Doba korone

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Ovo novo normalno, nije normalno! Kakvi pacijenti, srcati...
Čini mi se da je strategija toliko napeti ljude sa tolikim idiotskim restrikcijama da će se ljudi, jednom kad se cjepivo pojavi, sami ga pucat u venu samo da ne moraju trpit sranja.
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Bit ce k.urac mrtvih, ako je ista pokazala ova "epidemija" onda je to da masa (a to je vecina u kojoj smo i mi) moze pojest punoooo g.vana prije nego sto odlucno kaze dosta.
Bit će samo interesanto vidjeti što će biti točka prijeloma mase, kad jednom do toga dođe.
 

charllie

Active member
Uskoro budu heroji skuzili daje i duboko disanje opasno pa bumo dobili slamcice,koji kreteni majko mila:eek:.Odavna tvrdim da je to psiholoski rat, no ljudi i dalje ne razmisljaju svojom tikvom i ima dosta prestrasenih i izgubljenih.:cry:
Posto nemogu dokuciti krajni cilj ove histerije ostaje mi sumnja:unsure:, dal to nije bozja kazna ,jer bok je to uvijek radio na nama nedokuciv nacin.
Evo i zbog te jeebene korone moram i C5 karavana odjavit jer su mi dva citraca fin.opterecenje,nazalost ide za djelove.
 

Cutac

Prèkaroš
Budući da će mi od sutra vjerojatno biti prepisano 14 dana samoizolacije jer sam kontakt zaraženog(ako bude pozitivan), moram ići u kupovinu potrepština.
Selim u stan da imam grijanje(sebi pelete nisam kupio pa ne mogu doma biti i smrzavati se) što znači da neću izaći 14 dana na sunce i van. E, World of Warcraft imam, Neflix imam, projekt za posao imam, ali trebam savjet za ono bitnije.
Smučit će mi se piva i viski u ovih 14 dana, pa me zanimaju preporuke što da kupim. Ne volim vino, ne volim gin, ne volim Pelin...
Što je tečno, a da dobro udari, da mi dani brže prođu, a da ne udara jako u organizam?
 

markan1000

Well-known member
Uvijek sam za dobru votku, iznmeđu ostalog i jer ne udara jako u organizam.
Osim toga, i dobar rum, jedino što to već malo više posljedica ostavlja od votke.
A postoje i razno razne droge 😂😂
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Eeee, da je Mirela Holy na vlasti bi si samo ispekao browniese, a ovako se mora jetra šamarati :D
Ja koji nisam pretjerani ljubitelj ničega, vjerovatno bi investirao u Black Barrel, pitko mi je i šljaka, a i ne prebije me fizički, drugi dan sam zdrav :)
Prije/poslje samo voda, nikakvi šećerini sokići
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh