, dosta prislone ono za kartice na rame i ko bog.

Ja sam za socijalizam, ali kad smo osuđeni na kapitalizam, što ga bar ne bi optimizirali.
 

Brruno

Well-known member
Cijepio sam se dvaput. Alemka je Alemka,ali dvaput je dvaput 😂 .Podržavam Cutaca , osim za ovo s Alemkom, to je osobna stvar između njega i Cutaca.
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh