Doba korone

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

Cutac

Prèkaroš
Ne znam, sad sam citao zakon i osobe u samoizolaciji(znaci bez simptoma) mogu van. Kao smiju van ako je nuzno, ali pise da se smije prosetati psa. E ako moze pas, moze i bez psa navecer setnja, nek si jebu mater.
A ide 14 dana od zadnjeg kontakta. Znaci meni je proslo 6 dana, a jos mi nisu ni propisali izolaciju. Kreteni glupi prevarantski, dabogda ih nenašlo.

Koji kreteni ćaću im izoliralo
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Cutac Cutac kak je? :)

Ja sam bil dva tjedna odma na početku ovog Ludila-19. Sam zato kaj sam vozil turu u inozemstvu. Pisal sam tu u temi. Tad mi je to nekak sve i imalo smisla. Danas, pol godine kasnije, nema šanse da bi im se pokoril i više išel u ikakvu karantenu.
 

Cutac

Prèkaroš
kak je?
Danas sam puni dan bio zatvoren doma i ne vjerujem da ću ostati mentalno zdrav ako tako nastavim još 7 dana.
Plus što me boli sve od sjedenja. I navikao sam na fizičku aktivnost(plivanje 1500-2000 metara i hodanje 5-8 kilometara). Probao sam večeras vježbati doma(trbušnjaci, čučnjevi, girja), ali to su vježbe snage, a to ne radim i ne paše mi.

Pisal sam tu u temi.
Sjećam se, toga sam se i sjetio kad sam razmišljao o svojoj izolaciji. Tvoj komentar u stilu "oni idu na izbore a ja bedak bio na tavanu 14 dana" :D

nema šanse da bi im se pokoril i više išel u ikakvu karantenu
8000 kuna kazna.
Plus što ja nisam dobio nikakav dokument, nemam pojma ni od kad, ni do kad sam u izolaciji. Niti jel uopće moram biti. Najviše se bojim da će ispasti da još duže moram biti. U tom slučaju pare iz ušteđevine idu za kazne.
Post je automatski spojen:

E, a ja vjerujem da sam se zarazio još prije prošlog vikenda(u nedjelju sam bio u kontaktu sa pozitivnim) jer sam nedjelju imao grlobolju, začepljen nos, a ponedjeljak i utorak laganu temperaturu, a do četvrtka su me jako bolili očni mišići.

Ako sam ja tu zloglasnu koronu imao dva dana i od ta dva dana jedan imao intenzivni trening(plivanje, odlučio temperaturi i malaksavosti kontrirati treningom), a drugi polirao farove i prao auto, e onda nemam riječi za sva ova sranja.

Da dodam, ja sam po simptomima mislio da sam se prehladio jer me propuhalo u subotu...
Post je automatski spojen:

U zaključku, bijesan sam na licemjerje i nepravdu od strane vladajućih, do te mjere da bih razbio nešto kad se sjetim onoga što je Tanaja rekao, da su zaraženi smjeli na izbore, a ja ne smijem prošetati po vani po noći.
Da čovjek plače od muke i nemoći.
 
Posljednje uređivanje:

Cutac

Prèkaroš
Si ti neki triatlonac a?
Ma nisam, samo se oduvijek bavim sportom pa ne znam drugačije.

Danas sam saznao da ako živiš sa pozitivnom osobom, moraš biti 24 dana izoliran(10 dana od prvih njihovih simptoma i onda 14 kao od zadnjeg kontakta s pozitivnim). Ne znam kako to ide kod njih u programima, ali ja sam u maminom stanu samoizoliran. Ona nije tu, ali iskreno se nadam da neće ispasti da sam bio s njom, pa da moram do 30.10. biti.
 

Pavel

Lepi™
Nisu vas sjebale knjige, folklor i škola, sjebalo vas nedržanje preporučenih mjera.
A cuj, nista od toga nije bilo prijeko potrebno. Probe za nastupe kojih nema, promocija knjige isto tako..Škole oke, išli su na tu varijantu al ovo je bilo za očekivat.


Danas sam se testirao kod doma zdravlja i bila je masa ljudi, bar 50.
Da, rekla mi stara da je kaos. Telefon ne prestaje zvonit i svi imaju temperaturu..Raspadaju se od posla
 

Cutac

Prèkaroš
Da, iskreno se nadam da ću biti pozitivan da mogu od srijede van. Inače, potvrdila epidemiologinja, do 30.10. To ak bude ću se ranit.

Ajd, danas sam spavao od podne do pol 5 pa je dan relativno brže prošao. :D

Muka ****te, bar da se smije izaći van po noći ili neš. ****te dok izađem neću prepoznat prijatelje.
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Držim fige da si pozitivan 🤞
Post je automatski spojen:

Nisam mislio da ću ikad poželit nekom da se razboli :D
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh